38880 (Технологічний процес виготовлення палітурної кришки), страница 2

2016-07-29СтудИзба

Описание файла

Документ из архива "Технологічний процес виготовлення палітурної кришки", который расположен в категории "". Всё это находится в предмете "журналистика" из 2 семестр, которые можно найти в файловом архиве . Не смотря на прямую связь этого архива с , его также можно найти и в других разделах. Архив можно найти в разделе "контрольные работы и аттестации", в предмете "журналистика" в общих файлах.

Онлайн просмотр документа "38880"

Текст 2 страницы из документа "38880"

Фактори, які впливають на якість:

1. Якість скріплення дротом залежить від кількості дротяних дужок.

2. На якість продукції впливає товщина брошури.

Недоліки шиття дротом:

1. Дуже дорогий метал.

2. Не забезпечує високої якості скріплення (при шитті внакидку обкладинка відривається, а при шитті втачку погано відкривається блок).

3. Зменшується довговічність видання так, як дріт іржавіє і переїдає папір.

4. Не можна обробляти брошуру на обладнанні (не можна робити обтиск).

Переваги шиття дротом:

1. Шиття дротом можна виконувати на дротошвейних агрегатах, при великій швидкості, з найменшими затратами людської роботи.

Вимоги до якості:

1. Брошури повинні бути скріплені дротом так, як і оригінал і сигнальний екземпляр.

2. При шитті втачку верхні краї зошитів повинні бути на одному рівні.

3. При шитті втачку дротяні дужки повинні бути на відстані 4 – 5 мм.

4. Корінці брошури повинні мати прямокутну форму, тобто бути рівними.

5. При шитті внакидку спинка дротяної дужки повинна бути розташована на корінцевому фальці, а не на корінцевому полі.

6. При всіх видах шиття дротом ніжки дротяної дужки не повинні заходити одна на одну; відстань між ними не повинна перевищувати 3 мм; недопустимі поламані та зігнуті дротяні дужки.

7. Обрізка з трьох сторін

1. Призначення обрізки: отримати необхідну висоту і ширину брошури, надати їй охайного вигляду та забезпечити зручне користування брошюрою.

2. Фактори, які впливають на точність обрізки.

Для того щоб точно обрізати брошуру потрібно, щоб вона була добре обжата. Точність обрізки залежить від висоти пачки: чім вища пачка, тим більше розходження в розмірах обрізаючих брошур. Найкраща якість, коли обрізається одна брошюра.

3. Вимоги до якості.

1) В обрізаних брошурах сторони повинні бути рівні.

2) Обрізка брошури повинна бути гладкою і чистою.

  1. Контроль та упаковка

Контроль – це зовнішній огляд книги: стан обрізів, розташування скоби на корінцевому фальці і т.д. Брошюра бракується, якщо вона десь забруднена або порвана. Потім контролер дивиться внутрішні сторінки брошури. Доброякісні книги передаються на упаковку.

Упаковка. Основним видом упаковки являється упаковка в закриту пачку, пачка брошур загортається в бумагу, а потім перев’язується шпагатом. Маса упаковки повинна бути не більша за 8 кг, а висота – не більше 35 см. Після упаковки на пачку наклеюється ярлик, на якому написано: назва виробництва, номер заказу, назва книги, вид оформлення, число екземплярів у пачці, ціна одного екземпляра, номер упаковщиці.

Покращені видання упаковують в картонні футляри, сшиті на дротошвейній машині, куди вкладається кожна книжка кремо.

9. Обладнання для виготовлення даного видання

  1. Фальцювальна машина.

Всі фальцювальні машини розізнаються на два види: касетні та ножеві. Є ще комбіновані фальцювальні машини.

При ножевій фальцовці згин виконується за допомогою тупого ножа і двох крутящих назустріч один одному валиків.

При касетній фальцовці згин виконується за допомогою касет з упором і трьох крутящих валиків.

Комбінована фальцувальна машина фальцує за допомогою касет і ножів.

Моя брошюра фальцувалась на касетній фальцувальній машині, тому що в касетних фальцувальних машинах більша швидкість, а мені потрібно було швидко виготовити свою брошуру.

В касетних фальцувальних машинах згин аркуша по місцю майбутнього фальца утворюється за допомогою падающих валиків і касет. Лист, що зміщується роликами, поступає між падающими валиками, які переміщають аркуш в касету. Рух аркуша в касеті обмежено упором. Як тільки передня кромка аркуша дійде до упора, він зупиниться. Падающий валик обертається безперервно, тому лист згинається, виконуючи в середній своїй частині петлю, яка захвачується фальцувальними валиками.

Валики притискаються один до одного силою пружини і обжимають отриманий згин зошита. Отриманий зошит виходить на транспортер.

10. Вкладочно-швейний різальний агрегат (ВШРА)

Вкладочно-швейний різальний агрегат 235 – 5 призначений для виготовлення брошур, скомплектованих вкладкою і сшитих дротом внакидку. Агрегат має два швейних апарата і два – шість самонакладів – розкривателів.

Агрегат складається з трьох частин: комплектующа, де брошура комплектується вкладкою; швейної, де скомплектований блок прошивається дротом внакидку; різального механізму, де зшита брошура обрізається з трьох сторін і виводиться на приймальний прилад.

Зошити подаються на подбірний транстпортер за допомогою універсальних самонакладів – розкривателів.Зошити загружають в магазин горизонтально.

Нижній зошит відгинається за корінцеву частину присосом і притискається до диска виводного барабана, який рухається по годинниковій стрілці і виводить зошит з магазина. Всі інші зошити в магазині притримуються крючками. Зошит, захоплений клапаном, підводиться до прижима роликами і доводиться до упора. Півдиски і обрізані ролики за допомогою клапанів розкривають зошити посередині і скидають їх на планку транспортера, яка перед підходом до зошитів поводів в декілька раз збільшує швидкість зошита, що ослаблює удар поводка по зошиту. На агрегаті установлене блокування для контроля правильності комплектування. Датчиком цього блокування являється щуп – ролик, який прокатуючись по згину повністю скомплектованої брошури, відмічає відхиленення від заданої товщини. При відсутності в блоці хоча б одного зошита або обкладинки подається сигнал в запам’ятовувальний прилад, який дає команду на відключення подачі дроту, і неповний незшитий комплект виводиться на додаткову прийомку, не доходячи до різальної машини.

Самонаклад для обкладинок з фальцувальним приладом моделі 212.

Стопа обкладинок укладається в магазин лицевою стороною вниз. Нижня обкладинка за допомогою присосок відгинається і захвачується клапанами, розташованими на барабані. Барабан повертається, і обкладинка виводиться з магазина, при цьому бігувальний ролик наносить біг по місцю майбутнього фальца. Виведена обкладинка попадає на приймальний столик, вирівнюється по упорам і фальцується по нанесеному бігу тупими ножами. Після фальцування обкладинка захвачується поводками транспортера і, пройшовши планку, попадає на комплект зошитів і транспортується далі в швейну секцію.

Пройшовши контрольний щуп – ролик, повністю скомплектована брошура опиняється в швейній секції агрегата. Шиття брошури дротяними скобами виконується на ходу.

Зшита брошура передається в різальну частину агрегата. Різальна машина виконує обрізку з трьох сторін сшитих брошур. При транспортировці брошури притискаються корінцями до упора і тим самим вирівнюються відносно переднього ножа, а також під час транспортировки виконується правильна установка брошури відносно бокових ножів. Обрізка виконується в двох позиціях. В першій позиції брошура обрізається боковими ножами з верхнього і нижнього полів, а в другій позиції – з переднього поля. Обрізка виконується трьома парами ножів. Нижні ножі закріплені нерухомо, а верхні виконують рухи в вертикальній площині. В процесі обрізки брошура затискається, щоб уникнути зсуву. Після цього виходить готова брошюра, яку можна відправити на упаковку.

11. Упаковачна машина (ПУА – 1)

Упаковку пачок брошур можна виконувати на машині ПУА – 1, в якій знаходиться рулонна зарядка, що дозволяє використовувати рулонний упаковочний матеріал. Зазвичай для упаковки використовують картон товщиною 0,5 – 0,6 мм. Ширина рулона вибирається в співвідношенні з форматом брошури. Упаковка на цій машині виконується без заклейки клапанів.

12. Техніка безпеки на обладнанні

  1. Правила техніки безпеки перед початком роботи.

1) Одягти спецодяг, застібнути його на всі ґудзики, волосся прибрати під головний убор (берет, косинку).В нагрудних карманах не повинно бути ніяких зайвих предметів та інструментів;

2) Прийняти машину від попередньої зміни, подивитись запис про стан обладнання, змазати всі частини машини, які труться, перевірити стан обладнання, звернувши увагу на дію вмикаючих і гальмівних автоматів, наявність, справність та міцність скріплення запобіжних та блокируючих пристроїв і огорож;

3) Перевірити наявність та стан індивідуальних захисних засобів (рукавиць, окулярів, респираторів…);

4) Про всі помічені неполадки машини заявити адміністрації цеха і до того, як машину не полагодять, до роботи з машиною не приступати.

13. Правила техніки безпеки при роботі на різальній машині

1) Перед початком роботи перевірити:

  • Стан машини, міцність скріплення і справність ножа, ножетримача і прижима, стан вмикаючих та гальмуючих пристроїв (особливо надійність автоматичної зупинки ножа при вмиканні машини вручну);

  • Надійність функціювання запобіжних пристроїв (для відштовхування рук, фотоелектричних або високочастотних блокувань, механізма вмикання машини двома руками);

2) Категорично забороняється:

  • Працювати на машині без огорожі, при зламаних або відсутніх запобіжних пристроях;

  • Вимикати пристрій для відштовхування рук або для вмикання машини двома руками;

  • Виконувати змазку, чистку, налагоджування та інші роботи з машиною, при ввімкненому електродвигуні;

3) При відстутності на машині пристосування для відштовхування рук її ввімкнення повинно виконуватись двома руками;

4) Переносити ножі в спеціальних деревянних футлярах і класти їх в спеціальний штатив. Не приставляти ножі вертикально до станини машини, до стіни и т.д;

5) При установці ножа в машину підкласти під нього деревинні колодки. Категорично забороняється братись за ніж або підтримувати його зі сторони леза;

6) Ніж в ножетримачі закріпити всіма болтами, при цьому використовувати тільки не поламані (без збитих губок) ключі и потрібних розмірів;

7) Знятий з машини ніж негайно покласти в футляр і закріпити болтами;

8) Для правки ножа, користуватися осельками в спеціальній дерев’яній оправі, який захищає руки від порізів;

9) Перевертати та змінювати марзан за допомогою спеціальних крючків;

10) При різці друкованих аркушів на маленькі долі користуватися спеціальними приставками (угольниками), при цьому руки повинні знаходитись від лінії реза на вдстані не менще 15 см;

11) Категорично забороняється:

  • Підтримувати руками продукцію при її різці або підрізці близько лінії реза;

  • Виймати обрізану продукцію з – під ножа до повної його зупинки в крайньому верхньому положенні;

  • Залишати ногу на педалі прижимної планки під час укладки або знімання продукції;

  • Допускати попадання масла на механізм гальмів;

  • Самовільно редагувати фракціонне зчеплення і гальмівний механізм;

  • Стояти близько рухливих механізмов і притулятись до машини або до її огорожі;

12) Не залишати машину ввімкненою на робочий хід.По закінченню роботи вимкнути машину з електромережі.

14. Техніка безпеки при роботі на касетній фальцювальній машині

1. Забороняється працювати на машинах з неподібраним під головний убор волоссям, розпущеними хустинками, не зав’язаними кінцями хустинок…

2. Невикористані касети вимкнути і найдійно закріпити;

3. Перед пуском машини:

  • Перевірити окремі секції вручну, щоб переконатись в їх справності

  • Перевірити стан вмикаючих, вимикаючих, блокуючих, гальмівних пристроїв;

  • Ввімкнути загальний вводний вимикач.

4. При пуску машини на робочий хід дати пусковий сигнал.

5. При ввімкненій в електромережу машині забороняється:

  • Установлювати формат, редагувати самонаклад, виймати и встановлювати касети.

  • Зклеювати (зшивати) стрічки виводного транспортера;

  • Устраняти неполадки, змазувати і чистити машину.

6. При роботі машини категорично забороняється:

  • Вирівнювати або поправляти листи на нижній столі самонаклада

  • Виймати зім’яті зошити з касет;

  • Переставляти упори в касети;

  • Збирати обривки паперу з-під машини

  • Поправляти (натягувати) стрічки виводного транспортера

  • Доторкатись до рухливих частин машини і опиратись на огорожу;

7. Для знешкодження неполадок вимкнути машину;

8. Не залишати машину ввімкненою на робочий хід. По закінченні роботи вимкнути машину з електромережі.

9. Забороняється захаращувати робоче місце віддрукованою та сфальцьованою продукцією. Пачки сфальцованих аркушів укладають в штабелі тільки на спеціально відведеній для цієї цілі площі. Висота штабеля не повинна перевищувати 1,6 м.

15. Техніка безпеки при роботі на вкладочно-швейно-різальному агрегаті

1. Забороняється працювати на агрегаті з непідібраними під голову волоссям, з розпущеними шарфами, хустками, з незав’язаними кінцями косинок і т.д.

2. Різальні ножі дозволяється переносити тільки закріпленими в деревинних футлярах

Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Нашёл ошибку?
Или хочешь предложить что-то улучшить на этой странице? Напиши об этом и получи бонус!
Бонус рассчитывается индивидуально в каждом случае и может быть в виде баллов или бесплатной услуги от студизбы.
Предложить исправление
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
5140
Авторов
на СтудИзбе
441
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее