151514 (Проект реконструкції відкритих розподільчих пристроїв 220 кВ на Бурштинській ТЕС), страница 4

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Проект реконструкції відкритих розподільчих пристроїв 220 кВ на Бурштинській ТЕС", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "физика" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "курсовые/домашние работы", в предмете "физика" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "151514"

Текст 4 страницы из документа "151514"

•Оскільки відключаюча здатність залежить від щільності елегазу Sf6, полюс вимикача HPL обладнаний монітором щільності.

Монітором щільності є реле тиску з температурною компенсацією. Тому попереджувальний сигнал і функція блокування включаються лише у тому випадку, коли тиск елегазу знижується із-за його витоку.

Рис 4. Автоматичний вимикач HPL-В2. 1-дугогасильна камера. 2- опорний ізолятор. 3-опорна конструкція. 4-шафа управління з приводом BLG. 5-відключаюча пружина з корпусом. 6-монітор щільності газу (з протилежного боку). 7-покажчик положення вимикача

Конструктивні особливості авто компресійного (Auto-puffertm) дугогасильного пристрою

Дугогасильні пристрої автокомпресорного типу (Auto-puffer™) (рис.5)демонструють свої розрахункові переваги при відключенні великих струмів (наприклад, номінального струму КЗ). На початку процесу відключення, авто компресорний дугогасильний пристрій починає працювати так само, як і компресійний. Відмінність же в принципі їх дії при відключенні великих і малих струмів виявляється лише після появи дуги.

Рис 5. 1. Верхній струмопровід 2. Нерухомий дугогасильний контакт 3. Рухливий дугогасильний контакт 4. Автокомпресорний об'єм 5. Компресорний об'єм 6. Клапан наповнення 7. Нерухомий поршень 8. Сопло 9. Головний нерухомий контакт 10. Головний рухливий контакт 11. Клапан автокомпресії 12. Компресорний циліндр 13. Клапан скидання надлишкового тиску 14. Нижній струмопровід

Коли дугогасильні контакти відокремлюються, між рухомим і нерухомим дугогасильними контактами утворюється дуга. Під час горіння дуги, вона в деякій мірі блокує потік елегазу (SF6) через сопло. Дуга, що горить, характеризується дуже високою температурою і потужним випромінюванням тепла і починає нагрівати елегаз (SF6) в обмеженому газовому об'ємі. Таким чином, тиск усередині як автокомпресорного, так і компресорного об'єму зростає як із-за підвищення температури від дуги, так і внаслідок стискування газу в загальному просторі між компресійним циліндром і нерухомим поршнем.

Тиск газу в автокомпресорному об'ємі продовжує підвищуватися до тих пір, поки не стане достатньо високим для того, щоб закрити автокомпресорний клапан. Весь елегаз (SF6), необхідний для гасіння дуги, тепер обмежений в замкнутому автокомпресорному об'ємі, і його тиск в цьому об'ємі може додатково підвищуватися лише із-за нагріву дугою. Приблизно у той же самий час, тиск газу в нижньому компресійному об'ємі досягає рівня, достатнього для відкриття клапана скидання надлишкового тиску. Оскільки елегаз (SF6) з компресійного об'єму виходить через клапан скидання надлишкового тиску, це знижує потребу в додатковій робочій енергії приводу, необхідній, щоб витримати стискування елегазу при одночасному збереженні швидкості розбіжності контактів, що необхідно для витримки напруги, що відновлюється на контактах.

Коли струм проходить через нульове значення, дуга стає порівняно слабкою. У цей момент потік стислого елегазу (SF6) виходить з автокомпресорного об'єму через сопло і гасить дугу.

При операції включення відкривається клапан наповнення і елегаз поступає як в компресорний, так і автокомпресорний об'єми.

При відключенні слабких струмів автокомпресорні дугогасильні пристрої працюють, по суті, аналогічно компресійним пристроям. Тобто створюваний елегазом тиск недостатній для закриття автокомпресорного клапана. В результаті фіксований автокомпресорний об'єм і компресорний об'єм формують один загальний об'єм стискування. В цьому випадку тиск елегазу (SF6), необхідний для переривання дуги, досягається звичайним механічним способом від енергії приводу, як в звичайному компресійному пристрої дугогасіння.

Проте, на відміну від компресорного пристрою, автокомпресорний пристрій потребує меншої енергії приводу для механічного створення тиску елегазу при відключенні струмів, менших номінального значення струму КЗ (тобто порядку 20%–30%).

У розімкненому положенні, між нерухомим і рухливим контактами існує достатній ізоляційний проміжок, здатний забезпечити номінальні рівні діелектричної міцності.

При операції включення відкривається клапан наповнення і елегаз (SF6) поступає в автокомпресорний і компресорний об'єми. Оскільки для відключення слабких струмів досить середнього рівня тиску елегазу (SF6), що створюється механічним способом, а для переривання великих струмів відключення використовується теплова енергія дуги, що створює додатковий тиск елегазу в обмеженому об'ємі, для роботи автокомпресорного дугогасильного пристрою потрібна менша (приблизно на 50%) робоча енергія приводу, чим для роботи компресорного пристрою гасіння дуги.

Здатність до комутації струмів

Всі вимикачі типа HPL здатні відключати струми КЗ в течію максимум 40 мс. Завдяки оптимізації конструкції контактів і швидкості їх руху ми можемо також гарантувати відключення ємкісних струмів з дуже низькою вірогідністю повторних пробоїв.

При відключенні індуктивних струмів величину перенапружень невелика завдяки оптимальному гасінню дуги під час переходу струму через нульове значення.

Діелектрична міцність

Вимикач HPL володіє високою діелектричною міцністю навіть при атмосферному тиску елегазу ЗР6 унаслідок оптимізації розміру міжконтактного проміжку.

Стабільність часу спрацьовування

Для керованої комутації особливо поважно, щоб час операцій включення і виключення був постійним. Ми можемо гарантувати точність витримки часу ±1 мс для всіх вимикачів HPL.

Корозійна стійкість

Вибір алюмінію і його сплавів для виготовлення компонентів (корпуси приводів, високовольтні апаратні виводи, шафи) забезпечують високу міру корозійної стійкості без необхідності додаткового захисту. Для експлуатації в екстремальних зовнішніх умовах вимикачі серії HPL можуть поставлятися із захисними лакофарбними покриттями. Опорна конструкція і захисні труби для тяги механізмів управління виконані із сталі гарячого цинкування.

Стійкість до дії кліматичних чинників

Виключателі HPL призначені і застосовуються для роботи в різних кліматичних умовах, від полярних до пустинних.

Сейсмостійкість

Всі вимикачі типа HPL мають механічну міцну конструкцію завдяки оптимізації конструкції полюсів і опор, розрахованих на стійкість до сейсмічних прискорень до 3 м/с 2, (0,3д) без додаткових запобіжних засобів. Завдяки посиленню конструкції опор і ізоляторів або вживанню амортизаторів сил землетрусу, або поєднанню перерахованих заходів, вимикачі можуть витримувати сейсмічні прискорення набагато вище 5 м/с2 (0,5 д).

Мінімальний об'єм вимог до технічного обслуговування

Експлуатаційна надійність і термін служби елегазового (SF6) вимикача багато в чому залежать від забезпечення надійної герметизації об'єму з елегазом Sf6 і нейтралізаціями дії вологості і продуктів розкладання газу усередині камери. Тому вимикач HPL розрахований на термін експлуатації більше 30 років або 10 000 механічних операцій (без навантаження). При комутації струмів, число операцій до терміну проведення обслуговування вимикача визначається залежно від струму, що відключається.

Габарити, мм

А

В

С

D

Е

F

6703

1914

1955

4570

3500

8400

Рис. 6 Габарити — НРL-245В1

Роз'єднувач SGF 245

Високовольтні роз’єднувачі застосовуються для електричного роз'єднання високовольтних мереж. У відключеному положенні вони утворюють видимий ізоляційний проміжок. Високовольтні роз’єднувачі здійснюють перемикання без навантаження. Окрім цього основного призначення роз’єднувач використовують також для інших цілей, оскільки їхня конструкція дозволяє, а саме: 1) для увімкнення і вимкнення ненавантажених силових трансформаторів і ліній обмеженої потужності і довжини при строго установлених умовах; 2) для переключень (в нормальних умовах) приєднань РП з однієї системи збірних шин на іншу без переривання струму; 3) для заземлення вимкнених та ізольованих ділянок системи за допомогою допоміжних ножів, передбачених для цієї цілі.

Рис. 7. Роз'єднувач SGF 245

Двохколонкові поворотні роз’єднувачі типа SGF (далі — роз’єднувачі), що описуються, є однополюсними роз’єднувачами зовнішньої установки. Два або три полюси можуть бути механічно зв'язані разом, тим самим формуючи групу.

Принцип дії

Роз’єднувач і заземлювач управляються окремо. Виконання управляючого механізму роз’єднувача і заземлювача є таким, що у мертва позиція проходить швидко перед тим, як досягається кінцева позиція. Отже, автоматичне відкриття або закриття роз’єднувача, наприклад, із-за зовнішніх впливів (коротке замикання, шторм, землетрус) неможливе.

Енергія передається від операційного механізму роз’єднувача до ротаційної основи. Розкіс сполучає обидва ротаційні п'єдестали кожного полюса, що гарантує одночасну дію. Протягом операції обидві половини контактів повертаються на кут 90о і розміщуються паралельно один до одного і такими ж кутами до несучої рами відкритого роз’єднувча.

Привідний механізм

Всі роз'єднувачі можуть бути може бути забезпечені ручним приводним механізмом чи механізмом з електроприводом. Кожен триполюсний роз’єднувач має лишу один привідний механізм.

Привідний механізм закріплений поперечно до основи. Якщо роз'єднувачі закріплені дуже високо, привідний механізм установлюється в межах досяжності, використовуючи додаткові поворотний шарнір і перемикальну ручку.

Автоматичне перемикання

Автоматичне перемикання приєднується безпосередньо до приводного механізму. Механічний контроль автоматичного перемикання приводного механізму виконаний таким чином, що управляючий сигнал подається після того, як привідний механізм досягнув кінцевого положення і відбулося блокування заземляючого ножа роз’єднувача.

Блокування

Роз'єднувач і заземляючий ніж можуть блокуватися один одним, протягом ручної дії лише можливо діяти з заземляючим ножем роз’єднувача у відкритій позиції і роз’єднувача з заземляючим ножем у відкритій позиції.

Для роз’єднувачів з електроприводом і заземляючих ножів з ручним управлінням, механічний замок може також бути забезпечений заземляючого ножа, зважаючи, що операційний механізм роз’єднувача блокується електрично. Якщо використовуються механізми з приводом, то може бути забезпечено електричне блокування обох операційних механізмів. Блокувальний магніт може бути встановлений як додатковий взаємозв'язаний засіб в разі ручного управління, який в роз'єднаному стані, унеможливлює дію операційного механізму. Також можуть використовуватися інші види замків

Рис. 8. Основні розміри роз’єднувача

Таблиця 20. Основні розміри роз’єднувача

Опис

Розмірність

Розміри

A

Відстань між ізоляторами

мм

2620

B

Довжина рами

мм

2920

C

Висота полюса

мм

2980

D

Висота ізолятора

мм

2300

E

Ширина роз’єднувача (у відкритому стані)

мм

1370

F

Ізоляційний проміжок

мм

2370

G

Розмір із заземлювачем

мм

450

Трансформатори струму





Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5232
Авторов
на СтудИзбе
424
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее