178 (599282)

Файл №599282 178 (НЛО — машина часу)178 (599282)2016-07-30СтудИзба
Просмтор этого файла доступен только зарегистрированным пользователям. Но у нас супер быстрая регистрация: достаточно только электронной почты!

Текст из файла

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області

Секція фізики

Тема

НЛО — машина часу

Роботу виконав

Гордієнко Богдан Юрійович

учень 11 групи

Білоцерківського колегіуму

Науковий керівник

Тимошенко Юрій Іванович

вчитель фізики

Білоцерківського колегіуму

Біла Церква 2009р.

ЗМІСТ

Вступ

Розділ 1. Непізнані Літаючі Об’єкти

1.1 НЛО в історичних хроніках

1.2 НЛО в мистецтві

1.3 Що ж таке НЛО

1.4 Модель НЛО

1.5 Час появи НЛО

1.6 Місце появи НЛО

1.7 Факти, що підтверджують існування НЛО

1.8 НЛО в Чорнобилі

1.9 Гіпотези походження НЛО

Розділ 2. Машина часу

2.1 Машина часу Кіпа Торна

Висновок

Список використаних джерел

ВСТУП

В представлені роботі об’єктом дослідження є літаючі тарілки, непізнані літаючі об'єкти - НЛО... Хто з нас не ставив собі питання: чи існують вони насправді або все це вигадки спритних журналістів? На сьогоднішній день це питання залишається відкритим і тому актуальним.

Мета даної роботи – дослідити часто згадувані офіційні документи і звіти про розслідування спостережень, що доводять існування НЛО, проаналізувати природу цих непізнаних явищ, розглянути гіпотезу походження НЛО як машини часу, за допомогою якої наші нащадки можуть відвідувати будь-який з моментів своєї історії.

Ось деякі питанні, які розглядаються у роботі:

  1. Чи є дослідження спостережень НЛО в стародавні часи, в середньовіччі і у XVIII- XX столітті?

  2. Які існують гіпотези походження НЛО?

  3. Чи можливі подорожі в часі?

  4. Чи може НЛО бути "машиною часу"?

  5. Як можливість реалізації "машини часу" укладається в рамки добре відомих фундаментальних фізичних теорій?

  6. Який алгоритм роботи машини часу Кіпа Торна?

Розділ 1. НЕПІЗНАНІ ЛІТАЮЧІ ОБ’ЄКТИ

1.1 НЛО в історичних хроніках

Дотепер при розгляді теми НЛО робиться спроба зумовити виникнення самої теми непізнаних літаючих об'єктів розвитком літальної техніки в 40-х роках і початком космічної ери. Проте це в корні невірно і свідчить або про недостатню інформованість, або про тенденційність. Регулярні і нез'ясовні з погляду ортодоксальної науки явища спостерігалися на Землі з незапам'ятних часів. Причому їх поява і поведінка сприймалася з не меншим подивом, переляком і цікавістю, ніж в наші дні. Історичні дослідження дозволили зі всією ясністю висвітити цілий пласт спостережень НЛО в стародавні часи, в середньовіччі і у XVIII- XIX столітті практично на всіх територіях, де були знайдені систематичні письмові і інші джерела.

Ймовірно, найстародавніші з відомих на сьогодні зображень НЛО були зроблені в печерах Іспанії, Франції і Китаю (Додаток А). Дископодібні об'єкти зображені на стінах або стелях іспанських печер поблизу Альтаїра (провінція Сантандер) і Ла Пассиега. Аналогічні зображення є у французькій провінції Дордон в печерах Але і Фон де Гома. Зображення датуються 10-15 тисячоліттям до н.е. [7,с.12]. Французький вчений Еме Мішель по ряду ознак ототожнює їх з літальними апаратами дископодібної форми.

Подібні знахідки відомі також в Азербайджані, Тассилі, Забайкальї і Австралії. Так, в гротах і палеолітичних стоянках відкритого типу в Європі і Сибіру періодично знаходять (у тому числі і серед поховань) невеликі кам'яні диски еліпсовидного або сегментовидного вигляду. Їх відомо понад 40, і датуються вони 24 -11 тисячоліттями до н.е. [3]. Їх діаметр варіюється в інтервалі від 3 до 10 см, а товщина - від 0,3 до 1,5 см. Поверхні предметів ретельно зашліфовані, а у країв в ряду випадку містять невеликі отвори. Іноді на дисках зустрічаються зображення тварин.

У центральному архіві Делі (Індія) зберігається староіндійський манускрипт «Вайманика шастра», написаний в ІV столітті до н.е. мудрецем Махараши Бхарадваджі на основі ще стародавніших рукописів першого і другого тисячоліття до нашої ери.

У цьому манускрипті приводиться 32 секрети дії повітряних колісниць, або віман, згадуваних в різних джерелах древньоіндійського епосу. Виявляється, що вімани були настільки міцними, що їх не можна було зламати або спалити. За допомогою включення різного роду перемикачів вімани були здатні: обертатися навкруги своєї осі; стискатися або розширятися; тобто зменшуватися або збільшуватися в розмірах; змінювати свою форму при польоті; набувати вигляд хмари з метою макскіровки; випускати сильне сяйво або, навпаки, утворювати навкруги себе абсолютну темряву; поглинати сонячне проміння і ставати непомітними; рухатися з великою швидкістю; рухатися стрибками або зигзагами; випускати промені світла, під впливом яких всі предмети ставали непомітними; генерувати силу, здатну паралізувати людей і тварин і т.д. При розгляді цих властивостей віман впадає в очі, що вони дуже нагадують властивості сучасних НЛО, які були виявлені в другій половині ХХ ст. І це ще раз підтверджує, що об'єкти, які ми тепер називаємо НЛО, існували в далекій давнині.

Сигаро- і дископодібні об'єкти були знайдені в наскальних малюнках. Найраніша згадка про дивний об'єкт в небі міститься в записках єгипетського фараона Тутмоса III (1504- 1450 до н. э.).

Арістотель (IV ст. до н. э.) згадував про "небесні диски" і, за його словами, бачив, як на Аегоспотамі впав метеорит. Римський історик Лівії (1 ст. до н. э.) писав про примарні кораблі, що мерехтіли в небі, про небесний вівтар, оточений людьми в білому одязі, який бачили в Гадріа в 214 році до н.е., і майже про тридцять інших небесних феноменів, які схожі на описи НЛО. Великий інтерес для сучасних уфологів представляють записи римського історика Цицерона про дев'ять небесних феноменів. Наприклад, він писав, що одного разу сонце було видне вночі, явище супроводжувалося дивними шумами, небо неначе розкололося, оголивши загадкові кулі.

Неодноразово згадки про польоти по небу невідомих дископодібний об'єктів містяться в хроніках походів Олександра Македонського. Найцікавіший опис приведений в «Історії Олександра Великого», напісаній Джіованні Дройсеном. Воно відноситься до 332 р. до н.е., коли відбувалася облога македонцями міста Фінікії Тиру. В один з днів над табором македонців несподівано з'явилися п'ять "літаючих щитів", що переміщалися по небу трикутним ладом, причому об'єкт, що рухався в голові, був приблизно вдвічі більший за інших. На очах тисячі здивованих воїнів ці "щити" поволі зробили декілька кругів над Тиром, після чого з них виблискували блискавки, що утворили проломи в стінах. Обрадувані македонці кинулися на штурм, а "літаючі щити" продовжували кружляти над містом, поки воно не було повністю захопле. Потім вони з великою швидкістю піднялися вгору і зникли.

У XXVI cт. до н.е. стародавні китайські літописи вельми детально з багатьма технічними деталями описували приліт людей і роботів (однакових залізних братів) на літальних апаратах самих різних конструкцій. Один з таких прибульців - Хуан-ді навіть став на якийсь час імператором, навчив китайців рити колодязі, робити музичні інструменти, лікуватися акупунктурою і ще багато чому іншому, а потім разом з 70 одноплемінниками відлетів на рукотворному "драконі", імовірно, за декілька «меж, в сузір'я Сюаньюань».

Польоти якихось невідомих об'єктів спостерігалися і в Дреній Греції. Один з характерних описів розміщений в грецькій історії Плутарха. В ній записано, що в 102 р. до н.е. на небі над італійськими містами Амері і Турдент з'явилися величезні дротики і палаючі "щити", які спочатку переміщалися роздільно, а потім з'єдналися разом. При цьому деякі об'єкти переганяли один одного, хоча між ними не було помітно протиборства. В числі рухомих тіл були об'єкти сигароподібної і дископодібний форми.

При описі цих об'єктів римські автори порівнювали їх звичайно з такими відомими поняттями, як сонце, місяць, круглі щити, колоди і т.д.

У цілому аналіз 50 праць римських авторів показує, що в них описується поява вогнів в небі - 39 разів, "літаючих щитів" - 11, вогнених куль - 8, двох і більше сонць - 12, "нічного сонця" - 5 і невідомих об'єктів - 7 разів.

У стародавніх християнських джерелах також зустрічаються описи польотів якихось невідомих об'єктів, що нагадують сучасні НЛО. Так, у главі 5 книги пророка Захарії описується "літаюча бочка", а в другому місці цієї книги повідомляється, що Захарія побачив в небі об'єкт циліндрової форми, про який ангел сказав Захарії, що це "прокляття, яке вічно висітиме над Землею.

Джерела літопису та інші документи, що дійшли до нас, дозволяють припустити, що і в VI-XVII століттях у ряді країн Європи, Японії і Китаї спостерігалися невідомі літаючі об'єкти.

У більшості таких повідомлень, зафіксованих в середньовіччі, фігурували кулі, що світилися та рухалися по небу, хоча спостерігалися і дископодібні, і сигароподібні об'єкти.

У латинському рукописі Емплфортського абатства (Англія) мовиться про те, що "в один з днів 1290 р. над головами переляканих ченців з'явилося величезне овальне сріблясте тіло, схоже на диск, яке поволі пролетіло над ними, викликавши великий жах".

Нарешті, в XX столітті почалися масові спостереження, і найзначніші піки їх доводяться на роки першої і другої світових воєн. Відкрито заговорили про НЛО тільки після спостережень над Каскадними горами 24 червня 1947 року, коли літак американця Арнольда Кеннета обігнали з надзвуковою швидкістю дев'ять дископодібних об'єктів, які при русі підстрибували приблизно так само, як стрибає по поверхні води камінь.

Кеннет зумів зробити декілька вдалих фотознімків і, демонструючи їх журналістам, порівнював ці об'єкти з "сковорідками", але газети зразу ж підхопили інший термін - "тарілки". Приблизно 70-80 % всіх випадків спостереження НЛО можна пояснити технічною діяльністю людей, міражами, астрономічними і атмосферними явищами, але навіть того невеликого непоясненого відсотка з лишком вистачає для того, щоб стверджувати - щось дивовижне і незрозуміле дійсно існує!

1.2 НЛО в мистецтві

Найстародавнішими свідоцтвами можливих контактів між людством і представниками невідомих цивілізацій можна вважати наскальні малюнки зроблені руками доісторичних художників на стінах печер і гротів по всьому світу. Ймовірно, найстародавніші серед відомих в даний час зображень такого типу були знайдені в печерах Іспанії, Франції і Китаю. На стінах печери, розташованої біля Альтаїра (Іспанія, провінція Сантандер), доісторичним художником були зображені стада бізонів, а на стелі (ймовірно, ототожнюваному з небом) - ряди дископодібних предметів, схожих на сучасні НЛО (Додаток Б, а, б). Вік цих зображень оцінюється в 10-15 тис. років. На зображенні, що знаходиться в печері Валь (Камоника, Італія) зображено дві фігури в "скафандрах" з дивними предметами в руках (Додаток Б, в). Широко відомі настінні розписи Тассилі (Сахара, Африка) створені близько 6-10 тис. років тому. В цій печері стіни розмальовані тисячами зображень тварин і людей, серед яких зустрічаються фігури в костюмах, що нагадують скафандр. Особливо виділяється зображення невідомої істоти в костюмі, подібному водолазному скафандру (Додаток Б, г). Це зображення має висоту 6 м., в правому верхньому кутку видно дивний дископодібний предмет. Величезна кількість настінних зображень такого ж типу, датовані V тис. до н. э., було знайдено в печерах Австралії (Додаток Б, д, е).

Об'єкти, що нагадують НЛО, в сучасному уявленні, зустрічаються і в мистецтві середньовіччя. Яскравий приклад - гобелен, що зберігається в Базіліці в Beaune (Бургундія, Франція) (Додаток В, а). Він був витканий в 1330 р., так що підозрювати сучасних уфологів в тому, що вони підкинули ідею про капелюхоподібне НЛО в небі, немає ніяких підстав. Тим паче, що подібний об'єкт видно і на іншому гобелені 14-го століття, Magnificent, що зберігається в тій же Базиліці (Додаток В, б). 14 століттям датовано і інше дивне зображення, вірніше два об'єкти, які ми знаходимо на фресці Crucifixion, що знаходиться над вівтарем монастиря Visoki Descani в Косово, Югославія. (Фреска створена близько 1350 р.) (Додаток Г, а). Дуже схожий об'єкт видно і на картині Paolo Uccello (1396-1475) La Tebaide (Додаток Г,б). На збільшеному фрагменті видно червоний НЛО у формі тарілки поблизу Ісуса. Картина виставлена в академії Флоренції.

Дископодібний об'єкт, що випускає промінь світла вниз на корону на голові Марії видно на картині художника Carlo Crivelli "Announciation". Вона створена в 1486 р. і виставлена в Національній Галереї в Лондоні.

Ціла флотилія НЛО зображена на картині художника Masolino Da Panicale (1383-1440) - Miracle Show (Додаток Д).

Не менше приголомшує зображення НЛО на картині художника 15-го століття Domenico Ghirlandino, виставленій в Palazzo Vecchio, Флоренція. Справа над плечем Мері видно дископодібний об'єкт (Додаток Ж).

Ці яскраві приклади показують, що люди спостерігали НЛО впродовж багатьох століть, прибульців вважали богами, посланниками з небес, їм поклонялися, приносили жертви, ніхто не міг пояснити, хто ці загадкові істоти.

1.3 Що ж таке НЛО

НЕПІЗНАНІ ЛІТАЮЧІ ОБ'ЄКТИ (НЛО) (від англ. Unknown Flying Objects - UFO, за кордоном називаються також Flying sancers - літаючі тарілки), - об'єкти, про яких відомо, що вони не є відомими сучасній науці явищами або земним транспортним засобом, агрегатом або зовнішнім проявом їх роботи. Якщо підсумувати наявні відомості про ці об'єкти, можна сказати, що НЛО - є "щось", здатне мати найрізноманітнішу техногенну або польову, плазмоїдну природу і походження. НЛО характеризується дивною і малозрозумілою поки розумністю поведінки, нез'ясованими характеристиками, серед яких миттєві появи і зникнення (матерілізація і дематерізація), миттєві переміщення в просторі (телепортація), переміщення в часі (хронопортація і темпоронавтіка), режимами руху в просторі від зависання до швидкостей більш ніж в десятки тисяч кілометрів на годину, аномальними впливами на людину, живі і неживі об'єкти, трансформацією форми, розмірів і кольору, здатністю практично безперешкодного і можливо безмежного переміщення в космічному і навколоземному просторі, під водою і можливо під землею.

1.4 Модель НЛО

Вночі - в одних випадках це згустки світла, що тяжіють до правильної геометричної форми (сфера, чечевиця, циліндр і т. п.), в інших випадках - це самотні крапки або групи крапок, що маневрують сумісно як би на єдиній жорсткій підставі, що світяться.

Вдень - це ті ж самі вогні, але розрізняти їх на світлому фоні важче через гірший контраст. Тому відсоток наглядів в світлий час доба менше. Але в окремих випадках вдень можна побачити НЛО у вигляді щільного тіла, що іноді навіть створює враження металевої конструкції. Але не поспішаєте з висновками, тому що за НЛО можна прийняти які-небудь природні або технічні явища і об'єкти. Мотивом спутати НЛО з чим-небудь, більш ніж достатньо, але все-таки… Все-таки НЛО, не дивлячись на їх, мають свою несхожість або, як тепер говорять, свою модель поведінки. Давайте з нею познайомимося.

Характеристики

Тип файла
Документ
Размер
3,34 Mb
Тип материала
Учебное заведение
Неизвестно

Тип файла документ

Документы такого типа открываются такими программами, как Microsoft Office Word на компьютерах Windows, Apple Pages на компьютерах Mac, Open Office - бесплатная альтернатива на различных платформах, в том числе Linux. Наиболее простым и современным решением будут Google документы, так как открываются онлайн без скачивания прямо в браузере на любой платформе. Существуют российские качественные аналоги, например от Яндекса.

Будьте внимательны на мобильных устройствах, так как там используются упрощённый функционал даже в официальном приложении от Microsoft, поэтому для просмотра скачивайте PDF-версию. А если нужно редактировать файл, то используйте оригинальный файл.

Файлы такого типа обычно разбиты на страницы, а текст может быть форматированным (жирный, курсив, выбор шрифта, таблицы и т.п.), а также в него можно добавлять изображения. Формат идеально подходит для рефератов, докладов и РПЗ курсовых проектов, которые необходимо распечатать. Кстати перед печатью также сохраняйте файл в PDF, так как принтер может начудить со шрифтами.

Список файлов курсовой работы

Свежие статьи
Популярно сейчас
А знаете ли Вы, что из года в год задания практически не меняются? Математика, преподаваемая в учебных заведениях, никак не менялась минимум 30 лет. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
6513
Авторов
на СтудИзбе
302
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее