148111 (Послуги маршрутних таксі), страница 5

2016-08-02СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Послуги маршрутних таксі", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "транспорт" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "остальное", в предмете "транспорт" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "148111"

Текст 5 страницы из документа "148111"

– Що входить до завдання з модернізації транспортної системи?

– Комунальна служба перевезень займатиметься запровадженням автоматизованої системи диспетчерського управління (АСДУ), що дозволить контролювати ситуацію на дорогах не з вуст перевізників, які подають її не досить точно, а за допомогою інноваційних систем. Тобто, ми знатимемо, скільки машин вийшло на лінію, який між ними інтервал, чи дотримуються вони маршруту, визначеного угодою. Одразу стане відомо про кожне ДТП, затори та інші дорожні ситуації. Все це відображатиметься на інтернет-сайті. Так, до Євро-2012 кожен киянин і гість столиці зможе відвідати сайт і побачити місцезнаходження одиниці рухомого складу та шлях його руху в режимі «оn-line». Інформація викладатиметься в повному обсязі, сюди входитиме навіть прізвище водія та підприємця, який надає послуги. Запропонована система дозволить більш чітко контролювати якість надання послуг, фіксувати скарги і проблеми, аналізувати причини їх виникнення та оперативно усувати з використанням превентивних заходів з метою подальшого запобігання.

Стосовно нових завдань у сфері перевезень, то на черзі – впорядкування дорожніх знаків, облаштування зупинкових комплексів, створення нових зупинок, ремонт призупинкових територій, покращання дорожньої інфраструктури світлофорами, знаками, інформаційними табло тощо.

Вищезазначені заходи входять до угоди «Про відшкодування витрат», наслідком чого стає зростання її вартості для перевізника, проте кінцеву таксу ще не затверджено, оскільки відсутній кошторис. Вартість Угоди буде обґрунтовано, виходячи з вартості програмного забезпечення, диспетчерських послуг, плати за використання послуг супутників, плати за встановлення GPS-маяків на маршрутних таксі та вартості ремонту знаків. Кінцевий результат кошторису буде основою нового тарифу для перевізників на право використання дорожньої інфраструктури, що створена Київською міською державною адміністрацією.

Усі перевізники обов’язково братимуть участь у тендері на основі нових умов, а переможець укладатиме угоду на відшкодування витрат, після чого виходитиме на лінію для обслуговування пасажирів.

– Наскільки зросте вартість послуг?

– Відповідно до раніше укладених угод з Комунальною службою перевезень, вартість становила 84 грн. за одну машину, при тому, що перелік послуг був недостатнім для якісного обслуговування пасажирів. У найближчому майбутньому перелік послуг буде розширюватись з метою покращання умов перевезення киян. Йдеться про зручні під’їзди, створення заїзних «кишень» на зупинках громадського транспорту, сприяння у зменшенні заторів та злагодженість роботи маршрутних таксі за допомогою системи АСДУ. Тож вартість використання транспортної інфраструктури зросте, а угода «Про відшкодування витрат» стане для перевізників загальнообов’язковою. При цьому за ці послуги платитимуть не лише приватні перевізники, а й КП «Київпастранс», який також братиме участь у тендерах.

На сьогодні попередня схема вибору перевізника на маршруті дискредитувала себе. За новою схемою все відбуватиметься прозоро – через угоду «Про відшкодування витрат». Усі кошти, отримані у відповідності з умовами угоди, надходитимуть до Комунальної служби перевезень, після чого відбуватиметься компенсація витрат, що виплачуються за угодою. А все, що вище рентабельності, надходитиме до бюджету. За попередніми підрахунками, ці надходження збільшаться у 10–15 разів, тобто весь закритий до цього потік коштів відкривається та спрямовується до бюджету, з якого частину коштів спрямовуємо на вищезазначений розвиток.

– Мабуть, не всі перевізники зможуть виконати ці умови?

– Перевізники, які не в змозі оплатити відшкодування витрат, не братимуть участь у конкурсі: якщо вони не здатні платити, то не здатні й виконувати ті умови, які вимагає від них столиця. Проте таким перевізникам ми пропонуємо інший варіант: здавати в оренду свої машини великим компаніям, які будуть готові взяти їх мікроавтобуси для обслуговування своїх маршрутів. Наразі існує проблема з дрібними перевізниками (це до 60% від усіх машин), а після їх поглинання великими компаніями ми матимемо справу з 15–20 перевізниками, які будуть спроможні виконувати всі умови угоди.

Згідно із ст. 40 Закону № 2344 пасажирським перевізником може бути суб'єкт підприємницької діяльності, який відповідно до законодавства і на підставі отриманої ліцензії надає послуги за договором перевезення пасажирів тільки автомобільним транспортним засобом загального користування, за умови використання останнього на законних підставах.

Організація перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюється урядовим органом - державним управлінням автомобільного транспорту Міністерства транспорту України, а також органами місцевого самоврядування в порядку, визначеному Постановою № 176, і в межах повноважень, делегованих Законом № 2344.

Основними проблемами удосконалення системи міських пасажирських перевезень є:

- нераціональне співвідношення між різними видами й типами рухомого складу, що обслуговує міські маршрути;

- відсутність динаміки нарощування кількості рухомого складу міськелектротранспорту;

- недостатнє відновлення рухомого складу міськелектротранспорту, а також парку автобусів великого класу;

- недосконалість організації наданих населенню послуг легковими таксомоторами;

- відсутність у місті швидкісного виду транспорту (метро, швидкісного трамвая);

- недостатній розвиток транспортної інфраструктури міста (дорожнього покриття, освітлення, автоматичних систем управління дорожнього руху, автоматизованих систем диспетчерського контролю й управління, диспетчерських пунктів, площадок для розвороту, багаторівневих розв'язок, зупиночних комплексів, розширення проїзної частини вулиць, формування пішохідних зон, упорядкування паркувань і стоянок, будівництво паркінгів та ін.) і механізмів її фінансування;

- неефективність механізму управління комунальними транспортними підприємствами;

- відсутність маркетингових служб з вивчення пасажиропотоку й факторів, що впливають на його зміну;

- недостатнє врахування екологічної складової при формуванні маршрутної мережі та виборі моделей рухомого складу.

6. Безпека пасажирських перевезень

Загальний контроль за забезпеченням безпеки руху, техніки безпеки здійснюється відповідними державними структурами.

Контроль замовника за забезпеченням виконання вимог безпеки руху, техніки безпеки й охорони праці здійснюється в рамках умов договору, що укладається між замовником і відповідним перевізником.

Необхідно забезпечити обов'язкову наявність у договорі розділу, що визначає права й обов'язки замовника і перевізника з цих питань.

Зокрема, замовник зобов'язаний уживати заходи щодо утримання маршрутної мережі у відповідному стані, проводити інформацію про несприятливі зміни дорожньо-кліматичних умов, про обмеження на рух, про виникнення ситуацій, що перешкоджають безпечному руху, про виникнення надзвичайних ситуацій.

До функцій замовника відносяться також узгодження проведення всіх видів ремонтно-будівельних робіт на маршрутній мережі, узагальнення й аналіз інформації з ДТП, сприяння розробці системи заходів щодо технічного і медичного забезпечення безпеки дорожнього руху, а також профілактики травматизму.

Замовник зобов'язаний на підставі відповідних договорів у порядку, передбаченому чинним законодавством України, контролювати обов'язкове виконання перевізником наступних заходів:

- забезпечення належної професійної кваліфікації управляючого складу підприємств-перевізників і підготовки водіїв, допущених до перевезення пасажирів;

- відстій і збереження автобусів у неробочий час на території підприємств (під охороною);

- забезпечення цілодобового зв'язку замовника і перевізника;

- забезпечення належного технічного стану транспортних засобів, планування й обліку виконання технічного обслуговування і ремонтів рухомого складу, дотримання положень про робочий час і час відпочинку водіїв;

- готовність підприємства до дій у випадку оголошення надзвичайних ситуацій.

18



Свежие статьи
Популярно сейчас
А знаете ли Вы, что из года в год задания практически не меняются? Математика, преподаваемая в учебных заведениях, никак не менялась минимум 30 лет. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5184
Авторов
на СтудИзбе
436
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее