145250 (Правила заповнення вантажної митної декларації), страница 2

2016-07-29СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Правила заповнення вантажної митної декларації", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "таможенная система" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "контрольные работы и аттестации", в предмете "таможенная система" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "145250"

Текст 2 страницы из документа "145250"

індивідуальний податковий номер платника податків (у разі наявності) – у правому верхньому кутку;

найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові (далі – П. І. Б.) фізичної особи, її місце проживання та відомості про документ, що посвідчує особу;

ідентифікаційний номер відправника (у нижній частині графи після знака «N»), що формується за схемою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції.

Якщо відправник – іноземна особа, то в графі зазначаються найменування та місцезнаходження іноземного підприємства або П. І. Б. і місце проживання фізичної особи.

Графа 3 «Додатковий аркуш»

Графа заповнюється, якщо використовуються додаткові аркуші.

У першому підрозділі графи зазначається порядковий номер аркуша, у другому – загальна кількість аркушів декларації, включаючи додаткові.

Наприклад, якщо є одна декларація з двома додатковими аркушами, то в самій декларації належить зазначити «1/3», у першому додатковому аркуші – «2/3», у другому – «3/3».

Якщо додаткові аркуші не використовуються або використовуються специфікації довільної форми, то в графі зазначається «1/1».

Якщо використовуються формуляри-специфікації форми МД-8, то графа не заповнюється.

Графа 4 «Відвантажувальні специфікації»

Графа заповнюється при використанні специфікацій.

Зазначається загальна кількість доданих до ВМД аркушів специфікацій довільної форми, пакувальних листів або переліків товарів.

Якщо використовуються формуляри-специфікації форми МД-8, то в графі зазначається «1/ХХ», де ХХ – загальна кількість аркушів декларації, включаючи формуляри-специфікації форми МД-8.

Порядок використання специфікацій визначається Державною митною службою України.

Графа 5 «Всього найменувань товарів»

Проставляється зазначений у графі 32 ВМД порядковий номер товару, що декларується останнім за цією ВМД.

При використанні специфікацій довільної форми в графі зазначається загальна кількість найменувань товарів, задекларованих за вантажною митною декларацією.

Графа 6 «Кількість місць»

У графі зазначається (цифрами) загальна кількість місць у декларованій партії товарів.

При переміщенні через митний кордон насипних, наливних вантажів та таких, що переміщуються трубопровідним транспортом, лініями електропередачі, а також навалом, у графі проставляється «0».

Для товарів та інших предметів, що перевозяться в контейнерах, бочках, каністрах, ящиках або на піддонах, зазначається відповідно кількість контейнерів, бочок, каністр, ящиків, піддонів.

Графа 7 «Довідковий номер»

У графі проставляються номер і дата прийняття ВМД (реєстраційний номер) за такою схемою:

ххххххххх

/х/

хххххх

_________________________

,

1

2

3

де 1 – дев'ятизначний код митного органу, у якому проводиться митне оформлення, згідно з додатком до Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом Держмитслужби України від 02.04.2004 №233 «Про затвердження Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів» (зі змінами й доповненнями);

2 – остання цифра поточного року;

3 – порядковий номер декларації в журналі обліку ВМД (у порядку зростання протягом поточного року, починаючи з одиниці).

Графа 8 «Одержувач/Імпортер»

У графі наводяться відомості про одержувача товарів:

індивідуальний податковий номер платника податків (у разі наявності) – у правому верхньому кутку;

найменування та місцезнаходження юридичної особи або П. І. Б. фізичної особи, її місце проживання й відомості про документ, що посвідчує особу.

У нижній частині графи після знака «N» проставляється ідентифікаційний номер одержувача, який формується за схемою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції.

Якщо одержувач – іноземна особа, то в графі зазначаються найменування та місцезнаходження іноземного підприємства або П. І. Б. і місце проживання фізичної особи.

Графа 9 «Особа, відповідальна за фінансове врегулювання»

У графі зазначаються відомості про резидента України, що уклав зовнішньоекономічний договір (контракт), у тому числі комісіонера – при митному оформленні товарів за договором комісії, повіреного (агента) – при митному оформленні за договором доручення (агентським договором).

При транзиті товарів через митну територію України із застосуванням фінансових гарантій у графі зазначаються відомості про особу, яка надає митним органам України фінансові гарантії щодо обов'язкової доставки товарів, а в усіх інших випадках – про експедитора.

Відомості зазначаються в такому порядку:

індивідуальний податковий номер платника податків (у разі наявності) – у правому верхньому кутку;

назва та місцезнаходження юридичної особи або П.І.Б. фізичної особи, її місце проживання та відомості про документ, що посвідчує особу.

У нижній частині графи проставляється ідентифікаційний номер, який формується за схемою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції.

Графа 10 «Країна першого призначення»

Графа не заповнюється.

Графа 11 «Торговельна країна»

У графі проставляється цифровий код торговельної країни відповідно до Класифікатора країн світу.

Графа 12 «Загальна митна вартість»

Зазначається загальна митна вартість декларованих товарів у валюті України.

Ця вартість складається із сум, наведених у графах 45 ВМД (або сум вартостей за основним аркушем ВМД та листами специфікацій довільної форми).

Графа 13

Якщо товар підлягає експортному контролю, то в графі проставляється «1». У всіх інших випадках, у тому числі, якщо згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД) код декларованого товару збігається з кодом товару, що підлягає експортному контролю, але товар за своїм описом або характеристиками не відповідає товарові, щодо якого цей контроль застосовується, то в графі проставляється «0». У цьому разі опис товарів, наведений у графі 31, має однозначно підтверджувати таку невідповідність.

Графа 14 «Декларант / Представник»

У графі наводяться відомості про декларанта товарів:

індивідуальний податковий номер платника податків (у разі наявності) – у правому верхньому кутку;

найменування та місцезнаходження юридичної особи або П.І.Б. фізичної особи, її місце проживання й відомості про документ, що посвідчує особу;

ідентифікаційний номер, сформований за схемою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції (у нижній частині графи).

Для підприємства, що здійснює декларування на підставі договору, додатково зазначаються номер і дата видачі Держмитслужбою України Свідоцтва про визнання підприємства декларантом.

Графа 15 «Країна відправлення»

У графі зазначається назва країни, з якої товари були відправлені в Україну, згідно з Класифікатором країн світу.

У разі вивезення товарів за межі митної території України графа не заповнюється.

У разі вивезення товарів з митної території України на територію спеціальної економічної зони в графі зазначається «Україна».

Графа 15а «Код країни відправлення»

У графі зазначається цифровий код країни, з якої товари були відправлені в Україну, згідно з Класифікатором країн світу.

У разі вивезення товарів за межі митної території України графа не заповнюється.

У разі вивезення товарів з митної території України на територію спеціальної економічної зони в графі зазначається код України згідно з Класифікатором країн світу.

Графа 16 «Країна походження»

Графа не заповнюється.

Графа 17 «Країна призначення»

У графі зазначається назва країни призначення згідно з Класифікатором країн світу.

Якщо в момент виконання зовнішньоекономічного договору (контракту) країна призначення невідома, то в цій графі наводиться найменування торговельної країни (країни договору /контракту/).

Графа 17а «Код країни призначення»

У графі зазначається цифровий код країни призначення згідно з Класифікатором країн світу.

Якщо в момент виконання зовнішньоекономічного договору (контракту) країна призначення невідома, то в цій графі наводиться код торговельної країни (країни договору /контракту/).

Графа 18 «Транспортний засіб відправлення»

У лівому підрозділі графи зазначаються кількість транспортних засобів, через пропуск – відомості про транспортний засіб (назва морського або річкового судна, трубопроводу, лінії електропередачі, номер рейсу для повітряного судна, номер залізничного вагона, реєстраційний номер дорожнього транспортного засобу тощо).

У правому підрозділі проставляється відповідно до Класифікатора країн світу цифровий код країни, якій належить транспортний засіб.

Якщо товар переміщується в ручній поклажі, то в графі зазначається «Ручна поклажа».

Якщо ВМД заповнюється на механічний транспортний засіб як на товар і він перетинає митний кордон України своїм ходом, то в графі зазначається «Самоходом». При цьому правий підрозділ графи не заповнюється.

Графа 19 «Контейнер»

У графі проставляються:

1, якщо товари прямують у контейнері;

0, якщо товари прямують не в контейнері.

Графа 20 «Умови поставки»

У першому підрозділі графи проставляється цифровий код умови поставки відповідно до Класифікатора умов поставки.

У другому підрозділі наводиться скорочене літерне найменування умов поставки (згідно з Класифікатором умов поставки) з обов'язковим зазначенням географічного пункту доставки товару.

При декларуванні товарів, що переміщуються трубопроводами, лініями електропередачі, після скороченого літерного найменування умов поставки обов'язково зазначається відповідно назва пункту приймання-передачі чи назва пункту контролю таких товарів.

У третьому підрозділі графи зазначається 2-значний цифровий код застосованої форми розрахунків за товар згідно з умовами договору купівлі-продажу:

«10» – акредитив;

«20» – інкасо;

«30» – переказ;

«40» – акредитив/інкасо;

«50» – акредитив / переказ;

«60» – інкасо/переказ;

«70» – акредитив/інкасо/переказ.

При товарообмінних (бартерних) операціях третій підрозділ не заповнюється.

Графа не заповнюється в разі переміщення товарів за договорами (контрактами), що відрізняються від договорів (контрактів) купівлі-продажу, міни, комісії та консигнації.

Графа 21 «Транспортний засіб на кордоні»

У лівому підрозділі графи зазначаються кількість транспортних засобів, через пропуск – відомості про транспортний засіб (назва морського або річкового судна, трубопроводу, лінії електропередачі, номер рейсу для повітряного судна, номер залізничного вагона, реєстраційний номер дорожнього транспортного засобу тощо), на якому товари будуть вивезені за межі митної території України або (при ввезенні на митну територію України) на якому здійснювалося міжнародне перевезення декларованих товарів.

У правому підрозділі графи проставляється відповідно до Класифікатора країн світу цифровий код країни, якій належить транспортний засіб.

Якщо товар переміщується в ручній поклажі, то в графі зазначається «Ручна поклажа».

Якщо ВМД заповнюється на механічний транспортний засіб як на товар і він перетинає митний кордон України своїм ходом, то в графі зазначається «Самоходом». При цьому правий підрозділ графи не заповнюється.

У разі відсутності в декларанта відомостей про транспортний засіб, на якому товари будуть вивезені за межі митної території (при їх перевантаженні під митним контролем), графа не заповнюється.

Графа 22 «Валюта та загальна фактурна вартість»

У лівому підрозділі наводиться цифровий код валюти договору (контракту) згідно із загальнодержавним Класифікатором валют.

У разі переміщення товарів відповідно до договорів (контрактів), що передбачають зустрічні поставки товарів, зазначається код валюти оцінки товарів, віднесеної Національним банком України до вільно конвертованої валюти (першої групи Класифікатора іноземних валют).

У правому підрозділі графи для товарів, що переміщуються за договорами (контрактами) купівлі-продажу або міни, зазначається цифрами загальна фактурна вартість цих товарів у валюті України, одержана як сума вартостей, наведених у графі 42 основного та додаткових аркушів ВМД.

Для товарів, що переміщуються за договорами (контрактами) лізингу (оренди), у правому підрозділі графи зазначається цифрами загальна вартість об'єктів лізингу (оренди) у валюті України.

В інших випадках правий підрозділ графи не заповнюється.

Графа 23 «Курс валюти»

У графі наводиться курс одиниці валюти, зазначеної в лівому підрозділі графи 22, установлений Національним банком України для зовнішньоторговельних операцій на дату прийняття митницею декларації до оформлення.

Якщо в лівому підрозділі графи 22 зазначено код валюти України, то в графі проставляється «1».

Графа 24 «Характер угоди»

У графі зазначається код характеру договору (контракту) згідно з Класифікатором характерів угод.

У правому підрозділі графи наводиться цифровий код валюти розрахунку згідно із загальнодержавним Класифікатором валют. Якщо на момент митного оформлення валюта розрахунку невідома, то в цьому підрозділі графи проставляється код «000».

Свежие статьи
Популярно сейчас
Почему делать на заказ в разы дороже, чем купить готовую учебную работу на СтудИзбе? Наши учебные работы продаются каждый год, тогда как большинство заказов выполняются с нуля. Найдите подходящий учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5160
Авторов
на СтудИзбе
439
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее