Для студентов по предмету БотаникаЗемельний сервітутЗемельний сервітут
2016-07-312016-07-31СтудИзба
Курсовая работа: Земельний сервітут
Описание
Земельний сервітут
Содержание
- СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.....................................................35
- Суб’єктами орендних земельних відносин є орендодавці та орендатори.
- На відміну від попередньої редакції Закону про оренду землі перевагою нової слід віднести чіткіше визначення кола орендодавців землі.
- Так, ст..4 Закону усіх орендодавців розділяє на чотири групи.
- Перша група – це громадяни та юридичні особи, у власності яких перебувають земельні ділянки. Позитивною новелою Закону вважаємо віднесення до орендодавців також уповноважених осіб. Тобто громадянин в силу повноваження, заснованого на довіреності, що видане фізичною або юридичною особою — власником земельної ділянки в повному обсязі прав, необхідних для укладення договору оренди, може укласти такий договір.
- Друга група – це органи місцевого самоврядування відносно земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності (сільські, селищні, міські ради).
- Коло орендодавців було розширено також орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у спільній власності територіальних громад, якими є районні, обласні ради та Верховна Рада Автономної Республіки Крим.
- Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є районні, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Кабінет Міністрів України.
- Орендарями земельних ділянок є юридичні або фізичні особи, яким на підставі договору оренди належить право володіння і користування земельною ділянкою.
- Проаналізував Закон про оренду землі можна виділити наступні групи орендарів: 1) районні, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Кабінет Міністрів України;
- 2) сільські, селищні, міські, районні та обласні ради, Верховна Рада Автономної Республіки Крим;
- 3) громадяни і юридичні особи України;
- 4) іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи, міжнародні об'єднання та організації, а також іноземні держави.
- ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Характеристики курсовой работы
Предмет
Просмотров
106
Качество
Идеальное компьютерное
Размер
34,85 Kb