95699 (Аналітична маркетингова оцінка ринку горілки), страница 4

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Аналітична маркетингова оцінка ринку горілки", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "международные отношения" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "курсовые/домашние работы", в предмете "международные отношения" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "95699"

Текст 4 страницы из документа "95699"

Зараз на ритейл припадає від 25 до 40% роздрібного продажу. Мегаполіс продає через мережі близько 30% алкоголю. Але частка кожної окремої мережі невелика. Навіть ФОЗЗІ займає лише 4% у нашому загальному продажу. Регіональна мережа у десятки або сотні разів менша. У масштабах країни це непомітно, при цьому регіонали іноді ставлять немислимі умови. Але ми готові воювати. Свого часу на півроку припинили співпрацю з ФОЗЗІ. З львівською мережею «Інтермаркет» не працювали близько року. Але минув час, і вони, і ми зрозуміли, що буде прибутковіше відновити співпрацю на розумних і взаємовигідних умовах».

Заробивши на горілці, найбільші гравці почали скуповувати виноробів і коньячників, вибудовуючи алкогольні холдинги. Союз-Віктан у 2001 році придбав контрольний пакет акцій кримського заводу «Коктебель» і сьогодні успішно продає вино та коньяк. Імідж Холдинг має в портфелі винну ТМ «Ореанда» (продукція Феодосійського заводу марочних вин). У вересні Євген Черняк заявив про «дружнє поглинання» Одеського коньячного заводу. У Nemiroff Холдингу інша стратегія розвитку. Компанія зробила ставку на одну ТМ та експорт. Однак усі три стратегії виявилися успішними.

За різних обсягів виробництва — 9,38 млн дал у Союз-Віктану (включаючи заводи в РФ), 7,96 млн дал в Імідж Холдингу та 6,6 млн дал у Nemiroff - виручка компаній порівнянна. Продаж СВ у 2006 році - $580 млн, Хортиці - $468 млн, Nemiroff - $407,8 млн.

За річного обороту $0,4-0,6 млрд вартість кожної компанії з першої трійки, за оцінками експертів, може становити кілька мільярдів доларів США. При цьому їхня капіталізація продовжує зростати. Нові стратегії українських горілчаників — це не тільки спроба розширити бізнес за межі насиченого внутрішнього ринку горілки, а ще й захисна реакція на повернення в українські магазини іноземного алкоголю. Українські горілчаники активно готуються до вступу України до СОТ. Нові правила істотно вплинуть на наш бізнес. Для міжнародних алкогольних брендів зміняться умови виходу на український ринок. За рахунок нульового мита можливе збільшення частки імпорту. Зміниться нинішня система дистрибуції: не виключене поглинання національних мереж міжнародними алкогольними холдингами — останні почнуть конкурувати з українськими імпортерами та дистриб’юторами, завозячи товар самотужки.

Українські горілчані компанії дуже сильні навіть за міжнародними мірками. Про це свідчить той факт, що з року в рік збільшуються поставки не тільки в Росію, а й у Європу та США. З входженням України до СОТ експорт почне зростати ще швидше. Іноземної горілки в Україні не стане більше: ввозити дешеву горілку невигідно, а преміальний сегмент уже остаточно поділений між своїми. Утім, на думку деяких експертів, реалізуючи нові стратегії, лідери ринку готуються до продажу бізнесу якнайдорожче. Недарма Союз-Віктан і Хортиця на рік відклали вихід на IPO.

2. ПРАВОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ МОЖЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ЗОВНІШНЬО-ЕКОНОМІЧНОЇ УГОДИ

2.1. Законодавча база

Законодавчою базою проведення зовнішньоторговельних операцій є Митний кодекс України, Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність», укази Державних органів та інституцій України.

Вивезення товарів за межі митної території України в режимі експорту передбачає:

1) подання митному органу документів, що засвідчують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України;

2) сплату податків і зборів, встановлених на експорт товарів;

3) дотримання експортером вимог, передбачених законом.

Експорт — митний режим, відповідно до якого товари вивозяться за межі митної території України для вільного обігу без зобов’язання про їх повернення на цю територію та без встановлення умов їх використання за межами митної території України [2].

Метою митного оформлення є засвідчення відомостей, одержаних під час митного контролю товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, та оформлення результатів такого контролю, а також статистичного обліку ввезення на митну територію України, вивезення за її межі і транзиту через її територію товарів і транспортних засобів. Митне оформлення здійснюється посадовими особами митного органу.

Операції митного оформлення, порядок їх здійснення, а також форми митних декларацій та інших документів, що застосовуються під час митного оформлення товарів і транспортних засобів, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Митне оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України резидентами (крім громадян), крім випадків переміщення товарів і транспортних засобів через територію України у режимі транзиту, здійснюється митними органами, у зонах діяльності яких розташовані ці резиденти. У випадках, визначених Кабінетом Міністрів України, митне оформлення в іншому митному органі може здійснюватися за письмовим погодженням між цим митним органом і митним органом, у зоні діяльності якого розташований відповідний резидент [1].

Місце здійснення митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України нерезидентами (крім громадян), визначається Кабінетом Міністрів України.

Митне оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через територію України у режимі транзиту, здійснюється митним органом за місцем ввезення цих товарів і транспортних засобів на митну територію України.

2.2. Нормативно-правові умови здійсненя данного проекту

Відповідно до Законів України “Про зовнішньоекономічну діяльність”, “Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами” (із змінами та доповненнями), Указів Президента України від 23 жовтня 2000 року N 1159 “Про Міністерство економіки України”, від 21 серпня 2001 року N 724 “Про перейменування Міністерства економіки України”, постанов Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 р. N 493 “Про Тимчасовий порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (із змінами та доповненнями), від 7 серпня 2001 р. N 940 “Про заходи щодо посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та справляння акцизного збору” було затверджено Порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів [3, 4, 5]. Функція з оформлення і видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів була покладена на відділ нетарифного регулювання департаменту зовнішньоекономічної політики. Відділу нетарифного регулювання департаменту зовнішньоекономічної політики разом з управлінням правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності юридичного департаменту забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстицій України в установлений законодавством термін [6].

Порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів визначає механізм розгляду та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів у Міністерстві економіки України. Ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів видаються суб’єктам підприємницької діяльності, зареєстрованим в установленому порядку, незалежно від форми власності. Ліцензії на право імпорту, експорту спирту етилового і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового видаються лише державним підприємствам або організаціям, спеціально уповноваженим на це Кабінетом Міністрів України; ліцензії на право імпорту, експорту спирту коньячного видаються лише спеціалізованим коньячним підприємствам, перелік яких затверджено Кабінетом Міністрів України.

Ліцензії на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів видаються Міністерством економіки України за згодою Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України. Ліцензія на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, імпорту, експорту алкогольних напоїв, імпорту, експорту тютюнових виробів видається окремо на кожний вид зовнішньоекономічної діяльності.

Ліцензії видаються терміном на 5 років, а плата за ліцензії справляється щорічно і зараховується до Державного бюджету України згідно з чинним законодавством. Відмітка про внесення плати за ліцензію за наступний рік проставляється на зворотному боці оригіналу ліцензії. Відмітка про внесення чергового платежу проставляється на підставі таких документів:

  • листа-звернення;

  • копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату) про перерахування до бюджету річної плати за ліцензію;

  • довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

У разі несвоєчасної сплати чергового платежу дія ліцензії призупиняється. Суб’єкти підприємницької діяльності, які одержали передбачені цим Порядком ліцензії на право імпорту алкогольних напоїв, тютюнових виробів та спирту, подають Міністерству економіки України звіт про обсяги імпорту продукції в установленому законодавством порядку.

3. ЗОВНІШНЬО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОНТРАКТ

Контракт № MD 01

купівлі-продажу пива

м. Київ, Україна 10 січня 2008 року

ПРОДАВЕЦЬ: ВАТ «ХОРТИЦЯ», юридична особа, створена та зареєстрована по законодавству України, в особі директора Павлов Антон Петрович, діючого на підставі Статуту, з іншої сторони, разом пойменовані «Сторони» уклали угоду про наступне.

ПОКУПЕЦЬ: ВАТ «Ландиш», створена та зареєстрована по законодавству Російської Федерації, в особі директора Васермана Олега Анатолійовича, діючого на підставі довіреності № 1 від 01.01.2008 року з однієї стороні.

  1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ

1.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний передати у власність ПОКУПЦЯ 10000 дец горілки «Хортиця платинум», а ПОКУПЕЦЬ зобов’язується згідно умов договору прийняти ТОВАР та оплатити його вартість.

2. УМОВИ ПОСТАЧАННЯ

2.1. ТОВАР, купівля-продаж якого здійснюється по даному КОНТАКТУ, постачається ПОКУПЦЮ автомобільним транспортом на умовах FCA (Інкотермс-2000).

2.1. Вся кількість даного товару має бути відвантажена до 30 січня 2008 року.

2.3. Допускається часткове відвантаження товару.

2.4. Не пізніше, ніж за 15 днів після підписання даного контракту, Покупець повинен надати Продавцю карантинний дозвіл по імпорту.

2.5. Продавець забезпечує заповнення накладних в частині, що стосується реквізитів вантажоотримувача в суворій відповідності з інструкцією Покупця.

2.6. Товар повинен супроводжуватися наступними документами:

  • сертифікат якості;

  • сертифікат походження;

  • фітосанітарний сертифікат;

  • рахунок-фактура;

  • ГТД відправника.

3.ЗАГАЛЬНА СУМА КОНТРАКТУ

3.1. Загальна вартість товару складає 300000 (триста тисяч) доларів США, що є одночасно сумою КОНТРАКТУ.

3.2. Ціна (вартість) ТОВАРУ складає 30 доларів США за 1 децилітр ТОВАРУ.

3.3. Ціна включає вартість тари та маркування.

  1. УМОВИ РОЗРАХУНКУ

4.1. ПОКУПЕЦЬ здійснює попередню оплату згідно контракту у розмірі 100% вартості ТОВАРУ - 300000 (триста тисяч) доларів США передоплати. Часткові платежі по даному КОНТРАКТУ дозволені.

4.2. Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок ПРОДАВЦЯ, вказаний в даному КОНТРАКТІ.

4.3. Валюта платежу по даному КОНТРАКТУ – долар США.

4.4. ПЛАТНИКОМ по даному контракту може виступати будь-яка третя сторона.

4.5. Комісії банків-нерезидентів оплачує ПОКУПЕЦЬ при оформленні платіжного доручення.

5. КІЛЬКІСТЬ ТОВАРУ ТА УПАКОВКИ

5.1. ТОВАР має бути упакованим в пляшках об’ємом 1 літр. Якість ТОВАРУ має відповідати сертифікатам якості відправника ТОВАРУ.

      1. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ ТОВАРУ ТА ЗАЯВЛЕННЯ ПРЕТЕНЗІЇ

6.1. ТОВАР вважається переданим ПРОДАВЦЕМ та прийнятим ПОКУПЦЕМ по якості – в відповідності з сертифікатом якості, по кількості в відповідності з кількістю переданих кег та їх об’ємом.

6.2. Право власності на ТОВАР переходить в момент його постачання згідно п.2.1. даного КОНТРАКТУ. Датою відвантаження вважається дата ТД, видана митною службою України. Датою приймання ТОВАРУ по кількості ПОКУПЦЕМ вважається дата фактичного приймання ТОВАРУ на склад, про що свідчить акт приймання-передачі товару.

6.3. Претензії можуть бути заявлені відносно якості – у випадку невідовідності якості ТОВАРУ умовам договору, по кількості - у випадку невідовідності кількості ТОВАРУ транспортним документам по кількості та об’єму. Сторони визнають акт, складений в присутності представника продавця, вказаного в п.6.2. КОНТРАКТУ.

6.4. ПОКУПЕЦЬ має право заявити ПРОДАВЦЮ претензію протягом 20 днів після дати постачання. При відсутності вказаного акту в п.6.3. КОНТРАКТНА претензія не розглядається.

      1. ТЕРМІН ДІЇ КОНТРАКТУ

7.1. Права та обов’язки сторін по даному контракту виникають в момент його підписання (по кожній партії товару – з моменту підписання відповідної специфікації) і припиняється відповідним виконанням, а також в інших випадках, наданих законодавством України чи КОНТРАКТОМ.

      1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. ПРОДАВЕЦЬ несе відповідальність за затримку по передачі ТОВАРУ ПОКУПЦЮ, сплачуючи пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості не переданого вчасно ТОВАРУ.

8.2. За затримку з оплатою ТОВАРУ ПОКУПЕЦЬ сплачує ПРОДАВЦЮ пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості не сплаченого вчасно ТОВАРУ.

8.3. В інших випадках відповідальність виникає у відповідності до діючого законодавства України.

      1. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

9.1. У випадку настання обставин, які можуть знаходитися позаконтролем сторін форс-мажорних), які не могли бути передбачені сторонами та враховані, такі як: стихійні лиха, технічні аварії, військові дії, , дії влади – сторона, яка підпала під дію таких обставин, підтверджуючи факт існування даних форс-мажорних обставин документом відповідного повноважного органу країни, в якій виникли дані обставини.

9.2. Наявність форс-мажорних обставин звільняє Сторону, яка підпала під їх дію, від відповідальності з невиконання зобов’язань по даному Контракту, але не звільняє від відповідальності, якщо інша сторона не втратила інтерес до виконання Контракту.

Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5288
Авторов
на СтудИзбе
417
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее