176062 (Вивчення економічного потенціалу регіону Житомирської області та виявлення можливих напрямків комерційної діяльності на ринку обробки деревини), страница 4

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Вивчення економічного потенціалу регіону Житомирської області та виявлення можливих напрямків комерційної діяльності на ринку обробки деревини", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "экономика" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "курсовые/домашние работы", в предмете "экономика" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "176062"

Текст 4 страницы из документа "176062"

При постачаннях морським вантажем буває важко відвантажити точно зазначену в контракті кількість через відсутність судна потрібного тоннажу. У таких випадках необхідно обумовити, за якою ціною будете оплачувати зверхконтрактна кількість (за контрактною ціною, або за ціною на момент виконання угоди).

Якщо партнер діє в країні, де застосовується інша система мір і ваг, то щоб уникнути непорозумінь необхідно вказувати кількість в обох системах.

При відвантаженні масових вантажів, коли не має можливості визначити вагу товару, що фактично поставляється, з точністю до тонни чи ж вага товару може змінюватися через зміну вологості, ущільнення і т.д., то в контракті обов'язково вказується граничне відхилення чи робиться оговорка "біля".

6. Розділ "Базисні умови постачання"

Базисні умови постачання - це сукупність торговельних порядків при купівлі-продажу, що визначають обов'язки контрагентів по доставці товару й встановлюють момент переходу права власності на товар від продавця покупцю, а також момент переходу ризику випадкового псування чи втрати товару, якщо інше не обумовлено в контракті. Іншими словами, базисні умови визначають, які витрати несуть сторони по транспортуванню вантажу від експортера до імпортера.

Базисні умови постачань товарів здійснюється відповідно до правил "Інкотермс".

7. Розділ "Якість товару"

Існують різні способи визначення якості:

По стандарту. Товар повинний точно відповідати стандарту - документу, що містить характеристику товару.

По технічних умовах. У випадку, якщо відсутній стандарт. Використовується зазвичай у випадку постачання унікального і складного устаткування.

По специфікації, зазначеній в контракті.

За зразком.

Якість повинна відповідати зразку, погодженому сторонами і який є еталоном. Як правило, один зразок знаходиться в продавця, інший - у покупця, третій - у нейтральної організації.

По опису.

По попередньому огляду. У контракті позначається словами: "оглянуто-схвалено". Покупець вправі оглянути всю партію в установлені терміни, а продавець зобов'язується поставити товар таким, яким його схвалив покупець. За якість фактично поставленого товару продавець не відповідає, за винятком прихованих дефектів, що покупець знайти не мав можливості.

По вмісту окремих речовин у товарі, по виходу готового продукту.

По справедливій середній якості. Як правило, застосовується при торгівлі зерновими.

Спосіб "тель-кель" - дослівно "такий, який є". Покупець зобов’язаний прийняти товар незалежно від якості, якщо тільки він відповідає сорту, вказаному в контракті. Наприклад, при продажі ще не знятого врожаю.

Кожен контракт повинний містити гарантії продавців у відношенні физічних властивостей, технічних характеристик товарів і їхньої якості. Визначається також відповідальність продавців за дотримання гарантованих показників. Гарантії продавців діють протягом погодженого в контракті терміну при умові виконання покупцем інструкцій із транспортування, збереженню і використання товару.

Гарантії якості передбачають відповідність товарів міжнародним стандартам, стандартам національним, технічним вимогам (умовам), образцам і т.д. Відповідність поняттю такому, як "нормальна якість товару" приміняється в міжнародній практиці у відношенні до сировинних товарів, до товарів тваринного і рослинного походження.

Покупець, якому проданий товар неналежної якості може на вибір пред'явити наступні вимоги:

  • заміни товару на той же чи аналогічний товар належної якості;

  • відповідно до якості товару зменшити покупцю ціну;

  • безоплатно усунути продавцем недоліки;

  • усунути недоліки власними силами за свій рахунок, після чого вимагати із продавця відшкодування цих витрат;

  • розірвати договір з відшкодуванням йому збитків

8. Розділ "Умови платежів"

При визначенні умов платежів керуються публікацією Міжнародної торговельної палати "Уніфіковані правила по інкасо", "Уніфіковані правила і звичаї для документарнх акредитивів".

Розрахунки по експорті

Найбільш вигідної для українського експортера формою розрахунків є безвідзивний документарний акредитив, що представляє собою тверде платіжне зобов'язання банку, що його відкрив (банка-емітента), на користь експортера, і відособлене від зовнішньоторговельного контракту, на якому він заснований.

Акредитив, при дотриманні всіх його умов, забезпечує (у порівнянні з іншими формами розрахунків) швидке одержання експортного виторгу.

Акредитив може застосовуватися як забезпечення платежів, як при розрахунках на умовах оплати готівкою, так і при розрахунках на умовах комерційного кредиту. При розрахунках по комерційному кредиту використовуються акредитиви, відкриті на акцепт тратт (акцептні акредитиви), також акредитиви з відстроченим платежем. Акредитиви можуть відкриватися для оплати постачань, наданих послуг (включаючи послуги фахівців), проектних, монтажних і будівельних робіт.

9. Розділ "Упакування і маркування"

Вид упакування визначається базисними умовами постачань. Так, при ФОБ, СІФ і інших умовах, що передбачають перевезення товарів морем, продавець зобов'язаний забезпечити морське упакування вантажу; при інших базисних умовах - сухопутну. Спеціальні вимоги до упакування викладаються в контрактах.

Маркування вантажів виконується відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм і спеціальних вимог покупців. Нерідко упакування і маркування товарів, особливо споживчих, використовується як ефектний засіб реклами.

Маркування вантажів є найважливішим і обов'язковим елементом у технології зовнішньоторговельних операцій. Маркування повинне представляти, по - суті, товаросупроводжувальну інформацію, що містить наступні реквізити (якщо інше не обговорено у контракті):

  • визначення імпортера;

  • номер контракту;

  • номер трансу;

  • вага і габарити місць;

  • номер листа і число місць у партії чи трансі;

  • мовні позначки, що характеризують природні властивості товару.

Варто мати на увазі, що, у зв'язку зі сформованою практикою міжнародної торгівлі, продавець повинний відвантажити товар в упакуванні, що застосовується для експорту товарів у нього в країні, якщо в контракті окремо не обговорено особливих вказівок щодо упакування.

Продавець зобов'язаний забезпечити таку тару й упакування (у випадку, коли їх необхідність викликається особливостями товару), що повинні відповідати умовам перевезення й охороняти вантаж від ушкоджень у шляху. Покупець може пред’явити які-небудь додаткові вимоги до тари й упакування винятково у випадках, якщо ці додаткові вимоги обговорені в контракті.

Зміст маркування визначається або за згодою з покупцем, або вимогами правил перевезення, або властивостями самого товару.

10. Розділ "Здавання-прийняття"

Здавання-прийняття. У контракті в обов'язковому порядку повинний обмовлятися цілий ряд умов здавання-прийняття:

  • вид здавання-прийняття. Вона може бути попередньою чи остаточною. Ціль попередньої - лише оглянути товар на підприємстві продавця для визначення якості, кількості, правильності упакування і маркірування. Покупець може при якому-небудь відхиленні від цих умов забракувати товар. Остаточне здавання-прийняття установлює фактичне виконання постачання в визначеному місці й у визначений термін. Результати такого приймання для сторін обов’язкові і кладуться в основу для розрахунку по угоді;

  • місце здавання-прийняття. Зазвичай точно визначається в контракті (підприємство, склад, порт, станція);

  • термін здавання-прийняття. Терміни приймання по якості і кількості звичайно не збігаються. Перевірку кількості покупець повинний зробити негайно по отриманню товару, якість перевіряється протягом більш тривалого терміну;

  • перевірка кількості. Покупець не зобов'язаний приймати товар у більшій чи меншій кількості в порівнянні з умовами контракту. Він може оплатити передбачену договором кількість товару, відмовивши від оплати надлишку. Перевірка кількості для визначення суми платежу виробляється по відвантаженій чи вивантаженій вазі.

  • приймання по якості. Вона здійснюється або на основі документа, що підтверджує відповідність поставленого товару умовам контракту, або шляхом проведення аналізу, звірення зі зразками, огляду і т.п.

  • метод здавання-прийняття. Зазвичай застосовується або вибірковий метод, або метод перевірки всієї кількості товару.

У контракті обов'язково вказується, ким проводиться здавання-прийняття: обома сторонами чи їхніми представниками, зазначеною компетентною організацією, незацікавленою контролюючою організацією. Якщо одна зі сторін не являється, здавання-прийняття може проводитись в її відсутність, але обов'язково в присутності третьої сторони.

11. Розділ "Страхування"

У ході виконання контрактів купівлі-продажу здійснюється страхування товарів від транспортних ризиків. Страхування є добровільним актом, а сторона-страхувальник визначається вибором базисних умов постачань. Звичайно вантаж страхується на користь покупців чи одержувачів товарів на 110 % його вартості.

У контракті указуються види страхування чи перелічуються ризики, від яких товар повинний бути застрахований. Якщо в контракті ризики не перераховані, то зовнішнє страхування здійснюється експортером на умовах "з відповідальністю за всі ризики", що, однак, не включає утрати внаслідок навмисних дій чи грубої необережності, а також від ушкоджень через внутрішні властивості товарів і воєнних дій.

12. Розділ "Претензії"

Претензії, пропоновані покупцем продавцю в зв'язку з невідповідністю якості чи кількості товару умовам контракту, можуть пред'являтися тільки по тим питанням, що не були предметом приймання товару, або у випадку, якщо представлені продавцем документи не відповідають фактичним даним. Рекламації представляються в писемній формі з вказівкою всіх необхідних реквізитів і з додатком усіх доказових документів (актів експертизи, рекламаційних актів, коносаментів, специфікацій і т.п.).

13. Розділ "Форс-мажор"

Практично всі зовнішньоторговельні контракти містять застереження про обставини нездоланної силу, чи Форс-мажор. Вона дозволяє переносити термін виконання зобов'язань, або взагалі звільняє сторони від них у випадку обставин, що не залежать від волі сторін. Це може бути, наприклад, війна, блокада, валютні й інші обмеження уряду, а також пожежа, стихійні лиха, закриття морських проток.

14. Розділ "Санкції"

У більшості випадків контракти передбачають матеріальну відповідальність сторін за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань. Така матеріальна відповідальність може бути передбачена у формі як сплати штрафу, так і відшкодування збитків.

15. Розділ "Вирішення спорів"

Зазвичай сторони прагнуть вирішити виникаючі розбіжності шляхом переговорів. Однак контракти завжди передбачають, що якщо сторонами не вдається вирішити розбіжності шляхом переговорів, то розбіжності віддаються на розгляді арбітражу, рішення якого є остаточними й оскарженню не піддається.

16. Розділ "Інші умови контракту"

Їх може бути незліченна безліч, але до таких які найбільше часто зустрічаються можна віднести наступні:

  • зобов'язання експертів у частині надання технічної документації на товар;

  • відвантажувальні інструкції і повідомлення про постачання товарів;

  • порядок і терміни пред'явлення і розгляду претензій;

  • зобов'язання сторін по одержанню ввізних і вивізних ліцензій;

  • зобов'язання сторін по оплаті мита, податків і зборів;

ВИСНОВОК

 Запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Житомирської області дозволить досягти стратегічної мети – соціально-економічного відновлення територій Житомирського Полісся, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок залучення іноземних та власних інвестицій.
Прогнозується пожвавлення процесу капіталовкладень у розробку біомінеральних сировинних запасів, контртехногенні заходи по зниженню радіонуклідності земель, продукції сільського господарства, відтворення нешкідливого виробничого середовища у зоні радіаційного забруднення та посилення соціального захисту потерпілого населення.

Таким чином створення ТОВ „Техноімпекс” на території саме нашої області в даний час є максимально прибутковим і вигідним як для інвестора так і для області.

Для підприємства вигідно по двом основним причинам: по-перше надаються суттєві податкові пільги; по-друге сильна сировинна база.

Свежие статьи
Популярно сейчас
Как Вы думаете, сколько людей до Вас делали точно такое же задание? 99% студентов выполняют точно такие же задания, как и их предшественники год назад. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5192
Авторов
на СтудИзбе
433
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее