106967 (683764), страница 2

Файл №683764 106967 (Тоні Айомі. Життя і творчість) 2 страница106967 (683764) страница 22016-07-31СтудИзба
Просмтор этого файла доступен только зарегистрированным пользователям. Но у нас супер быстрая регистрация: достаточно только электронной почты!

Текст из файла (страница 2)

У 1997 році учасники первісного складу Black Sabbath знову зібралися разом. Восени 1998 року було випущено диск «Reunion», який представляв собою запис концерту в Бірмінгемі (старі пісні) і дві нові пісні. Тоні Айоммі сказав, що ніхто з музикантів не ставив перед собою завдання об'єднання, ніхто не хотів входити в напружений режим роботи, що просто було зроблено те, що дійсно хотілося. В оригінальному складі група дала тур, брала участь в Ozzfest 2001, церемонії «Music Hall of Fame 2005».

У 2007 році Тоні Айоммі, Гізер Батлер, Вінні Епіс і Ронні Джеймс Дио утворили групу Heaven and Hell. Група представила сет, що складається з п'ятнадцяти композицій часу співробітництва Black Sabbath і Дио і дві нові пісні – «The Devil Cried» і «Shadow of the Wind». Дав тур у 2007 році, учасники зайнялися своєю творчістю: Дио повернувся в свою групу, Айоммі – планував працювати з оригінальним складом Black Sabbath. Але незважаючи на це музиканти не заперечують можливості подальшого співробітництва.

Сольна творчість

Першим офіційним сольним альбомом Тоні Айоммі став «Iommi», який вийшов у жовтні 2001 року. Для запису було запрошено величезну кількість відомих рок музикантів. В одному з інтерв'ю Тоні сказав, що він «так довго грає свою роль у Black Sabbath, записуючи кожен альбом з одним співаком, одним басистом і одним барабанщиком, що йому просто захотілося спробувати щось інше».

Пісня «Who's Fooling Who» була записана за участю Оззі Осборна і Білла Ворд. У композиції «Laughing Man» вокал був записаний Генрі Роллінзом (Rollins Band), в «Time Is Mine» заспівав Філ Ансельма (Pantera), в «Black Oblivion» – Біллі Корген (The Smashing Pumpkins), в «Goodbye Lament» – Дейв Грол (Foo Fighters) також відомий як барабанщик Nirvana, в «Into the Night» – Біллі Айдол, в «Flame On» – Ян Естбьюрі (The Cult), в «Meat» – Скін (Skunk Anansie), в «Just Say No» – Пітер Стіл (Type O Negative), в» Patterns» – Серж Танкян (System Of A Down). Музика була придумана Тоні Айоммі у співавторстві з продюсером Bob Marlette, а тексти пісень виконує їх солістами. У двох композиціях альбому («Goodbye Lament» і «Flame On») взяв участь один Айоммі Брайан Мей.

The 1996 DEP Sessions

У 2004 році вийшов альбом «The 1996 DEP Sessions». Матеріал в 1996 році і був відомий серед шанувальників Тоні під назвою «Eighth star» (також як і в альбомі «The Seventh Star» в ньому взяв участь Гленн Х'юз).

Fused

Під час запису «The 1996 DEP Sessions» Тоні Айоммі і Гленн Х'юз вирішили продовжити спільну творчість, результатом чого став альбом «Fused», що вийшов у липні 2005 року. В альбомі можна простежити сучасне звучання (наприклад пісня «Grace» близька по звучанням до Linkin Park). Сам Тоні вважає назвав альбом «сильним». У Британії «Fused» став одним із самих добре продаються альбомів.

Обладнання та особливості звучання

Gibson SG

Під час процесу твори першого альбому Black Sabbath інструментом Тоні Айоммі був Fender Stratocaster, але до початку запису зламався звукознімачем, і гітарист вименял свій саксофон, на якому ніколи не грав на гітару Gibson SG.

З-за травми пальців Тоні використовував струни діаметром до 0,08 мм. [4] Гітара налаштовувалася в тональності мі-бемоль [4], що було пов'язано з особливістю пальців Тоні Айоммі, а також з його бажанням «домогтися дуже значного звучання, ущільнився саунд». Іноді Айоммі налаштовувалася на півтори тони нижче (в ре-бемоль), тому що Оззі не міг взяти деякі ноти.

У 2002 році Тоні говорив, що з самого початку творчості він експериментував зі звуком, але тепер перестав :

Я прийшов до звуку, який мені подобається, і тому я роками граю на одному і тому ж. У мене є свої іменні гітари і підсилювачі, і вони дають мені точно такий самий звук, як я хочу. Мені хочеться, щоб звук був дуже кранчевий і гострий. Мій звук в 70-х був, напевно, трохи більше мутний і фуззовий, ніж тепер. Звук, який мені потрібен зараз щільний і потужний.

У деяких піснях (наприклад, у пісні «Black Sabbath») Тоні Айоммі використовував інтервал «тритон». У середньовічній музиці такий інтервал називали «диявольським», і він був заборонений, тому що вважався дісгармонічним.

В інтерв'ю журналу Total Guitar Тоні розповів, що грає на гітарі Gibson SG «Iommi series», зроблена спеціально для нього. [7] Гітара оснащена більш тонкої ладовой дротом, має двадцять чотири ладу, а її накладка прикрашена хрестами. Підсилювач для гітариста виготовляє фірма Laney. Під час виступів він використовує тільки wah-wah і хорус, а перевантаження йде з підсилювача. [7] Якийсь час для того, щоб вийшов перевантаження Тоні використовував педаль Dallas Rangemaster, підсилює сигнал від гітари до того, як він робив в підсилювач, але пізніше цю педаль стали вбудовувати в підсилювачі. [7]

При записі сольного альбому Iommi гітарист крім Gibson SG використовував Les Paul, зроблений спеціально для нього з особливого шматка Махагон, з більш товстими струнами. Дома у Тоні є колекція гітар.

Про своїх перевагах будови гітари музикант висловився так :

Я люблю трохи більш тонкий гриф у порівнянні з класичними Gibson, тому що мені легше його охопити. Мені подобається, коли є 24 ладу. Я також віддаю перевагу тонкі Лади, як на старих Gibson 1961 року. Не люблю товсті Лади і не хочу, щоб струни стояли низько.

Сім'я

Тоні Айоммі одружений на Марії Сьохольм. Марія теж займалася музикою: вона була вокалістом шведської групи Drain STH. Після розпаду групи, вона закінчила музичну діяльність.

Дочка Тоні – Тоні-Марі Айоммі – один із засновників групи LunarMile, в якій на бас-гітарі грає Алекс Хілл (син басиста Judas Priest Яна Хілла). Тоні-Марі Айоммі відкривала кілька концертів Гленн Х'юз у Великобританії.

Вплив і думки

Black Sabbath вважається прабатьком стилю хеві-метал [1], а також група вплинула на виникнення різних нових стилів і напрямків важкої музики .

Тоні Айоммі був одним з перших гітаристів, хто почав використовувати важкий саунд трехструнних акордів (Квінт) в своїй музиці. [4]

Джеймс Хетфілд сказав, що «навіть не повірив своїм ушам», коли почув запису Black Sabbath, що група «була тим, що не були шістдесяті» і «їх музика була крутий, тому що вона була повністю анти-хіпі».

Багато музиканти визнали вплив Black Sabbath і Тоні Айоммі на їх творчість, на формування їх стилю. Серед них: Кірк Хемметт і Кліфф Бертон (Metallica), Зак Вайлда , Пеппер Кіна (Corrosion of Conformity), Джеррі Кантрел (Alice in Chains), Майк МкКрейді (Pearl Jam), Стоун Госсард (Pearl Jam), Марті Фрідмен (Megadeth), Роб Коннавіно (Overkill), Керрі Кінг (Slayer), Марк Арм (Mudhoney), Рокки Джордж (Suicidal Tendencies), Уф Кедерлунд (Entombed), Рик Ханнолт і Гарі Холт (Exodus), Брюс Кьюлік (Kiss), Пол Гілберт (Mr. Big), Адам Сігела (Infectious Grooves), Марко Хіетала (Nightwish), Даймбег Даррел (Pantera).

Оззі Осборн вважає, що Тоні Айоммі – «безперечний король важких, демонічні рок рифів», що «в цій області ніхто ніколи його не перевершував». Також він сказав, що, на його думку, Тоні – «хороший, якщо не самий кращий гітарист»,» найбільш недооцінених гітарист на нашій планеті».

Гізер Батлер говорив, що написання пісень з Тоні Айоммі «неймовірно»: «з ним не треба про це говорити, все і так знають, що буде». Також він розповів, що Тоні може грати рифи нескінченно, його навіть інколи потрібно було зупиняти; що під час їхньої першої зустрічі Тоні Айоммі був чудовим джазовим гітаристом, тобто він охоплює всі стилі, і, що група Black Sabbath звузила його можливості.

Гітарист треш-метал групи Overkill Боббі Густафсон повідав, що в молодості на нього сильно вплинув Тоні Айоммі, і, що його «думовий тон, соло і дуже яскраві гітарні рифи – це втілення металевою гітари». [59]

Айоммі – постійний фігурант списків «Кращих гітаристів всіх часів». Тоні потрапив в сотню кращих гітаристів в рейтингу авторитетного журналу Rolling Stone, який помістив його на 86-е місце. А журнал для гітаристів Guitar World, складаючи список кращих гітаристів металу, поставив Айоммі на перше місце. Black Sabbath офіційно включений в американський та британський зали слави рок-н-ролу.

Інша діяльність

Тоні Айоммі брав участь у благодійності. Брайан Адамс запропонував знайомим йому музикантам взяти участь у своєму задумі: всесвітньо відомі великі гітаристи поставили на гітарі Брайана свої автографи. Ця гітара була продана на аукціоні за 1,6 мільйонів доларів, які перейшли у фонд для підтримки постраждалих від цунамі в Азії. Серед музикантів, які брали участь у цій благодійній акції були: сам Брайан Адамс, Тоні Айоммі, Джимі Пейдж, Брайан Мей, Джеф Бек, Ерік Клептон, Мік Джаггер, Кейт Річардс, Ронні Вуд, Девід Гілмор, Пол МакКартні, Піт Тауншенд, Марк Нопфлер, Ангус і Мальколм Янг, Річі Блекмор, Стінг, Деф Леппард, Рей Девіс, Ліам і Ноель Галлахер.

Тоні Айоммі взяв участь в акції «Rock The Cure», організованої концерном Gibson. У цій акції також взяли участь: Шеріл Кроу, Род Стьюарт, Девід Керрадайн, Флітфуд МЕК, Джо Перрі (Aerosmith), Брайан Джонсон. Тоні виставив на аукціон свою гітару. Всі отримані кошти перейшли на боротьбу з раком.

Група Black Sabbath записала пісню «Headless Cross» для збірника Rock Aid Armenia, організованого на допомогу постраждалих в Спітакском трусі.

Тоні Айоммі постав в якості ведучого власної передачі «Black Sunday» на радіостанції «Planet Rock». Передача транслюється щонеділі з 7 до 9 вечора за місцевим часом і повторюється по понеділках з 6 до 8 вечора.

Список використаної літератури

  1. Абдуллин 3. Теория и практика музикального обучения в общеобразовательной школе: Пособие для учителя. – М.: Просвещение, 1983.-112 с.

  2. Апраксина О.А. Методика музикального воспитания в школе: Учебное юсобие. – М.: Просвещение, 1983. – 224 с.

  3. Бервецький 3., Хлебникова Л. Виховувати музичну культуру // Грані творчості: Кн. для вчителя. – К.: Рад. шк., 1989. – СІ26 – 140.

  4. Бернштейн Н.А. О построении движений // Вопросы музыкальной педагогики. – 1980. – №2. – С. 17–18.

  5. Ветлугіна Н.О. Музичний розвиток дитини. – К.: Музична Україна, 1978. 256 с.

  6. Грицюк Н., Зінькевич О., Майбурова К., Щурона Н. Слухання музики в 1–3-х класах: Методичний посібник. – К.: Муз. Україна, 1980. – 52 с.

  7. Гродзенская Н.Л. Школьники слушают музыку. – М.: Просвещение, 1969. – 77 с.

  8. Теплов Б.М. Психология музыкальных способностей / Избранные труды: В 2-х т. т. – М.: Педагогика, 1985. – Т. 1. – С. 42–222.

  9. Тушева В. Творчі завдання на уроках музики // Початкова школа. – 1997. – №6.-С. 30–33.

  10. http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/ITZN/em4/content/07popeso.htm О. Пінчук

  11. http://edu.ukrsat.com/labconf/tezy/8/mmpk.html Н. Самойленко

  12. http://edu.ukrsat.com/labconf/tezy/8/didactic.html І. Регейло

  13. http://vio.fio.ru/vio_45/cd_site/Articles/art Г. Аствацатуров

Характеристики

Тип файла
Документ
Размер
242,45 Kb
Тип материала
Предмет
Учебное заведение
Неизвестно

Список файлов реферата

Свежие статьи
Популярно сейчас
А знаете ли Вы, что из года в год задания практически не меняются? Математика, преподаваемая в учебных заведениях, никак не менялась минимум 30 лет. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
6390
Авторов
на СтудИзбе
307
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее