50426 (Операційна система Windows 7)

2016-07-31СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Операційна система Windows 7", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "информатика" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "рефераты, доклады и презентации", в предмете "информатика, программирование" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "50426"

Текст из документа "50426"

Міністерство освіти і науки України

Реферат на тему:

Операційна система Windows 7

Виконав:

Перевірив:

Черкаси 2009



Зміст

Вступ

Розділ 1. Огляд, походження назви ОС Windows 7

1.1 Вибір назви

1.2 Редакції

1.3 Зовнішній огляд

Розділ 2. Нові функції інтерфейсу

2.1 Shake, Peek, Snap

2.2 Стилі оформлення

2.3 Мультимедіа

2.4 Система

Розділ 3. Етапи розробки

3.1 Бета-версія

3.2 Версія-кандидат (Release Candidate)

3.3 Комерційний реліз (Release to Manufacturing)

Розділ 4. Організаційні аспекти

4.1 Ціни, технічні вимоги

Висновки

Список використаних джерел



Вступ

Microsoft запевняє, що Windows 7 містить сотні нових властивостей, деякі з найбільш значних включають оновлений графічний, призначений для користувача, інтерфейс, і візуальний стиль Windows Aero, покращені пошукові можливості, оновлені мультимедійні інструменти запису типу Windows DVD Maker, і повністю перепроектована організація роботи мережі, аудіо, друку, і підсистеми дисплея. Windows 7 також прагне збільшити рівень зв'язку між пристроями в домашній мережі, використовуючи технологію з'єднання рівноправних вузлів ЛВС, полегшуючи розподіл файлів і цифрової інформації між комп'ютерами і пристроями. Для розробників, Seven представляє версію NET Framework 4, яка значно полегшує роботу по написанню високоякісних програмних продуктів, чим традиційним Windows API. Первинна мета Microsoft при створенні Seven, полягала в тому, щоб поліпшити безпеку в операційній системі Windows. Найбільша критика Windows Vista і її попередників в тому, що часто зустрічається, викликана вразливістю системи безпеки і сприйнятливістю до вірусів. Microsoft стверджувала, що вибрала своїм пріоритетом посилення безпеки Windows Server 2003 і Windows Vista до завершення роботи по Windows 7.

Взявши до уваги введені користувачами дані, Mictosoft розробили Windows 7 та впровадили в неї вдосконалені можливості. Здебільшого користувачів цікавив простий у використанні ПК, який працював би швидше, простіше та відповідав би індивідуальним потребам. Тому розробники впровадили сотні змін до базової структури, а також кілька вдосконалень, які стануть справжньою несподіванкою. Наразі ми все ще працюємо над кінцевою версією, але якщо вам подобається випробовувати попередні версії програмного забезпечення, перевірте нашу розробку в .



Розділ 1. Огляд, походження назви ОС Windows 7

1.1 Вибір назви

Windows 7 (раніше Vienna) — назва нової версії операційної системи Windows, котра має вийти після Windows Vista 22 жовтня 2009 року. Розробка Windows 7 під різними кодовими назвами ведеться з 2000 року. Над нею працює 2500 осіб. Windows 7 мала бути побудована на ядрі (Ядро́ (англ. Kernel) — базова компонента операційної системи, що реалізує інтерфейс між прикладними процесами та обладнанням комп'ютера. Завантажується в оперативну пам'ять комп'ютера і безпосередньо взаємодіє з апаратурою, забезпечуючи керування апаратними засобами (при цьому використовуються драйвери (модулі ядра) підключеного в систему обладнання, підтримку одночасної роботи багатьох користувачів (багатокористувацький режим), підтримку паралельного виконання багатьох процесів в системі (багатозадачність)) MiniWin та використовувати файлову систему WinFS. Нове ядро з'явилося в першій беті, стан нової файлової системи невідомий.

Windows 7, кодове найменування нової операційної системи Microsoft, стане її остаточною назвою. Про це мовиться в анонсі ОС, опублікованому в офіційному блозі Microsoft Windows Vista News.[1] У Microsoft пояснюють вибір назви його простотою, відзначаючи, що раніше Microsoft вже перепробувала декілька способів найменування своєї лінійки операційних систем. Windows 7 буде п'ятою схемою найменування. Крім того, це сьома версія Windows, якщо вважати за внутрішніми версіями. Перші версії Windows мали традиційну нумерацію версій аж до Windows 3.11. Потім з'явилися Windows 95, Windows 98 і Windows 2000, названі за відповідними роками. Також використовувалися буквені позначення типу Windows Me і Windows XP. Остання версія називається Windows Vista (від англ. vista означає «вид», «перспектива»).

1.2 Редакцiї

Windows 7 вийде у шістьох редакціях :

  • Starter

  • Home Basic

  • Home Premium

  • Professional

  • Enterprise

  • Ultimate

Початкова редакція (Windows 7 Starter) поширюватиметься виключно з новими комп'ютерами, вона не включатиме функціональної частини для програвання H.264, ААС, Mpeg-2. Home Basic — призначена виключно для випуску в країнах, що розвиваються, в ній не буде інтерфейсу Windows Aero з функціями Peek і Shake і передперегляду в панелі завдань, загального доступу до підключення в інтернет і деяких інших функцій. У Professional, Enterprise і Ultimate буде підтримка XP Mode.

Всі 32-бітові версії підтримуватимуть до 4 Гб ОЗУ (фізичний максимум - у 32-біти можна вмістити лише 4 Гб даних). 64-бітові редакції підтримуватимуть від 8 Гб (Home Basic) до 192 Гб пам'яті у всіх останніх редакціях, за винятком Home Premium, в ній обмеження — 16 Гб.

Функцiя / Редакцiя

Starter

Home Basic

Home Premium

Professional

Enterprise

Ultimate

Продаж лише під OEM-ліцензіями

Продаж лише в країнах, які розвиваються

Продаж в роздріб і через OEM-ліцензування

Продаж лише під корпоративними ліцензіями

Продаж уроздріб (обмежено) і по OEM-ліцензіях

64-бiтна та 32-бiтна версiї

Шаблон:Тільки 32-бітна версія

Так

Так

Так

Так

Так

Швидка змiна користувача

Ні

Так

Так

Так

Так

Так

Зміна фонового малюнку стільниці

Ні

Так

Так

Так

Так

Так

Функцiя «Домашня група» (створення і приєднання до групи)

Шаблон:Тільки приєднання

Шаблон:Тільки приєднання

Так

Так

Так

Так

Менеджер вікон робочого столу

Ні

Так

Так

Так

Так

Так

Центр мобільності

Ні

Так

Так

Так

Так

Так

Підтримка до 192 Гб пам'яті (для 64-бітних версій Windows 7)

Ні

Шаблон:До 8 Гб

Так

Так

Так

Так

Iнтерфейс Aero Glass

Ні

Частково

Так

Так

Так

Так

Multitouch і покращуване розпізнавання рукописного введення

Ні

Ні

Так

Так

Так

Так

Додаткові ігри

Ні

Ні

Так

Так

Так

Так

Windows Media Center

Ні

Ні

Так

Так

Так

Так

EFS (система шифрування даних)

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

Друк з врахуванням інформації про місце розташування

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

Можливість виступати як хост-комп'ютер Віддаленого робочого столу

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

Підключення до домена

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

Емулятор Windows XP

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

Можливість даунгрейду до Vista або XP

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Так

AppLocker™

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

BitLocker™ та BitLocker To Go™

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Branch Cache™

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

DirectAccess

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Підсистема для запуску Unix-застосунків

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Багатомовне середовище для користувача

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

Завантаження з VHD (файлу-образу Microsoft Virtual PC)

Ні

Ні

Ні

Ні

Так

Так

1.3 Зовнішній огляд

Корпорація Microsoft вперше продемонструвала[2][3] попередню робочу версію Windows 7, розповівши про її основні переваги і нововведення 28 жовтня 2008 року на конференції розробників в Лос-Анджелесі. Найвідчутнішим нововведенням розробник називає широке застосування інтерфейсу вводу, що управляється дотиком (touchscreen), в варіанті реагування на кілька дотиків водночас (multi-touch). Істотно перероблений інтерфейс системи, панель завдань і меню «Пуск». Тепер назви програм і заголовки відкритих документів в панелі завдань не відображаються – тут немає ніякого тексту, а тільки іконки. Дістати доступ до основних функцій можна, не розгортаючи вкладок, – досить натиснути на відповідну іконку в панелі завдань правою кнопкою миші. Наприклад, у випадку з Windows Media Player користувач може відкрити список відтворення, а у випадку з Internet Explorer – проглянути зменшені зображення відкритих веб-сторінок і перемкнутися між ними. У меню «Пуск» з'явився доступ до папок, що найчастіше відкривалися.

Свежие статьи
Популярно сейчас
Как Вы думаете, сколько людей до Вас делали точно такое же задание? 99% студентов выполняют точно такие же задания, как и их предшественники год назад. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Нашёл ошибку?
Или хочешь предложить что-то улучшить на этой странице? Напиши об этом и получи бонус!
Бонус рассчитывается индивидуально в каждом случае и может быть в виде баллов или бесплатной услуги от студизбы.
Предложить исправление
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5137
Авторов
на СтудИзбе
441
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее