18544 (Фінансова звітність підприємства)

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Фінансова звітність підприємства", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "бухгалтерский учет" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "курсовые/домашние работы", в предмете "бухгалтерский учет и аудит" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "18544"

Текст из документа "18544"

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА МАШИНОБУДІВНА АКАДЕМІЯ

Кафедра «Облік і аудит»

КУРСОВА РОБОТА

з дисципліни «Бухгалтерський облік»

Краматорськ 2009 р.

Зміст

Вступ

1. ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ “ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ”

1.1 Мета складання фінансової звітності

1.2 Інформаційні потреби користувачів, які забезпечуються фінансовою звітністю

1.3 Склад та елементи фінансової звітності

1.4 Якісні характеристики фінансової звітності

1.5 Принципи підготовки фінансової звітності

1.6 Розкриття інформації у фінансовій звітності

2. РОЗВ’ЯЗАННЯ НАСКРІЗНОЇ ЗАДАЧІ ЗА ВАРІАНТОМ 27

2.1 Вихідні дані

2.2 Журнал реєстрації господарських операцій

2.3 Розрахунки до господарських операцій

2.4 Синтетичні рахунки

2.5 Аналітичні рахунки

2.6 Оборотні відомості за аналітичними і синтетичними рахунками (оборотно-сальдова та шахова)

Висновок

Перелік літератури

Вступ

В Законі України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” наведено визначення терміну “бухгалтерський облік”.

Бухгалтерський облік – це процес виявлення, виміряння, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.

Кожне підприємство веде господарську роботу за розробленим їм планом. Господарська діяльність кожного підприємства потребує планування, управління та контролю.

Мета бухгалтерського обліку – забезпечення управлінського апарату, відповідних служб та спеціалістів необхідними достовірними даними про господарський процес та фінансовий стан підприємства.

Для того, щоб керувати підприємствами різних форм власності, необхідно мати дані про господарську діяльність кожного підприємства: розмір та склад його засобів виробництва, грошових коштах, розвиток окремих галузей та інше. Всі ці дані можуть бути отримані лише завдяки обліку.

Як складова частина інформаційної системи підприємства бухгалтерський облік повинен забезпечувати отримання точної, повної, оперативної та достовірної інформації про господарські процеси, стан та використання ресурсів підприємства, розрахункових взаємовідносинах з покупцями, постачальниками, персоналом, бюджетом, використання грошових коштів та ін.

В теперішній час в умовах інтенсифікації суспільного виробництва необхідно удосконалення господарського механізму та в першу чергу госпрозрахункових відносин, економічного стимулювання, контролю за виробництвом та розподілом. В цих умовах значення інформації бухгалтерського обліку ще більш зростає.

1. ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ “ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ”

1.1 Мета складання фінансової звітності

Метою складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів підприємства.

Порядок надання фінансової звітності користувачам визначається чинним законодавством.

1.2 Інформаційні потреби користувачів, які забезпечуються фінансовою звітністю

Фінансова звітність забезпечує інформаційні потреби користувачів щодо:

придбання, продажу та володіння цінними паперами;

участі в капіталі підприємства;

оцінки якості управління;

оцінки здатності підприємства своєчасно виконувати свої зобов'язання;

забезпеченості зобов'язань підприємства;

визначення суми дивідендів, що підлягають розподілу;

регулювання діяльності підприємства;

інших рішень.

Фінансова звітність повинна задовольняти потреби тих користувачів, які не можуть вимагати звітів, складених з урахуванням їх конкретних інформаційних потреб.

1.3 Склад та елементи фінансової звітності

Фінансова звітність складається з: балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал і приміток до звітів.

Фінансові звіти містять статті, склад і зміст яких визначаються відповідними положеннями (стандартами).

Стаття наводиться у фінансовій звітності, якщо відповідає таким критеріям:

існує ймовірність надходження або вибуття майбутніх економічних вигод, пов'язаних з цією статтею;

оцінка статті може бути достовірно визначена.

До фінансової звітності включаються показники діяльності філій, представництв, відділень та інших відособлених підрозділів підприємства.

У рядках форм фінансової звітності, які не мають показників, ставиться прочерк. ( Пункт 11 доповнено абзацом другим згідно з Наказом Мінфіну N 989 від 25.11.2002 )

1.4 Якісні характеристики фінансової звітності

Інформація, яка надається у фінансових звітах, повинна бути дохідлива і розрахована на однозначне тлумачення її користувачами за умови, що вони мають достатні знання та зацікавлені у сприйнятті цієї інформації.

Фінансова звітність повинна містити лише доречну інформацію, яка впливає на прийняття рішень користувачами, дає змогу вчасно оцінити минулі, теперішні та майбутні події, підтвердити та скорегувати їхні оцінки, зроблені у минулому.

Фінансова звітність повинна бути достовірною. Інформація, наведена у фінансовій звітності, є достовірною, якщо вона не містить помилок та перекручень, які здатні вплинути на рішення користувачів звітності.

Фінансова звітність повинна надавати можливість користувачам порівнювати:

фінансові звіти підприємства за різні періоди;

фінансові звіти різних підприємств.

Передумовою зіставності є наведення відповідної інформації попереднього періоду та розкриття інформації про облікову політику і її зміни. Установлення і зміни облікової політики підприємства здійснюються за рішенням власника (власників) або уповноваженого органу (посадової особи). Облікова політика підприємств державного, комунального секторів економіки визначається у розпорядчому документі, який приймається підприємством відповідно до Положення про порядок бухгалтерського обліку окремих активів та операцій підприємств державного, комунального секторів економіки та господарських організацій, які володіють та/або користуються об'єктами державної, комунальної власності, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.12.2006 N 1213 .

{ Абзац четвертий пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів N 868 від 14.12.2005, N 1213 від 19.12.2006 }

1.5 Принципи підготовки фінансової звітності

Фінансова звітність підприємства формується з дотриманням таких принципів:

автономності підприємства, за яким кожне підприємство розглядається як юридична особа, що відокремлена від власників. Тому особисте майно і зобов'язання власників не повинні відображатись у фінансовій звітності підприємства;

безперервності діяльності, що передбачає оцінку активів і зобов'язань підприємства, виходячи з припущення, що його діяльність триватиме далі;

періодичності, що припускає розподіл діяльності підприємства на певні періоди часу з метою складання фінансової звітності;

історичної (фактичної) собівартості, що визначає пріоритет оцінки активів, виходячи з витрат на їх виробництво та придбання;

нарахування та відповідності доходів і витрат, за яким для визначення фінансового результату звітного періоду слід зіставити доходи звітного періоду з витратами, які були здійснені для отримання цих доходів. При цьому доходи і витрати відображаються в обліку і звітності у момент їх виникнення, незалежно від часу надходження і сплати грошей;

повного висвітлення, згідно з яким фінансова звітність повинна містити всю інформацію про фактичні та потенційні наслідки операцій та подій, яка може вплинути на рішення, що приймаються на її основі;

послідовності, який передбачає постійне (із року в рік) застосування підприємством обраної облікової політики. Зміна облікової політики повинна бути обгрунтована і розкрита у фінансовій звітності;

обачності, згідно з яким методи оцінки, що застосовуються в бухгалтерському обліку, повинні запобігати заниженню оцінки зобов'язань та витрат і завищенню оцінки активів і доходів підприємства;

превалювання змісту над формою, за яким операції повинні обліковуватись відповідно до їх сутності, а не лише виходячи з юридичної форми;

єдиного грошового вимірника, який передбачає вимірювання та узагальнення всіх операцій підприємства у його фінансовій звітності в єдиній грошовій одиниці.

1.6 Розкриття інформації у фінансовій звітності

Для того, щоб фінансова звітність була зрозумілою користувачам, вона повинна містити дані про:

підприємство;

дату звітності та звітний період;

валюту звітності та одиницю її виміру;

відповідну інформацію за звітний період і аналогічний період попереднього року; ( Абзац п'ятий пункту 19 в редакції Наказу Мінфіну N 989 від 25.11.2002 )

облікову політику підприємства та її зміни;

консолідацію фінансових звітів;

припинення (ліквідацію) окремих видів діяльності;

обмеження щодо володіння активами;

участь у спільних підприємствах;

виявлені помилки минулих років та пов'язані з ними коригування;

переоцінку статей фінансових звітів;

іншу інформацію, розкриття якої передбачено відповідними положеннями (стандартами).

Інформація про підприємство, яка підлягає розкриттю у фінансовій звітності, включає:

назву, організаційно-правову форму та місцезнаходження підприємства (країну, де зареєстроване підприємство, адресу його офісу);

короткий опис основної діяльності підприємства;

назву органу управління, у віданні якого перебуває підприємство, або назву його материнської (холдингової) компанії;

середню чисельність персоналу підприємства протягом звітного періоду.

Кожний фінансовий звіт повинен містити дату, станом на яку наведені його показники, або період, який він охоплює. Якщо період, за який складено фінансовий звіт, відрізняється від звітного періоду, передбаченого цим Положенням (стандартом), то причини і наслідки цього повинні бути розкриті у примітках до фінансової звітності.

У фінансовій звітності повинна бути вказана валюта, в якій відображені елементи звітності, та одиниця її виміру.

Якщо валюта звітності відрізняється від валюти, в якій ведеться бухгалтерський облік, то підприємство повинно розкривати причини цього та методи, що були використані для переведення фінансових звітів з однієї валюти в іншу.

Підприємство повинно висвітлювати обрану облікову політику шляхом опису:

1. Принципів оцінки статей звітності.

2. Методів обліку щодо окремих статей звітності.

Інформація, що підлягає розкриттю, наводиться безпосередньо у фінансових звітах або у примітках до них.

У примітках до фінансових звітів слід розкривати:

1. Облікову політику підприємства.

2. Інформацію, яка не наведена безпосередньо у фінансових звітах, але є обов'язковою за відповідними положеннями (стандартами).

3. Інформацію, що містить додатковий аналіз статей звітності, потрібний для забезпечення її зрозумілості та доречності.

2. РОЗВ’ЯЗАННЯ НАСКРІЗНОЇ ЗАДАЧІ ЗА ВАРІАНТОМ 27

2.1 Вихідні дані

Таблиця 10- Залишки за рахунками на початок звітного періоду

№ рах.

27вар.

104

3042010

201

370100

202

353300

23

77300

361

57600

372

345

301

2600

31

560356

13

1378901

631

6700

651

43000

661

58000

684

690

38

7600

40

3468845

203

440000

207

64000

644

6400

371

33505

39

620

641

27000

685

4600

Таблиця 14- Розшифровка залишків по розрахунках з підзвітними особами (рахунок 372)

ПІБ, посада

Варіант 27

1

Іваненко К.С. (Д)

230

2

Ніколаєнко Н.П. (Д)

38

3

Федоренко М.І. (Д)

77

Разом Д

345

Таблиця 17- Розшифровка залишків рахунку 203 «Паливо»

27

Купівельна вартість матеріалів, грн

435600

Транспортно-заготівельні витрати, грн

4400

Разом (фактична собівартість матеріалів), грн

440000

Таблиця 18 – Господарські операції за звітний період

Зміст операцій

27

1

Перераховано передплату постачальнику „Техніка” за основні матеріали, у тому чіслі ПДВ, грн

163200

27200

2

Оприбутковано основні матеріали, отримані від постачальника „Техніка”

?

3

Проведено залік заборгованості по постачальнику „Техніка”

?

4

Перераховано передплату постачальнику „Нафтобаза” за паливо (сума з ПДВ)

19200

3200

5

Оприбутковано паливо від „Нафтобази”

?

6

Відображені транспортні видатки по доставці палива на підставі ТТН АТП

300

7

Нараховано суму податкового кредиту по ПДВ у вартості транспортних витрат, при наявності податкової накладної

?

8

Перераховано передплату постачальникові „Динамо” за запчастини на суму з ПДВ

                1. 31200

5200

9

Оприбутковані запчастини, отримані від постачальника „Динамо”

?

10

Проведено залік заборгованості по постачальнику „Динамо”

?

11

Проведено залік заборгованості по постачальнику „Нафтабаза”

?

12

Оплачено з каси переплату за періодичні видання

115

13

Отримано з поточного рахунку в касу та сплачено регресний позов

100

14

Оприбутковані покупні напівфабрикати від постачальника „Юпітер” без передплати

40000

15

Відбито суму податковий кредит по ПДВ у вартості оприбуткованих напівфабрикатів від „Юпітера” на підставі податкової накладної

?

16

Відбити транспортні видатки по доставці покупних напівфабрикатів на підставі ТТН АТП

525

17

Відбито суму податкового кредиту по ПДВ у вартості транспортних видатків згідно з податковою накладною

?

18

Оприбутковані масла і мастила від постачальника „Стироль” без передплати

25000

19

Відбито суму податкового кредиту по ПДВ у вартості оприбуткованих масел і мастила, підтверджених податковою накладною

?

20

Списано покувальні матеріали, використані на підготовку до реалізації готової продукції

137

21

Нараховано амортизацію (знос) складу готової продукції

215

22

Перераховано:

а) „Юпітеру” за покупні напівфабрикати

б) Стиролю” за масла і мастила

37450

19500

24

Віднесено вартість послуг звязку МТТС на адмінистративні витрати

274

25

Відбито суму податкового кредиту по ПДВ у вартості послуг зв’язку згідно з податковою накладною

?

26

Віднесено на адміністративні витрати вартість послуг:

а) РОВД з охорони;

б) обласній лікарні по медогляду

1450

450

27

Відбито суму податкового кредиту з ПДВ у вартості послуг:

а) з охорони;

б) по медогляду

?

?

28

Перераховано з поточного рахунку РОВД:

а) 50% вартості послуг за охорону приміщення;

б) підприємству „Прогрес” за перемотування електродвигуна;

в) МТТС за послуги зв’язку;

г) обласної лікарні за медогляд

?

105

?

?

29

Списано на витрати виробництва:

а) матеріали по методу FIFO;

б) паливо по методу FIFO;

в) покупні напівфабрикати по методу середньозваженої вартості;

г) масла і мастила по методу FIFO;

д) запчастини по методу ідентифікованої вартості

225000

128500

168000

55500

25500

30

Розподілено і списано транспортно-заготівельні витрати по паливно-мастильним матеріалам

?

31

Отримано у касу з поточного рахунку

2050

32

Видано з каси Іваненко на відрядні витрати й інші цілі

1000

33

Видано з каси Николаєнко на різні цілі

850

34

Видано з каси під звіт на господарські потреби Федоренко

150

35

Затверджено авансовий звіт Іваненко на суму:

а) оприбутковані основні матеріали;

б) відбито ПК по ПДВ у вартості матеріалів на підставі податкової накладної;

в) списано відрядні витрати на адміністративні потреби

850

350

?

?

36

Іваненко повернув невикористані гроші в касу

?

37

Затвержено авансовий звіт Ніколаенко на суму, відповідно до підтвержувальних документів:

а) оприбутковані запчастини;

б) відбито ПК по ПДВ у вартісті запчастин;

в) списано відрядні на загальновиробничі потреби

400

200

?

?

38

Затвержено авансовий звіт Федоренко на суму

а) відповідно до підтвержувальних документів списано витрати на господарські потреби;

б) Федоренко повернув невикористані гроші

150

?

39

Списано запчастини за результатами інвентарізації, як недостача на витрати звітного періоду

230

40

Безкоштовно отримані матеріали

290

41

Відбито фінансовий результат від безкоштовно отриманих ПММ

?

42

Списані покупні напівфабрикати використані на загальновиробничі потреби

34000

43

Нараховано робітникам основного цеху:

а) зарплату по окладах і тарифах;

б) премія в розмірі, %

18000

10

44

Нараховано робітникам допоміжного цеху:

а) зарплату по окладах і тарифах;

б) премія в розмірі, %

16350

15

45

НарахованоАУП цехов і ділянок:

а) зарплату;

б) премію, %

6700

25

46

Нараховано зарплату працівникам апарату управління підприємства

8300

47

Утримано з нарахованої зарплати згідно діючому законодавству:

а) збір на пенсійне страхування;

б) збір до фонду соціального страхування на випадок непрацездатності;

в) збір у ФСС на випадок безробіття;

г) податок з дозодів фізичних осіб;

д) збір проспілкових внесків

?

?

?

?

?

48

Нараховано збори в Пенсійний фонд на зарплату:

а) виробничого персоналу;

б) АУП цехів і ділянок;

в) апарату управління підприємством

?

?

?

49

Нараховані збори в ФСС на випадок непрацесдатності на зарплату:

а) виробничого персоналу;

б) АУП цехів і ділянок;

в) апарату управління підприємством

?

?

?

50

Нараховані збори в ФСС на випадок безробіття на зарплату:

а) виробничого персоналу;

б) АУП цехів і ділянок;

в) апарату управління підприємством

?

?

?

51

Нараховано збір у ФСС від нещасного випадку на зарплату:

а) виробничого персоналу;

?

б) АУП цехів і ділянок;

?

в) апарату управління підприємством

?

52

Перераховані податки та обовязкові платежів:

а) Пенсійний фонд;

?

б) ФСС з непрацездатності;

?

в) ФСС на випадок безробіття;

?

г) ФСС від нещасного випадку;

?

д) податок з доходів фізичних осіб

?

ж) профвнески

?

53

Отримано гроші з поточного рахунку в касу на зарплату

?

54

Видано зарплату співробітникам підприємства у повному обсязі

?

55

Нараховано резерв сумнівних боргів

2100

56

Надійшли в касу з поточного рахунку кошти на різні цілі

1360

57

Нараховано амортизацію будівлі цеху

2450

58

Списано запчастини на ремонт обладнання цехів

1600

59

Отримано короткостроковий кредит від „Промінвестбанку” у національній валюті

68000

60

Нараховано відсотки за користуванням кредитом

3150

61

Перераховано відсотки за отриманий кредит банку

3150

62

Частково погашено кредит „Промінвестбанку”

30000

63

Перераховано контрагентам і списано на адміністративні витрати нараховані штрафи

235

64

Списано на адміністративні видатки комунальний податок

1380

65

Перераховано за річну передплату періодичних видань

935

66

Списано на адміністративні витрати з передплати, що доводяться на звітний період

200

67

Списано на адміністративні витрати й перераховано банку вартість послуг по розрахунково-касовому обслуговуванню

60

68

Витрати на рекламу, надану РА „Стиль”, відбито у видатках на збут

75

69

Згідно з податковою накладною видбито ПК по НДС у витратах на рекламу

?

70

Віднесено на адміністративні послуги за тепло, надане „Крамтепломережа”

150

71

Відбито ПК по ПДВ в сумі послуг за тепло згідно з податковою накладною

?

72

Віднесено на адміністративні витрати вартість послуг за аудит і консультації АФ „Капітал”

1200

73

Відбито ПК по ПДВ у послугах за аудит і консультації на підставі податкової накладної

?

74

Відбито і включено до складу витрат на збут вартість послуг з оренди складських приміщень, надано ВАТ „Байда”

295

75

Відбито ПК по ПДВ у послугах з оренди на підставі податкової накладної

?

76

Отримано на поточний рахунок відсотки, нараховані банком за користування коштами

470

77

Списано доходи від фінансових операцій на фінансовий результат

470

78

Відбито у видатках на збут вартість послуг із проведення прийомів і презентацій фірмою „Престиж”

900

79

Відображено НК по ПДВ у вартості прийомів і презентацій на підставі податкової накладної

?

80

Перераховано з поточного рахунку в банку:

а) у бюджет комунальний податок;

?

б) видатки на рекламу РА „Стиль”;

?

в) за послуги аудиту АФ „Капітал”;

?

г) за тепло „Крамтепломережі”

?

81

Оплачено наявними коштами фірмі „Престиж” за проведення прийомів і презентацій

?

82

Збільшено статутний капітал відповідно до установчих документів

122500

83

Внесено на розрахунковий рахунок внески засновників на поповнення статутного капіталу

122500

84

Перераховано передплату заводу „Верстатбудівник” на придбання устаткування, включаючи доставку

225000

85

Відбито суму ПК по ПДВ з суми передплати на підставі податкової накладної

?

86

Оприбутковано устаткування, яке було придбано у „Верстатбудівника”

?

87

Відбито ПК по ПДВ в сумі витрат по придбаному устаткуванні

?

88

Устаткування введено в єксплуатацію по акту

?

89

Проведено взаемозалік заборгованостей з придбання устаткування

?

90

Розподілені і списані загальновиродничі витрати:

а) на витрати виробництва ,%;

85

б) на собівартість реалізації;

?

в) віднесені нерозподілені загальновиробничі

витрати на фінансовий результат

?

91

Нараховано амортизацію основних засобів використаних у виробництві

278950

92

Оприбутковано на склад готову продукцію за обліковими цінами (НЗП=0)

?

93

Реалізована готова продукція покупцю „Іскра” на умовах передплати:

а) договірна вартість продукції (з ПДВ);

1526000

б) собівартість реалізованої продукції визначити за умов залишку готової продукції на кінець звітного періоду

11700

94

Списано на фінансовий результат:

а) адмінистративні витрати;

?

б) витрати на збут;

?

в) інші витрати операційної діяльності;

?

г) фінансові витрати

?

95

Відбито в складі фінансових результатів суму податку на прибуток (при необхідності) 25%

?

96

Нараховано податок на прибуток 25%

?

97

Списано суму прибутку (збитку), отриману у звітному періоді

?

Разом обороти

?

2.2 Журнал реєстрації господарських операцій

Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5224
Авторов
на СтудИзбе
428
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее