19662 (Звітність підприємств), страница 3

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Звітність підприємств", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "бухгалтерский учет" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "курсовые/домашние работы", в предмете "бухгалтерский учет и аудит" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "19662"

Текст 3 страницы из документа "19662"

У списковий склад визначаються всі працівники, які прийняті на постійну, сезонну, а також тимчасову роботу строком на один день і більше з дня зарахування їх на роботу. У списковому складі враховуються як фактично працюючі, так і відсутні на роботі з будь-яких причин, тобто усі працівники, які перебувають у трудових відносинах, не залежно від форми договору.

Якщо при розрахунку комунального податку платником виявлена помилка, то відповідно до п. 8 “Інструкції про порядок застосування та стягнення фінансових санкцій органами державної податкової служби” від 20.04.95 року №28, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України і зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 06.05.95 року за № 127/663, фінансові санкції не будуть застосовані, якщо платник самостійно до початку перевірки врахує суму недонесеного податку у розрахунку за наступний звітний період і подасть цей розрахунок до податкової інспекції, а також проведе доплату податку.

Термін сплати комунального податку встановлює орган місцевого самоврядування.

Підприємство сплачує цей податок і подає розрахунок до 15 числа місяця наступного за звітним періодом.

3. Склад та особливості формування соціальної звітності підприємства

Соціальна звітність – звітність по внесках до фондів соціального страхування.

Підприємство подає звітність до Пенсійного фонду - Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Подається щомісяця протягом 20 календарних днів наступних за звітним місяцем, складається в двох примірниках.

У заголовній частині Розрахунку відображається підпорядкованість платника міністерству, або іншому центральному органу виконавчої влади, місцезнаходження або місце проживання платника та телефон, форма власності, код за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер, реєстраційний номер платника за даними повідомлення про реєстрацію платника страхових внесків, назва банку, МФО банку, номера поточних рахунків в установах банків, середньооблікова чисельність штатних , середня чисельність працівників, які у звітному місяці виконували роботи за договорами цивільно-правового характеру, кількість застрахованих осіб у звітному місяці, обрана система оподаткування, а також зазначається повна назва платника.

Розрахунок складається з трьох розділів.

I Розділ. Заповнюється платниками за звітний місяць у відповідності до розрахунково-платіжних документів про нараховану заробітну плату найманим працівникам або за виконану роботу за цей місяць незалежно від джерел фінансування цих виплат та від терміну їхніх фактичних виплат.

Розділ II не заповнюється, бо підприємство не має заборгованості по виплаті заробітної плати.

Розділ III "Суми, нараховані у звітному базовому періоді за минулі та майбутні місяці, на які нараховуються страхові внески". Цей розділ заповнюється лише платниками, які включають суми, нараховані за минулі та/або майбутні місяці.

Підприємства щорічно не пізніше 1 квітня подають відомості в систему персоніфікованого обліку пенсійного фонду, щодо усіх найманих працівників.

До фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань – розраховується відомість про нарахування і перерахування страхових внесків, на витрачення коштів фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України подається щокварталу до 20 числа, заповнюється звіт наростаючим підсумком з початку року з обов’язковим розшифровуванням сум звітного кварталу за місяцями.

У заголовній частині звіту відображаються код за ЄДРПОУ страхувальника, код галузі за ЗКГНГ, реєстраційний № платника страхових внесків, № поточного рахунка, назва банку, повна назва платника страхового внеску, адреса, телефон, назва Розрахункової відомості та період, за який вона складена, розмір визначеного в установленому порядку страхового тарифу.

У Розділі І відображають суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників за звітний період, що включають витрати на виплату основної і додаткової заробітної плати, на інші заохочувальні і компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, які підлягають обкладенню прибутковим податком з громадян. А також аналогічні суми виплат за працюючих інвалідів.

Розділ II заповнюється наростаючим підсумком з початку року платниками страхових внесків.

Розділ III. "Середньооблікова чисельність персоналу в еквіваленті повної зайнятості" відображається середньооблікова чисельність персоналу в еквіваленті повної зайнятості, яка відповідає рядку 001, графа 2 статистичної звітності платника за формою N 1-ПВ "Звіт з праці".

Розділ IV. "Фонд оплати праці" Відображається ФОП, який відповідає рядку 002, графа 2 статистичної звітності платника за формою N 1-ПВ "Звіт з праці".

Розділ V. "Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду" не заповнюється, бо нема заборгованості по заробітній платі.

Розділ VI. "Витрати по коштах Фонду з початку року" Відображаються витрати на допомогу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, витрати на поховання потерпілого та інші витрати, які потрібно розшифрувати у розділі 6 (ряд. 35 = ряд. 19). Інші витрати страхувальника відображають за кожним видом окремо, визначивши кількість потерпілих та суми нарахувань.

До фонду страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності – подається звіт про нарахування внесків та витрат пов’язані із загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Подається щокварталу до 20 числа, інформація наводиться наростаючим підсумком.

Звіт складається із заголовної частини, шести розділів та, при необхідності, додатка до нього - форми Ф14.

Розділ I. Середньооблікова кількість працівників в еквіваленті повної зайнятості, в т. ч. жінок. Дані про кількість працівників заповнюються відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 р. № 286.

Розділ II. Нарахована сума фонду оплати праці (доходу), з якої справляються страхові внески.

Розділ III. Розрахунки внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування заповнюється у гривнях з копійками.

Розділ IV. Витрати за рахунок страхових внесків. Складається з двох частин, у яких наводиться інформація про витрати, проведені безпосередньо страхувальником на матеріальне забезпечення та соціальні послуги. Заповнюється у гривнях з копійками.

Розділ V. Розшифровка заборгованості за страхувальником. Рядки цього розділу заповнюються у разі наявності заборгованості за страхувальником на кінець звітного періоду. Заповнюється перший рядок.

Розділ VI. Розшифровка заборгованості за Фондом. Рядки цього розділу заповнюються у разі наявності заборгованості за Фондом на кінець звітного періоду. У разі заповнення таблиці VI таблиця V не заповнюється. Заповнюється у гривнях з копійками.

До фонду безробіття – розраховується відомість про нарахування та перерахування страхових внесків, щокварталу до 20 числа.

Розрахункова відомість складається із заголовної частини та чотирьох розділів. У заголовній частині відображаються: повна назва платника страхових внесків, адреса та телефон, ідентифікаційний код, код основного виду економічної діяльності за КВЕД, персональний номер платника страхових внесків, номер поточного рахунку та назва банку, вказується система оподаткування.

Розрахунок вміщує інформацію:

1. Загальну суму витрат на яку нараховується звіт;

2. Заборгованість перед фондом і фонду;

3. Суми заборгованості із виплати зарплати.

4. Суми нарахування і отримання внесків, штрафів, пені.

4. Склад та порядок формування статистичної звітності підприємства

Статистична звітність - це офіційний документ, що містить дані про діяльність організацій, підприємства, установи у вигляді заповненого бланка, який подається у визначені строки зa вказаною адресою.

Кожна форма статистичної звітності повинна мати обов'язкові реквізити, а саме:

- назва статистичного звіту;

- номер і дата затвердження форми звіту;

- адреси, за якими подається статистична звітність;

- період, за який складено звітність, та термін подання;

- дата складання звітності;

- посади та підписи посадових осіб, які відповідають за повноту і достовірність даних.

Статистична звітність є системою кількісних та якісних показників, вимірювання та узагальнення яких не характерне для бухгалтерського обліку. Дана звітність призначена для статистичного вивчення господарської діяльності підприємств і галузей економічної діяльності. Вона відображає окремі сторони діяльності підприємства. Так, з її допомогою контролюється виконання плану за обсягом та якістю виконаних робіт; норми виробітку; використання устаткування та робочого часу; динаміка продуктивності праці. Статистична звітність складається на підставі даних бухгалтерського, статистичного й оперативного обліку, а також бухгалтерської звітності та єдиної методики, за єдиними формами при централізованому управлінні та повній регламентації зі сторони Державних органів.

Державна статистична звітність – це статистична звітність, форми якої затверджуються Державним комітетом статистики, або за його згодою, регіональними органами державної статистики.

Для державної статистичної звітності характерні показники, загальні для різних видів діяльності – звіт про труд, про використання робочого часу та інші.

Державна статистична звітність – може бути регулярною. Вона збирається з певною періодичністю (як правило, місячна, квартальна, піврічна, річна), або разова, коли статистичні спостереження проводяться лише на певну дату. Форми державної статистичної звітності розробляються органами державної статистики.

ТзОВ « Формат-М » подає звіт про основні показники діяльності підприємства за формою 1 – підприємництво. Мета звітності - удосконалення статистичних спостережень за діяльністю підприємств і розрахунку макроекономічних показників з урахуванням міжнародних рекомендацій по цим питанням.

Статистика чисельності, заробітної плати та робочого часу найманих працівників включає наступні форми звітності:

  1. 1-ПВ (умови праці) "Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці "(04.10,2004 №535), річна - поштова; .

  2. 1-ПВ "Звіт з праці" (11.08.2004 №472), місячна - термінова;

  3. 1-ПВ "Звіт з праці" (11.08.2004 №472), квартальна - термінова;

Крім цієї звітності, підприємство подає до Фонду соціального страхування на випадок безробіття річний "Звіт з праці" за формою 2-ПВ та місячний "Звіт про наявність вільних робочих місць (вакантних посад) та потребу в працівниках" за формою 3-ПН.

Форма державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)" заповнюється у тисячах гривень з одним десятковим знаком. Заповнення форми проводиться на підставі типових форм первинного обліку. Надані статистичні дані мають бути достовірними та подаватися у повному обсязі в установлений термін за визначеною адресою.

Звітність за формою №1-ПВ термінова - місячна "Звіт з праці" подається органу державної статистики за місцем знаходження не пізніше 7-го числа після звітного періоду.

Звіт має два розділи:

  • Розділ І. Кількість працівників та фонд оплати праці;

  • Розділ II. Заборгованість перед працівниками по заробітній платі та допомогах із соціального страхування.

Форма №1-ПВ термінова - квартальна "Звіт з праці" подається органу державної статистики за місцем знаходження не пізніше 7-го числа після звітного періоду одночасно з формою №1-ПВ термінова - місячна.

Звіт складається з трьох розділів:

• Розділ І. Склад фонду оплати праці та інші виплати;

•Розділ II. Кількість та фонд оплати праці окремих категорій працівників (за період з початку року);

•Розділ III. Розподіл працівників за розмірами заробітної плати.

У будівельній діяльності здійснюється, зокрема, державне статистичне спостереження за формами: - № 1-кб "Звіт про виконання будівельних робіт", яке відображає обсяги господарської діяльності (вартість виконаних робіт) і подається підприємствами та відокремленими підрозділами, що виконують будівельні роботи; - № 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт"; - № 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт".

Державна статистична звітність за зазначеними формами складається підприємством у звітному періоді, якщо:

- підприємство отримало дозвіл на виконання будівельних робіт з нового будівництва, розширення або реконструкції будівель та споруд -форма № 1 буд;

- підприємство реалізувало дозвіл;

-підприємство здійснювало роботи з будівництва, включаючи тимчасово припинені та законсервовані об'єкти, за станом на 1 січня наступного за звітним року - форма № 2-буд.

Звіт за формами № 1-буд та № 2-буд складається окремо про кожну будівлю та інженерну споруду.

Звіт за формою № 1-буд подається кожного кварталу органам державної статистики за місцезнаходженням не пізніше 10 числа після звітного періоду, звіт за формою № 2–буд подається щоквартально органу державної статистики не пізніше 8 числа після звітного періоду, звіт за формою 1-кб подається кожного місяця не пізніше 4 числа після звітного періоду.

5. Порядок формування звітності підприємства (розрахункова частина)

Свежие статьи
Популярно сейчас
Почему делать на заказ в разы дороже, чем купить готовую учебную работу на СтудИзбе? Наши учебные работы продаются каждый год, тогда как большинство заказов выполняются с нуля. Найдите подходящий учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5173
Авторов
на СтудИзбе
436
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее