163007 (Фінансове планування як основний елемент управління фінансами підприємства), страница 11

2016-07-30СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Фінансове планування як основний елемент управління фінансами підприємства", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "финансовые науки" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. .

Онлайн просмотр документа "163007"

Текст 11 страницы из документа "163007"

Заробітна плата робітників визначається як у інвесторському локальному кошторису, але з обліком встановленої Укравтодором середньомісячної зарплати і без права збільшення кошторисних накладних витрат і кошторисного прибутку, якщо зарплати вище прийнятої в інвесторському кошторису. Крім того, повинні бути витримані умови відповідно до розділу 4 Збірника № 12 Ціноутворення в будівництві.

Витрати на тимчасові будинки і спорудження визначаються на підставі виконавчого кошторису, погодженої з замовником, і фактично побудованих будинків і споруджень з урахуванням рішень проекту організації будівництва.

При взаєморозрахунках за виконані обсяги робіт у зимовий період, можливе включення витрат на подорожчання будівельно-монтажних робіт, зазначені витрати розраховуються або калькуляційним методом, або на підставі усереднених показників, наданих Госстроем.

Вартість інших робіт і засобів на покриття інших витрат, що плануються на об'єкті замовлення, визначаються на підставі положень діючого законодавства, даних проекту, вихідних даних замовника по здійсненню будівництва, умов виконання будівельно-монтажних робіт, розташування будівельної організації щодо будівельного майданчика і т.п.

Розмір прибутку але об'єктам, будівництво яких здійснюється з залученням бюджетних чи засобів підприємств, установ і організацій державної власності, приймається в межах усереднених показників, рекомендованих Госстроем за узгодженням з Мінекономіки (розмір не може бути збільшений у порівнянні з інвесторським кошторисом, якщо фактичні витрати вище). Крім того, повинні бути витримані умови відповідно до листа Госстроя від 19.12.2000 № 7/7-1254 - (Збірник № 12 Ціноутворення в будівництва стор. 47) і розділу 2 стор.53.

Засобу на покриття ризику і додаткових витрат, зв'язаних з інфляційними процесами можуть витрачатися тільки цілеспрямовано (не по відсотку). При повному використанні їх потрібно перезатвердження кошторисної документації.

Установлені чинним законодавством податки, збори, обов'язкові платежі включаються окремими рядками відповідно до розрахунків.

Під час підписання контрактів використовується динамічна домовлена ціна, розрахована по кошторисній вартості, а вартість прямих витрат при взаєморозрахунках за обсяги виконаних робіт визначається на підставі нормативних витрат трудових і матеріально-технічних ресурсів (РЭСН) (ДБН Д.2.2-99), (РСНЭМ) (ДБН Д.2.7-2000), (ВБН - відомчі норми), виходячи з фізичних обсягів виконаних робіт, цін і тарифів передбачених у договірній ціні, якщо вартісні показники відповідно не уточнювалися, а інше не обумовлено контрактом. При цьому аналіз зміни й уточнення вартості матеріально-технічних ресурсів по загальному рішенню замовника і підрядчика може вироблятися тільки по їхніх окремих видах і в межах засобів на ризик і витрат зв'язаних з інфляційними процесами.

У накладних повинна бути зазначена відпускна вартість чи матеріалів енергоносіїв і виділений ПДВ, і вони повинні бути первинними, а не від посередників (УГТГК, АБЗ чи іншої організації вхідної в систему корпорації), це ж стосується і матеріалів, що наготовлюються, і сумішей (бітум, асфальт, бетон і т.д.) - до них представляються первинні документи по вартості складових матеріалів (пісок, відсівання, щебінь, бітум і ін.). Для обліку витрат по перевезенню вантажів транспортом загального користування повинні бути представлені акти - розрахунки від автопідприємств із указівкою статей подорожчання, в т ч. ПДВ і коефіцієнта до тарифу по прейскуранті № 13-01-02 1990 року.

Усі первинні документи замовник зобов'язаний погодити і вказати на них назва об'єкта і місяць виконання робіт.

Якщо фактично виконані види робіт не відповідають проектним, то розрахунки виконуються тільки після внесення відповідних змін у проектно-кошторисну документацію у встановленому порядку (ця ж вимога стосується і транспортних схем).

Листом Госстроя України від 02.06.99 № 7/501 дозволено застосовувати при розрахунках фактичної вартості асфальтобетону норми витрати матеріалів згідно підбора (за ДСТ, визначеному по проекті і відповідними техумовами).

Фактична вартість матеріалів і виробів, що наготовлюються підрядними організаціями (бітум, асфальтобетон, цеменобетон, розчин, бетон, залізобетон і металеві конструкції, і т.п.) повинна визначатися за методикою затвердженій

Укравтодором (листа №6-4/196 від 23.06.99 і №6а-3/142 від 07.07.98) як для внутрібудівельних умов, а у випадках придбання їх в інших організаціях системи Укравтодор (УПТК, філії і т.п.) розрахунок їхньої вартості здійснюється так само по вартості складових матеріалів, але відпускна ціна встановлюється за узгодженням між організаціями випускаючими продукцію і, що використовують її при, виконанні робіт у межах між фактичною вартістю прямих витрат і загальною вартістю. Такий же порядок поширюється й у випадках передачі цих виробів і матеріалів (виготовляти тільки) між підвідомчими підрядчику організаціями (від Рай ДУ - Райду; від УПТК - Райду; від ДСУ -ДСУ і т.п.).

Госстроем дозволено включати в локальний кошторис роботи з готування матеріалів, як вид робіт. Якщо готування матеріалів виконується іншою організацією вхідної до складу Укравтодору, то ці роботи оформляються як субпідрядні.

ПОЧАТОК РОБОТИ

Уключивши мікропроцесор, дисплей і, якщо потрібно принтер, очікуємо поки система MS DOS перевірить комп'ютер і виведе на екран прямокутник USER PASSWORD, у якому з клавіатури необхідно набрати пароль (якщо вхід у систему закодований) і натиснути клавішу ENTER, а в інших випадках з'являються дві панелі з переліком каталогів і файлів; унизу під ними розташована командний рядок С:\> і ще нижче - головне меню операційної оболонки VOLCOV.

У командному рядку С:\>, набираючи з клавіатури визначені команди, можна виконувати відповідні операції.

Запис програми з дискети на твердий диск при роботі в DOS:

Прикладна програма записана в стиснутій формі RAR під ім'ям stexerar.exe. Уставивши дискету в гніздо комп'ютера, викликаємо на лівій панелі клавішами Alt+Fl прямокутник з переліком дисків (букв) і вибираємо клавішами зі стрільцями чи уліво вправо потрібну букву, установивши на неї засвітку і натискаємо клавішу ENTER. На правій панелі вибираємо диск (букву

Е) куди будемо переписувати зазначений файл, у такому ж порядку тільки -Alt+F2. Переходимо, якщо необхідно клавішею ТАВ у ліву панель (дискету) і клавішами зі стрільцями нагору, униз, вправо, уліво встановлюємо засвітку на файлі з ім'ям stexerar.exe і натискаємо клавішу ENTER для його виділення, потім натискаємо клавішу F5 і ENTER. Точно також можливо переписати й інші файли. Завершивши роботу з дискетою, на лівій панелі вибираємо диск Е и забираємо з гнізда дискету. Перемішаємо засвітку на файл stexerar.exe і натискаємо клавішу ENTER. Цей файл розпаковується в каталог STOIM01.

ЗАПИС ПРОГРАМИ З ДИСКЕТИ НА ТВЕРДИЙ ДИСК ПРИ РОБОТІ В WINDOWS.

За допомогою провідника, записуємо з дискети аналогічно попередньому абзацу програму і розпаковуємо неї.

ВИСНОВОК

Державне підприємство Херсонське обласне управління по будівництву, ремонту і експлуатації автомобільних доріг засноване весною 1944 року на загальнодержавній власності, входить в систему Міністерства транспорту України і до складу Української державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг "УкрАвтодор".

Метою підприємства є створення умов для безперервного і безпечного руху транспорту по автодорогах загального користування, задоволення потреб народного господарства України в удосконаленні і раціональну розвитку дорожньої мережі, що обслуговується.

Фінансовий стан підприємства дає можливість розглянути фінансове планування на даний момент і обґрунтувати реальні можливості досягнення його цілей.

За ринкової економіки для вирішення виробничих та комерційних завдань, які потребують вкладання коштів, необхідною є розробка внутрішньо фірмового документа - бізнес-плану.

Складений бізнес-плану:

1. дає конкретні уявлення про те, як функціонуватиме підприємство яке місце воно займає на ринку;

2. містить всі виробничі характеристики підприємства, детально описує схему функціонування;

3. розкриває принципи та методи керівництва підприємством;

4. містить програму управління фінансами без якої неможливо проводити справу та забезпечувати ефективність її виконання;

5. показує перспективи розвитку підприємства інвесторам та кредиторам; Наказом Міністерства економіки України, за номером №277 від 25,12,2000 року було затверджено Положення про порядок складання річного фінансового плану державним підприємством.

Фінансовий план складається на рік з поквартальною розбивкою, також відображає обсяги надходжень і спрямування коштів у плановому році з метою забезпечення потреб діяльності та розвитку підприємства, виконання його зобов'язань, уключаючи зобов'язання щодо сплати податків та обов'язкових платежів.

Фінансовий план на 2001 рік складається з таких розділів:

1 розділ - джерела формування та надходжень коштів заплановані в сумі 70468,5 тис. грн.

2 розділ - приріст активів підприємства, запланований в сумі 8270,7 тис. грн.

3 розділ - повернення залучених коштів в сумі 40,8 тис. грн.

4 розділ - витрати, пов'язані з унесенням обов'язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів в сумі 18462,4 тис. грн.

5 розділ - покриття збитків минулих періодів, запланованих в сумі 159,5 тис. грн.

Фінансовим планом передбачається отримання прибутку від звичайної діяльності підприємства у плановому періоді (розділ 1 фінансового плану, код рядка-010), в сумі 1503,1тис.грн.

ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Коробов М.Я. Фінанси промислового підприємства -К.:"Либідь" 1995. -68 с

2. Бабич В., Герасимович А. Коментарій до рекомендацій та інструкціям по фінансовому аналізу валових доходів та валових витрат, податку на добавлену вартість і інструкції по бухгалтерському обліку балансової вартості груп основних фондів Міністерства фінансів України // Фінанси України. -1987., №№11.12-54 с

3. Баканов М.И., Шеремет А.Д. Теорія економічного аналізу: Підручник. -3-е вид., -М.: Фінанси і статистика, 1996. -288 с

4. Збірник інструкцій з охорони праці Херсонського облавтодору. Затверджено 1 липня 1999 р.

5. Інструкція про порядок перерахування, обліку та витрачення коштів державного, галузевих, регіональних фондів охорони праці та фондів охорони праці підприємства.

6. Карлін Т.Р. Аналіз фінансових звітів: Підручник - М.:ІНФРА - М., 1998. -74 с.

7. Лисенко Г.В. Організація безпеки праці на виробництві. Київ, Техніка, 1997 р. -13 с

8. Михайлов Ю. Комп'ютеризація фінансової діяльності. //Фінанси.-1998. - 223 с.

9. Найково-практичний коментар до Закону У крани "Про охорону праці". Державний комітет України по нагляду за охороною праці, Київ, 1996 р. [53]

10.Палян З.О. Теорія маркетингу: Практикум. - К.: Товариство "Знання", 1997. -325 с [10]

11.Положення про службу охорони праці Херсонського облавтодору. Затверджено 5 січня 1994 р.

12.Положення про комісію з питань охорони праці Херсонського облавтодору. Затверджено 5 січня 1994 р.

13.Положення про державний, галузеві, регіональні фонди охорони праці та фонди охорони праці підприємства. Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 1993 р. №838.

14.Тарасова О.Р.: Матеріали на допомогу користувачам прикладними програмами //Інформатика: -1997. -№12. -8 с

15.Петрович Н.А. Фінансовий план підприємства - М.: 1995. - 101 с

16.Дробозина Л.А. и др. Общая теория финансов - М.: 1995. - 74 с.

17.Ридионов В.М. и др. Финансы М.: 1995. - 224 с.

18.Балабанов И.Т. «Игровой практикум по финансам» М.: «Финансы и статистика». 1997. - 112 с.

19.Шеремет А.Д., Сайфулин Р.С. Финансы предприятий. - М., 1997. - 58 с.

20.3авгородній В.П., Савченко В.Я. Державний контроль підприємств. - К.: Бліцінформ, 1998. - 124 с.

21.Ковтун Г.В., Столяров Г.С. Основи банківського діла. - К.: Вища школа, 1997.-431 с.

22.Московський В.П. Шляхи фінансового прогнозування в Україні //Фінанси України.: - 1997 - №3. - С. 15-16

23.Марченко В.Т., Ликова З.В. Основи менеджменту: - К.: Вища школа, 1989. - 223 с.

24.Пархоменко В.О. Менеджмент в сучасних умовах // Фінанси України. - 1999.-№10-С. 2-6

25.Талян З.О. Теорія маркетингу. - К.: Товариство "Знання", 1997. - 335 с

26.Петрова Е.В., Румянцев В.М. Загальна теорія маркетингу: Підручник - М.: ІНФРА-М, 1998.-416 с

27.Кузьминський А.Н., Бонєв Ж.Б. Господарчий облік на базі мікро ЕВМ / під редакцією Кузьминського А.Н., - Н.: Фінанси і статистика, 1989. - 255 с

28.Декларація про планово-фінансовий стан: //Баланс. - 1997. - №40 (44) – С 12-17

29.Чуприн В.М. Податкова система України // Під ред. В.М. Федосова. - К.: Либідь, 1998.-124 с.

30.Закон України "Про підприємства на Україні".

31.Бзюбик С.Д. Основи реформи ринкових відносин; Підручник. - 2 - є вид., - К.: Фінанси і статистика, 1999. - 54 с III розділ.

32.Корольов І.В.: Шляхи економії бітуму в дорожньому будівництві: - К.: 1999. 12 с.

33.Черкащина О.І.: Спеціальний випуск нормативних матеріалів для визначення вартості будівництва ремонту і реставрації в 1998 році; випуск 32: Центр "ІНФРО ЕКТ". - К: - 1998. - 347 с

34.Анхаров Б.А. Аналіз господарської діяльності в промисловості України: підручник; під ред. В.И. Стражева, - 2-е вид. - М.И.: вища школа, 1996. – 136 с

35.Балабанов М.Т. Анализ и планирование финансов хозяйственного субъекта. -М: 1994.-63 с.

36.Прокопенко АЛ. Розрахунок прибутку в державних підприємствах // Фінанси. - 1999. - №2 - С. 12-16

37.Савицька Г.В. Аналіз господарчої діяльності підприємства. - М.н: ІП "Екоерспектива", 1998. - 458 с

38.Ковальова АЛ., Привалов В.П. Аналіз фінансового стану підприємства. - М: Центр економіки та маркетингу, 1997. - 212 с

39. Кармін Т.Р. Аналіз фінансових звітів: Підручник - М.: ІНФРА - М., 1998. - 74 с.

Свежие статьи
Популярно сейчас
А знаете ли Вы, что из года в год задания практически не меняются? Математика, преподаваемая в учебных заведениях, никак не менялась минимум 30 лет. Найдите нужный учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5304
Авторов
на СтудИзбе
416
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее