1277 (Діяльність страхової компанії "Оранта"), страница 3

2016-07-28СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Діяльність страхової компанії "Оранта"", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "банковское дело" из , которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "контрольные работы и аттестации", в предмете "банковское дело" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "1277"

Текст 3 страницы из документа "1277"

місце розташування застрахованого майна на даний момент;

прізвище і контактний телефон особи, що передала повідомлення.

Документи, необхідні для розгляду страхової справи:

Заява про виплату страхового відшкодування, що повинна містити

точну дату і час події;

точну адресу;

причину збитку;

приблизний розмір збитку;

дії страхувальника, направлені на зменшення розміру збитку;

документи, що підтверджують придбання або прийняття в оренду пошкодженого майна і його вартість;

інші документи, які підтверджують факт та обставини настання страхового випадку, розмір збитків тощо — на вимогу страхувальника.

Для власників заміських будівель документами, що підтверджують майнові інтереси страхувальника, є:

свідоцтво про право власності на землю;

членська книжка садового товариства;

калькуляція витрат на ремонтно-будівельні роботи;

перелік знищеного, ушкодженого чи втраченого майна;

документи компетентних органів, що підтверджують факт події:

у випадку пожежі — постанова про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи з місцевого відділу пожежної охорони;

довідка й акт про пожежу не є достатніми документами для оформлення виплати страхового відшкодування;

у разі крадіжки або інших злочинних діях третіх осіб — довідка з міліції з зазначенням переліку пошкодженого/викраденого майна.

Для всіх подій, що мають ознаки складу злочину (підпал, крадіжка зі зломом, грабіж) у документі має бути зазначено, чи порушена кримінальна справа з вказівкою на відповідні статті КК. У випадку відмови в порушенні кримінальної справи необхідно надати засвідчену копію відповідної постанови.

у випадку аварії комунікацій — акт за підписом головного інженера і печаткою РЕУ (ЖЕК) про причину аварії та винну сторону;

у разі стихійних подій — довідку з органів гідрометеослужби (Комісії з надзвичайних ситуацій при місцевій адміністрації);

інші документи, що підтверджують факт та обставини настання страхового випадку, розмір збитків тощо — на вимогу страхувальника.

Ремонт або відновні роботи можна починати тільки з дозволу уповноважених представників НАСК "Оранта" (крім випадків, коли затримка може призвести до збільшення розміру збитків).

3.5 Застрахована цивільна відповідальність

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів визначається ст. 7 Закону України "Про страхування" та "Положенням про порядок і умови проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів", затвердженим Постановою Кабінету Міністрів №1175 від 28 вересня 1996 р.

Що робити?

У разі настання страхового випадку страхувальник (водій транспортного засобу, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду) зобов'язаний:

терміново повідомити про дорожньо-транспортну пригоду відповідні органи Міністерства внутрішніх справ України;

вжити заходів для невідкладного, але не пізніше трьох робочих днів, повідомлення Страховика, з яким було укладено договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, або у випадках, передбачених Законом "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", МТСБУ про настання ДТП;

проінформувати інших учасників події про себе, своє місце проживання, назву та місце знаходження Страховика та надати відомості про відповідні страхові поліси;

вжити всі можливі заходи з метою запобігання чи зменшення подальшої шкоди;

зберегти транспортний засіб чи пошкоджене майно в такому стані, в якому воно знаходилося після ДТП, до тих пір, доки їх не огляне призначений Страховиком аварійний комісар або експерт;

Документи, необхідні для розгляду страхової справи:

заява встановленого зразка

до заяви додається довідка про ДТП, довідки відповідних закладів охорони здоров’я щодо тимчасової втрати працездатності або довідки спеціалізованих установ про встановлення стійкої втрати працездатності (інвалідності) у разі її виникнення, інші документи, які мають відношення до даної дорожньо-транспортної пригоди, завірені у встановленому порядку;

письмове пояснення про обставини дорожньо-транспортної пригоди;

оригінал страхового полісу;

із врахуванням обставин конкретного страхового випадку страховик має право вимагати інші документи, що підтверджують факт та обставини настання страхового випадку, розмір збитку та виконання страхувальником умов страхового договору;

інші документи, що підтверджують факт та обставини настання страхового випадку, розмір збитків тощо — на вимогу страхувальника.


4. Добровільне страхування від нещасних випадків

Як страхування від нещасного випадку захищає інтереси Застрахованих осіб?

Страхування від нещасного випадку гарантує, що страхова компанія здійснить страхову виплату, якщо з Застрахованою особою станеться нещасний випадок, що призведе до розладу здоров`я (травмування, ушкодження, порушення функцій організму тощо) або спричинить смерть Застрахованої особи.

Страхову виплату за договором добровільного страхування від нещасного випадку отримує або сама Застрахована особа, або її Вигодонабувач, визначений у договорі страхування. У разі ж смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку страхову виплату в розмірі 100% страхової суми, визначеної для Застрахованої особи, отримає Вигодонабувач, визначений у договорі страхування. Якщо Вигодонабувач у договорі страхування не був визначений, то у разі смерті Застрахованої особи від нещасного випадку страхову виплату отримають її спадкоємці за законом.

Що таке нещасний випадок?

Нещасним випадком (відповідно до договору страхування) є раптові непередбачувані події, включаючи протиправні дії третіх осіб, що фактично відбулися в період дії договору страхування та спричинили або розлад здоров’я Застрахованої особи, викликаний ушкодженням тканин організму з порушенням їх цілісності і функцій, деформацією і порушенням опорно-рухового апарату, заподіяними зовнішнім впливом, або смерть Застрахованої особи. Нещасними випадками також є випадкове потрапляння у дихальні шляхи стороннього тіла, утоплення, тепловий удар, опіки, укуси тварин, комах, змій, обмороження, ураження електричним струмом і блискавкою, випадкове отруєння отруйними речовинами, газами, ліками, недоброякісними продуктами харчування (за винятком харчової токсикоінфекції).

Важливо! Захворювання (раптові, хронічні, загострення хронічних), та їх наслідки не є нещасним випадком за умовами договору страхування. Тому, на випадок смерті або інвалідності внаслідок захворювання, страхові виплати умовами цього виду страхування НЕ передбачені.

Договір добровільного страхування від нещасних випадків (договір страхування) — це письмова угода між Страхувальником (фізична особа) і Страховиком (страхова компанія), згідно з якою Страховик бере на себе зобов’язання у разі настання страхового випадку здійснити страхову виплату на умовах, визначених у договорі, а Страхувальник зобов’язується вносити страхові платежі у визначені строки і дотримуватись інших умов договору.

Застраховані особи — фізичні особи, на користь яких укладено договір страхування.

Договір добровільного страхування від нещасного випадку може бути укладений щодо ризиків настання:

тимчасової втрати працездатності або травматичного ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;

стійкої втрати працездатності Застрахованої особи (встановлення їй І, ІІ або ІІІ групи інвалідності) внаслідок нещасного випадку;

смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Як правило, договір страхування за погодженням сторін укладається щодо певної комбінації таких ризиків.

При цьому ризик смерті включається практично до будь-якого договору страхування. Перелік ризиків, що включені до договору страхування, суттєвим чином впливає на розмір страхового внеску.

Як визначаються розміри страхової суми та страхового тарифу?

Страхова сума — визначена у договорі страхування грошова сума, в межах якої Страховик зобов’язується здійснити страхову виплату у разі настання страхового випадку. Розмір страхової суми визначається за згодою сторін.

Страховий тариф — це розмір страхового внеску (плати за страхування), визначений у відсотках від страхової суми.

Страховий тариф залежить від переліку обраних ризиків, професійної ризиковості, терміну страхування, інших умов страхування. Розмір річного страхового тарифу за договорами добровільного страхування від нещасного випадку знаходиться в діапазоні від 0,15 до 1,5%.

Як визначається розмір страхової виплати?

Якщо договором страхування передбачена страхова виплата у разі тимчасової втрати працездатності Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, Страховик здійснює страхову виплату у розмірі від 0,05% до 0,7% (конкретний розмір визначається у договорі страхування) страхової суми за кожний день непрацездатності або лікування, але не більше 100% від страхової суми.

У разі травматичного ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку страхова виплата визначається за таблицею страхових виплат (це таблиця, в якій кожному діагнозу травми або ушкодження організму відповідає певний розмір страхової виплати у % від страхової суми).

Якщо договором страхування передбачена страхова виплата у разі встановлення Застрахованій особі групи інвалідності внаслідок нещасного випадку, Страховик здійснює страхову виплату, розмір якої визначається у відсотках від страхової суми:

від 90 до 100% — у разі встановлення Застрахованій особі І групи інвалідності;

від 60 до 80% — у разі встановлення Застрахованій особі ІІ групи інвалідності;

від 40 до 60% — у разі встановлення Застрахованій особі ІІІ групи інвалідності.

Конкретний розмір страхової виплати та її обмеження визначаються договором страхування.

Якщо договором страхування передбачена страхова виплата у разі смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку, Страховик виплачує Вигодонабувачу або спадкоємцям Застрахованої особи 100% страхової суми.

Докладну інформацію про добровільне особисте страхування від нещасних випадків Ви можете отримати від наших фахівців найближчого до Вас структурного підрозділу представницької мережі НАСК "Оранта".


5. Страхування КАСКО автотранспортних засобів

Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" здійснює страхування автотранспортних засобів юридичних осіб на випадок їх втрати або пошкодження внаслідок:

дорожньо-транспортної пригоди;

стихійного лиха, самовільного падіння предметів на застрахований транспортний засіб, нападу тварин;

пожежі, вибуху, самозаймання;

протиправних дій третіх осіб, не пов’язаних з незаконним заволодінням. А саме: крадіжки або спроби крадіжки, грабежу, розбою тощо;

незаконного заволодіння шляхом крадіжки, грабежу, розбою.

За вибором власника та/або експлуатанта транспортного засобу договір страхування може покривати всі перераховані ризики (повне КАСКО) або бути укладений лише на деякі з них (часткове КАСКО).

НАСК "Оранта" приймає на страхування транспортні засоби строком експлуатації до 8 років, а саме:

автомобілі легкові, вантажні, вантажно-пасажирські;

автобуси та мікроавтобуси;

причепи, напівпричепи;

сільськогосподарську та спеціальну техніку.

Страхова сума визначається за взаємною домовленістю сторін як:

дійсна вартість транспортного засобу на момент укладення договору;

частка від дійсної вартості транспортного засобу.

Договір страхування укладається, як правило, за умови франшизи – власної участі власника та/або експлуатанта транспортного засобу у відшкодуванні збитків. Франшиза встановлюється у відсотках від страхової суми або в абсолютному виразі.

Страхувальник може при укладенні договру страхування вибрати опцію – "без франшизи по склу" і, незалежно від розміру франшизи за договором, при пошкодженні тільки скляних деталей франшиза не застосовуватиметься!

Страховий тариф залежить від обраних страхових ризиків, типу та марки транспортного засобу, строку експлуатації, стажу та віку водіїв, наявності додаткового протиугінного пристрою, розміру франшизи, інших факторів та знаходиться в межах 3,5 – 8% страхової суми.

При пошкодженні скляних деталей та/або при незначних (до 2% страхової суми) пошкодженнях транспортного засобу довідка ДАІ не є обов’язковою.

ДТП визнається страховим випадком навіть у разі грубого порушення водієм Правил дорожнього руху.

Не встановлено жодних обмежень щодо зберігання застрахованого транспортного засобу в нічний час!

Страхове відшкодування сплачується в межах страхової суми, виходячи з витрат на ремонт транспортного засобу.

Страхувальник при укладенні договору може обрати варіант визначення вартості відновлювального ремонту:

за експертною оцінкою;

за рахунком гарантійної СТО.

Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5247
Авторов
на СтудИзбе
422
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее