49312 (Управління файлами за допомогою файлового менеджера Windows Commander), страница 3

2016-07-29СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Управління файлами за допомогою файлового менеджера Windows Commander", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "информатика" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "остальное", в предмете "информатика, программирование" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "49312"

Текст 3 страницы из документа "49312"

Відомо, що Windows Commander підтримує тільки найбільш відомі типи серверів: такі, як Unix, Windows NT, VMS та PC/TCP, і частково OS9 та AS-400. Якщо не з’являється список директорій при завантаженні, існує вірогідність того, що тип сервера не підтримується файловим менеджером. В цьому випадку необхідно використовувати зовнішній FTP клієнт, наприклад, WS_FTP або CuteFTP. Можна також скористатися варіантом визначення звичайного типу сервера в FTP з’єднанні – нове з’єднання (вибір “Тип сервера” – “Визначити новий тип”).

При FTP з’єднанні відкривається діалогове вікно зі списком всіх збережених з’єднань. З’єднання відкриваються просто, для цього потрібно двічі на певному з’єднанні натиснути лівою кнопкою мишки, можна використати гарячі клавіші - CTRL+F.

Для отримання нового з’єднання відкривають діалогове вікно, де вводять необхідне ім’ я сервера, наприклад: ftp.microsoft.com; чи вузол URL: ftp://ftp.microsoft.com/windows/.

При FTP роз’єднанні існує опція для збереження поточного з’єднання, це робиться для швидкого доступу до того чи іншого сервера через “FTP з’єднання” наступного разу.

При завантаженні Web адреси типу http://www.someserver.com/somefile.htm, Windows Commander спробує завантажити файл з протоколом HTTP, що, як добре відомо, широко використовується для Web.

Не секрет, що іноді зв’язок з мережею Інтернет має збої і це викликає завершення роботи FTP клієнта. При цьому файли можуть бути не до кінця завантажені до комп’ютера. Щоб продовжити завантаження частково завантажених файлів потрібно виділити цей файл чи файли на сервері, потім натиснути F5 (з частковим завантаженням файла, що відображується всередині іншої панелі). З’явиться діалогове вікно, яке запропонує продовжити завантаження (або перезаписати частково завантажений файл). Спочатку Windows Commander завантажить останні декілька байтів часткового завантаженого файла для того, щоб перевірити: чи не було змінено сам файл за цей час, потім піде завантаження решти файла. На жаль, не всі FTP сервери підтримують цю функцію.

Щоб продовжити перерване завантаження файлів на віддалений комп’ютер, потрібна підтримка “двоїчного” способу передачі (або автоматичного способу, коли завантажується на віддалений комп’ютер двоїчний файл). Потрібно виділити файл на жорсткому диску, після цього натиснути клавішу F5 (часткове завантаження файла з’явиться в іншій панелі). Продовжити завантаження. Немає ніякої гарантії того, що завантажений на віддалений комп’ютер файл буде правильний та неушкоджений у такому випадку. В деяких версіях сервера WarFTPd продовження завантаження працює, але файл, завантажений таким чином зі збоями, є непридатним до подальшого його використання.

Для того, щоб скопіювати файл з FTP сервера на інший сервер потрібно під’єднатись до обох цих серверів так, щоб бачити списки їхніх файлів в обох панелях файлового менеджера. Слід мати на увазі, що віддалене копіювання не підтримується всіма серверами, тут спрацьовує брандмауэр (аппаратно-программні засоби межмережевого захисту). Лівий сервер отримає PORT команди, правий сервер – PASV команди. Ось чому один сервер знаходиться у приватній мережі і поза брандмауером, а інший – загального призначення. Треба розмістити приватний сервер у лівій панелі файлового менеджера.


  1. З’ЄДНАННЯ КАБЕЛЕМ З ІНШИМ КОМП’ЮТЕРОМ ЧЕРЕЗ ПАРАЛЕЛЬНІ ПОРТИ

З’єднання через паралельні порти дозволяє здійснювати передачу даних між двома комп’ютерами в одному приміщенні через спеціальний кабель. Цей кабель називають “нуль-модемним” кабелем, оскільки він зв’язує два комп’ютери між собою. Також його ще називають “паралельний кабель для прямого кабельного з’єднання”.

Такий кабель дозволяє здійснювати передачу даних на рівні 50kб/с. Тому функціонально він не може бути використаний в мережі, але він може служити для синхронізації даних між двома комп’ютерами (наприклад, настільним ПК та ноутбуком). Для постійного з’єднання потрібна пара мережених карток. На даному етапі розвитку комп’ютерів питання застосування паралельного кабелю для прямого кабельного з’єднання є вже не таким актуальним, оскільки майже всі виробники материнських плат виготовляють їх з уже інтегрованими в материнські плати мереженими картами.

І все ж використання цього кабелю ще досить поширене.

Підключають кабель до комп’ютерів, коли вони вимкнені (на відміну від порту USB) паралельний порт не можна використовувати для вмикання та вимикання з нього кабелю, коли комп’ютер увімкнено. В залежності від конфігурації комп’ютера потрібно визначитись, який кабель потрібен для комп’ютера: 8-бітний чи 4-бітний. Існує небезпека руйнування паралельного порту статичною електрикою, тому треба доторкнутися до системного блоку рукою, а вже потім під’єднувати кабель.

Важливо знати, що паралельні порти ПК мають по 25 отворів, їх не треба плутати з серійними портами, які мають на виході голочки.

Важливо знати, що треба використовувати паралельний порт з іншими засобами чи то приладами на різних лініях, інакше Windows Commander блокує доступи до всіх портів на час тривалості з’єднання!

Після під’єднання кабелю завантажуємо комп’ютери та запускаємо програму Windows Commander на обох комп’ютерах.

На обох комп’ютерах вибираємо “Мережа” – з’єднання з іншим комп’ютером через порт”.

При чому один комп’ютер має функціонувати як сервер, а другий як клієнт. Якщо на комп’ютері знаходиться декілька паралельних портів, Windows Commander видасть запит, який з цих портів використовувати, треба вибрати той порт, до якого підключений кабель.

Після встановлення з’єднання, воно працює подібно до з’єднання FTP можна завантажувати, відсилати, видаляти, переглядати та редагувати файли, але програми виконувати буде неможливо. До того ж можна синхронізувати директорії.

При закритті з’єднання через паралельний кабель для прямого кабельного з’єднання на ПК клієнт натискаємо “Disconnect”, а на ПК сервер – “Abort”.

Можна також почати з’єднання, використовуючи команду з кнопочної панелі, меню запуску, меню Ctrl+D (тільки для клієнта):

команда матиме вигляд cd port://lpt1/c:/subdir1/subdir2.

2.7 КОНТРОЛЬНІ СУМИ

За допомогою цієї функції в файловому менеджері Windows Commander можна створювати файли контрольних сум для того, щоб файли, що підлягають копіюванню були неушкодженими, наприклад, копіювання через мережу з використанням комп’ютера-посередника. Такі файли контрольних сум мають формат SFV. Можна створювати як один файл контрольних сум для виділених файлів, так і для кожного файла окремо.

На цільовому комп’ютері звіряються контрольні суми CRC.

    1. ПАРАМЕТРИ КОМАНДНОЇ СТРОЧКИ WINDOWS COMMANDER

Windows Commander може бути викликаний з одною чи двома директоріями, встановленими параметрами командної строчки. Режим встановлювання цих директорій в обох панелях файлового менеджера. Це дозволяє створити численні піктограми для Windows Commander в меню “Програми” або меню “Пуск”, які б запускали цей файловий менеджер з завантаженням різних директорій або навіть запакованих файлів. До того ж відмінний файл формату ini від wincmd.ini може дозволити численним користувачам на одному й тому самому комп’ютері мати різні установки для файлового менеджера Windows Commander.

Синтаксис такий:

totalcmd.exe [/o] [/n] [Drive1:\Directory1 [Drive2:\Directory2]] [/i=name.ini] [/f=ftpname.ini]

або

totalcmd.exe [/o] [/n] [/L=Drive1:\Directory1] [/R=Drive2:\Directory2] [/i=name.ini] [/f=ftpname.ini

Таблиця № 2

Параметри командної строчки

Параметр

Опис параметру

Диск:\Директорія

Завантажує першу директорію до Windows Commander у ліву панель, а другу – у праву. Імена директорій, що містять пробіли, повинні братися в подвійні лапки! Завжди потрібно прописувати повний шлях до об’єкта, включаючи диск!

/N

В будь-якому випадку відкриває нове вікно Windows Commander (руйнує установки діалогового вікна конфігурації, щоб дозволити відкривати тільки одну копію Windows Commander за раз).

/L=

Встановлює шлях до файла чи директорії в лівій панелі.

/R=

Встановлює шлях до файла чи директорії в правій панелі.

/i=name.ini

Використання іншого ім’я файла формату INI замість wincmd.ini, щоб зберегти установки.

/F=ftpname.ini

Використання іншого ім’я файла формату INI замість wcx_ftp.ini, щоб зберегти установки для вбудованого FTP – клієнта.

/d=

Затримує старт Windows Commander на секунд.

/INSTALLDRIVER

( тільки для Windows NT/2000). Встановлює драйвер паралельного порту при необхідності використання прямого кабельного з’єднання через паралельні порти.

/REMOVEDRIVER

(тільки для Windows NT/2000). Видаляє драйвер паралельного порту при необхідності використання прямого кабельного з’єднання через паралельні порти.

Таблиця № 3

Приклади:

totalcmd.exe c:\windows

Ліва панель завантажується зі шляхом до директорії c:\windows.

totalcmd.exe d:\data c:\programs

Ліва панель - d:\data, права панель - : c:\programs.

totalcmd.exe /R=d:\data

Права панель - d:\data.

totalcmd.exe "d:\Letters to Mr. Smith"

Права панель завантажується з довгим іменем директорії. Довгі імена в лапках.

totalcmd.exe /I=Miller.ini /F=MFtp.ini

Використовувати Miller.ini замість wincmd.ini для всіх установок, та MFtp.ini для FTP.

totalcmd.exe /O /L=c:\ /R="d:\doc"

Активізувати вже запущений файловий менеджер та відкрити в лівій панелі шлях до диску с:\, а в правій – до d:\doc.

2.9 КОРОТКА ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ФУНКЦІЙ РІЗНИХ ВЕРСІЙ WINDOWS COMMANDER

Функціональні і особливості Windows Commander 6.03:

- Версія 6.03 не містить ніяких принципово нових якостей.

Функціональні і особливості Windows Commander 6.02:

- Версія 6.03 не містить ніяких принципово нових якостей.

Функціональні особливості Windows Commander 6.01:

- Версія 6.03 не містить ніяких принципово нових якостей.

Функціональні особливості Windows Commander 6.0:

- підтримує унікод (16-бітний стандарт кодування символів, що дозволяє подати алфавіти всіх існуючих в світі мов) при копіюванні / переміщенні / перейменуванні файлів;

- порівняння текстових файлів унікоду в “Порівнянні змісту”;

- закладки папок для швидкого перемикання між папками;

- Ctrl+T тепер вживається для створення нової закладки, Ctrl+M для перейменування;

- постійні вирази для пошуку, перейменування, копіювання тощо;

- окремі кнопки для гарячого списку директорій та історії;

- швидке відображення процесу копіювання;

- функція копіювання сконфігурована в установках діалогового вікна;

- F2 в діалоговому вікні копіювання здійснює швидке переміщення файлів до поточного каталога протилежної панелі;

- кнопка опцій в діалоговому вікні копіювання дозволяє перейменовувати скопійовані файли автоматично на те саме ім’я;

- швидкісне обмеження на фоні менеджера переміщення також працює при копіюванні;

- синхронізація директорій зараз дозволяє встановлювати дату/час файлів FTP через команду MDTM (працює з усіма серверами);

- синхронізація директорій: архіви включно;

- підтримка мов в доменах FTP та HTTP;

- складні нові внутрішні команди, наприклад: cm_copySamepanel, cm_copyOtherpanel, cm_createShortcuts, cm_SaveSelection, cm_ShowHint;

- демонстрація числової послідовності в заголовку програми, коли більше ніж одне вікно програми відкрите;

- піктограма кнопки диску може бути заміщена на зовнішню (DLL);

- конфігурація діалогового вікна використовує список замість заголовків закладок;

- FTP: продовжити все;

- чекання в фоновому режимі для зовнішніх архіваторів;

- подвійне натискання на[..] в кореневому каталозі веде до "Мій Комп’ютер"

(настроювана функція);

- змінна середовища COMMANDER_PATH зараз вказує на директорію Windows Commander.

Функціональні особливості Windows Commander 5.51:

- натискання лівою кнопкою мишки один раз на вже виділеному об’єкті дозволяє редагувати його, копіювати та вставляти;

- включити до / виключити з певні директорії в пошуковій функції;

- пошук і синхронізація директорій зараз працює з доданою файловою системою;

- підтримка перегляду;

- підтримка для звичайних піктограм в додатках;

Свежие статьи
Популярно сейчас
Почему делать на заказ в разы дороже, чем купить готовую учебную работу на СтудИзбе? Наши учебные работы продаются каждый год, тогда как большинство заказов выполняются с нуля. Найдите подходящий учебный материал на СтудИзбе!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5224
Авторов
на СтудИзбе
427
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее