Для студентов по предмету МенеджментОцінка ефективності інновацій та інноваційних нововведень в процесі запровадження "Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення в м.Оцінка ефективності інновацій та інноваційних нововведень в процесі запровадження "Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення в м.
2016-08-012016-08-01СтудИзба
Оцінка ефективності інновацій та інноваційних нововведень в процесі запровадження "Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві"
Описание
Оцінка ефективності інновацій та інноваційних нововведень в процесі запровадження "Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві"
Содержание
- Вступ
- Розділ 2 Аналітична частина
- Розділ 3 Перспективи розвитку
- Список використаних джерел
- ВСТУП
- Інвестиції визначаються як витрати, пов’язані з утворенням,заміщенням (повним чи частковим) та/або збільшенням наявного капіталу.”
- Рік
- Показники
- Од. виміру
- 2004
- 2005
- 2006
- 2006 в % до 2005
- Середн.місячна з/плата
- Обсяги реалізованих послуг
- “Згідно з міжнародною методикою економічного аналізу, основною класифікаційною ознакою інвестицій є об’єкт вкладання коштів. За цим критерієм виділяють фінансові та реальні інвестиції”.
- [3 с 344).
- Розділ 2 Аналітична частина
- Розділ 3 Перспективи розвитку
- 6. Тарасевич В.М. Економічна теорія. Підручник. Київ. 2006.– глава 17 стор. 344).
Характеристики реферата
Тип
Предмет
Просмотров
130
Качество
Идеальное компьютерное
Размер
40,11 Kb
Список файлов
Комментарии
Нет комментариев
Стань первым, кто что-нибудь напишет!



















