82597 (688503), страница 3

Файл №688503 82597 (Товарознавча експертиза якості імпортних косметичних товарів) 3 страница82597 (688503) страница 32016-07-31СтудИзба
Просмтор этого файла доступен только зарегистрированным пользователям. Но у нас супер быстрая регистрация: достаточно только электронной почты!

Текст из файла (страница 3)

На основні причини старіння шкіри — генетичну і імунну — косметика вплинути не в силах, проте|однак| дія зовнішнього середовища|середи| — вплив вільних радикалів — косметика здатна|здібна| пом'якшити або звести до мінімуму.

До таких засобів|коштів| відносяться креми, що містять|утримують| вітаміни А, Е в ліпосомах; вітаміни групи В, що містяться|утримуються| в дріжджових екстрактах, продуктах бджільництва, паростках|ростках| пшениці. Назви: Полідерм, Карина (з|із| ліпосомами), Калодерма, Магія, Лайн, Крем від зморшок.

2.2 КЛАСИФІКАЦІЯ ЗАСОБІВ|коштів| ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

Підтримувати волосся у хорошому стані якомога|як можна| довше допоможе правильний догляд із застосуванням різних гігієнічних і лікувально-профілактичних засобів|коштів|, а додати|наділити,надати| волоссю красивий колір|цвіт| і укласти в зачіску допоможуть засоби|кошти| для збереження|зберігання| зачіски і фарби|барви| для волосся.

Залежно від свого складу, а також від характеру|вдачі| корисних добавок засоби|кошти|, що випускаються російською промисловістю, по догляду за волоссям надають|роблять,виявляють,чинять| пом'якшувальне, антисептичне, тонізуючі дію на шкіру голови, підсилюють|посилюють| кровопостачання шкіри голови і тим самим живлять|почувають| волосся, регулюють роботу сальних залоз.

Асортимент засобів|коштів| для догляду за волоссям по функціональному призначенню можна підрозділити на наступні|слідуючі| групи:

  • засоби|кошти| для миття волосся;

  • засоби|кошти| для зміцнення і зростання|зросту| волосся і від лупи;

  • засоби|кошти| для укладання, завивки і збереження|зберігання| зачіски;

  • фарби|барви| для волосся.

До засобів|коштів| для миття волосся відносяться: шампуні для миття; бальзами|, ополіскувачі і кондиціонери; шампуні комплексної дії.

Засобами|коштами| для зміцнення і зростання|зросту| волосся і від лупи є|з'являються,являються|: креми, лосьйони, тоніки, рослинні масла|мастила,олії|, лікувальні маски.

Для укладання, завивки волосся і збереження|зберігання| зачіски застосовуються: лаки для волосся; гелі, піни, муси|, лосьйони для укладання; засоби|кошти| для хімічної завивки.

Фарби|барви| для волосся підрозділяються на рослинні (хна, басма) і штучні (хімічні).

Штучні фарби|барви| діляться на: шампуні відтінки, фарбувальні; фарби|барви| окислювальні, на основі солей|соль|; що освітлюють засоби|кошти|;

Засоби|кошти| для миття волосся:

До них відносяться:

  • шампуні;

  • бальзами|, ополіскувачі і кондиціонери;

  • шампуні комплексної дії.

Шампуні — складні суміші речовин, що володіють різними властивостями. Вони можуть бути на мильній основі і на основі високоякісних синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАВ). Останні добре промивають голову не тільки|не лише| в м'якій, але і в жорсткій і навіть морській воді; не утворюють, подібно до мила, нерозчинних солей|соль| кальцію і магнію, які осідають у вигляді білого нальоту і погано віддаляються при обполіскуванні водою. Волосся після|потім| миття цими шампунями набуває|придбаває| блиску, добре розчісуються, стають м'якими і еластичними, легко укладаються|вкладаються| в зачіску. Завдяки останнім досягненням науки шампуні стали мати м'якшу основу, що дозволяє застосовувати їх щодня. Лікувально-профілактичний ефект шампунів різного призначення досягається за рахунок спеціальних корисних добавок, як рослинних, так і синтетичних.

Широке застосування|вживання| у складі засобів|коштів| для миття знайшли натуральні екстракти і лікувальні компоненти. До стимулюючих засобів|коштів| відносять екстракти чебрецю|, шавлії, материнки, розмарину, женьшеню, перцевої м'яти; до заспокійливих компонентів — екстракти морських водоростей, лугової ромашки, валеріани, хмелю, пустирника. Протизапальною, загоюючою і слабкою|слабою| бактерицидною дією володіють екстракти календули, звіробою, ромашки, алое, низки|черги|, деревію і ін. У сучасні засоби|кошти| для чи миття волосся стали| вводити|запроваджувати| вітаміни А, З|із|, Е, Г, пантенол, алантоїн, мед і багато інших корисних добавок.

Шампуні розрізняють:

  • за віковою ознакою (для дорослих і дитячі);

  • по консистенції (рідкі, желеподібні, кремоподібні);

  • по концентрації ПАВ (звичайні|звичні| і концентровані, ті що розбавляють водою);

  • по типу волосся (для сухого, жирного і нормального
    волосся, для волосся будь-якого типа);

  • по виконуваних функціях.

По функціях шампуні підрозділяються на:

  • звичайні|звичні| (для миття волосся);

  • з|із| додатковими функціями: для частого миття, живильні |живлячі,поживні|шампуні (містять |утримують|комплекс корисних добавок), для ламкого|ламкого| волосся (містять|утримують| компоненти, сприяючі відновленню структури волосся), що січеться і ослаблених, шампуні від лупи (включають лікувальні добавки);

Рецептура дитячих шампунів розробляється особливо ретельно. Поверхнево-активні речовини, що вводяться|запроваджуються| в їх склад, володіють м'якою дерматологічною дією, не дратують|роздратовують,подразнюють| слизисту оболонку очей, мають карамелевий аромат.

Для миття волосся будь-якого типа призначені шампуні, пом'якшувальні, що містять|утримують|, жирові добавки і біологічно активні речовини. Ці шампуні добре промивають волосся у воді будь-якої жорсткості, додають|наділяють,надають| їм м'якість і природний блиск. Шампуні від лупи містять|утримують| спеціальні добавки, які надають|роблять,виявляють,чинять| антисептичну і протизапальну дію, попереджають|попереджують,запобігають| появу лупи і усувають свербіння|сверблячку,зуд|.

Особливої уваги вимагає волосся, що піддавалося хімічній завивці, забарвленню|фарбуванню|, освітленню. Для миття такого ослабленого волосся корисні шампуні, в рецептуру яких введені|запроваджені| речовини, які поновлюють структуру волосся, сприяючі їх оздоровленню, що володіють м'якою дією.

Бальзами, ополіскувачі, кондиціонери. До складу шампунів входять синтетичні миючі речовини, які додають|наділяють,надають| шампуням хороші|добрі| миючі і піноутворюючі| властивості. Проте|однак| такі шампуні іноді|інколи| сильно знежирюють волосся, при розчісуванні на волоссі може з'явитися|появитися| статична електрика і вони стають «неслухняними». Тому після|потім| миття шампунями корисно обробляти волосся кондиціонуючими засобами|коштами|: кондиціонерами, бальзамами|, ополіскувачами, які завдяки спеціально підібраній рецептурі покращують структуру волосся, додають|наділяють,надають| їм блиск, м'якість і еластичність, знімають статичну електрику, сприяють м'якому розчісуванню волосся, збільшенню їх об'єму|обсягу| (пишноти). Комплекс біологічно активних речовин, що входить в їх склад, оберігає|запобігає| волосся від надмірного висушування.

Бальзам — проникає безпосередньо під кератинові луски волоса, заповнюючи порожнечі|пустоти|, що утворилися між ними, що вирівнює поверхню волоса. Бальзам впливає на волосяну цибулину, стимулює зростання|зріст| волосся і регулює саловідділення|.

Сучасні кондиціонуючі засоби|кошти| поєднують|сполучають| в собі декілька функцій: ополіскувача-кондиціонера, бальзаму-ополіскувача, бальзаму-кондиціонера.

Кондиціонери і ополіскувачі (що кондиціонують лосьйони для волосся) наносять|завдають| на вимите вологе|вогке| волосся і залишають на 1-3 хвилини, після чого змивають теплою водою. Бальзами також застосовуються після|потім| миття волосся і відрізняються від ополіскувачів вищим вмістом корисних речовин. До ним відносяться бальзами-ополіскувачі: Легенда, Резонанс, Мусон, Нічна фіалка, Женьшеневий, Кропив'яний, Обліпиха; бальзами-кондионери|: Квітень, Дзінтарс, ополіскувач Персиковий і ін.

Шампуні комплексної дії. Шампуні «Два в одному» і «Три в одному» поєднують|сполучають| в собі властивості шампуню і що кондиціонує засоби|кошти| (бальзаму, ополіскувача, кондиціонера). Рекомендуються для людей з|із| обмеженим часом, а також зручні в дорозі. Краще застосовувати окремо шампуні і що кондиціонують засоби|кошти|, оскільки|тому що| головна функція шампунів — змивати, видаляти|знищувати,віддаляти| з волосся забруднення, а функція бальзамів| і ополіскувачів — проникати в структуру волос і шкіру голови. Виходить протидія.

Маски для волосся служать основою для процесу відновлення структури волосся, живлення|харчування| сухої і підсушування жирної шкіри голови. Маски застосовуються рідше, ніж інші засоби|кошти| — раз|якщо| в 1—2 тижні.

Всі засоби|кошти| даної групи випускаються для різних типів волосся, що обов'язково необхідно враховувати при їх застосуванні|вживанні|.

2.3 ЗАСОБИ|кошти| ДЛЯ УКЛАДАННЯ, ЗАВИВКИ І ЗБЕРЕЖЕННЯ|зберігання| ЗАЧІСКИ

Для того, щоб зробити красиву зачіску, випускаються спеціальні засоби|кошти|, до яких відносяться:

  • засоби|кошти| для укладання;

  • лаки для волосся;

  • засоби|кошти| для хімічної завивки.

До засобів|коштів| для укладання волосся відносяться: гелі, піни, муси|, лосьйони. Вони призначені для того, щоб зробити волосся слухняним і захистити їх від пошкоджень|ушкоджень| при укладанні.

У виробництві засобів|коштів| для укладання волосся використовуються полімерні речовини, які і виконують роль фіксатора. Вони обволікають волосся, створюють на них своєрідну плівку. Ця плівка добре фіксує зачіску і в той же час не створює зорового ефекту злиплого і жорсткого волосся, не утворює жирної плівки. Волосся стає більш пружним. Полімерна плівка також захищає волосся від несприятливих дій навколишнього середовища — вітру, ультрафіолетового випромінювання, пилу. У їх склад вводяться|запроваджуються| вітаміни і рослинні добавки, сприяючі зміцненню волосся. Гелі випускаються в тубах, піни — в аерозольній упаковці. Всі засоби|кошти| для зміцнення волосся легко віддаляються при митті волосся. До складу деяких пен| вводяться|запроваджуються| фарбники|барвники|, що дозволяють додати|наділити,надати| волоссю певний відтінок. Засоби|кошти| для укладання волосся бувають різній фіксації.

За допомогою засобів|коштів| для укладання волосся можна додати|наділити,надати| волоссю об'ємність (гідрогель Ласта), ефект «мокрого волосся», дощових крапель|краплин|, ефект леліток|блискіток|. Випускається також віск для укладання волосся, рідина для укладанні ін.

Лаки для волосся — це розчини природних і синтетичних смол в етиловому спирті, є|з'являються,являються| хорошим|добрим| засобом|коштом| для збереження|зберігання| зачіски, додання|надання| волоссю блиску і жорсткості, захисту волосся від вологи, вітру і сонця. При митті волосся лак легко віддаляється. До складу лаку входять плівкоутворювачі|, пластифікатори, розчинники і фарбники|барвники|. Плівкоутворювачі служать натуральні і синтетичні смоли. Пластифікаторами є|з'являються,являються| ланолін, касторова олія|, які додають|наділяють,надають| плівці пластичність.

2.4 ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА

Основне призначення декоративної косметики — зробити зовнішність людини привабливішої, підкреслити кращі її риси|межі| і замаскувати невеликі дефекти.

Декоративна косметика різноманітна|всіляка| по функціональному призначенню.

Асортимент декоративної косметики представлений|уявлений| на сучасному ринку достатньо|досить| широко, але|та| в основному за рахунок товарів зарубіжних фірм, постійно оновлюється|обновляється| за рахунок новітніх|найновіших| розробок в цій області.

ЗАСОБИ|кошти| ДЛЯ ШКІРИ ОСОБИ|обличчя,лиця|

Пудра — це порошкоподібна тонко подрібнена суміш органічних і мінеральних речовин, призначена для оберігання|запобігання| шкіри особи|обличчя,лиця| від шкідливих атмосферних впливів (вогкості, пилу, коливань температури), а також для поліпшення|покращання| кольору|цвіту| шкіри, додання|надання| їй матового відтінку. Пудра є|з'являється,являється| кращим засобом|коштом|, що поглинає потові і жирові виділення шкіри. Шар пудри, нанесений|завданий| на обличчя, робить|чинить| менш помітними недоліки|нестачі| шкіри.

Основним недоліком|нестачею| пудри вважається|лічиться| її здатність|здібність| підсилювати|посилювати| сухість шкіри, тому перед нанесенням пудри на суху шкіру особу|обличчя,лице| злегка змащують кремом або застосовують крем-пудру.

До складу пудри входять крохмаль, оксид цинку, каолін, тальк, стеарат| цинку, оксид титану, фарбник|барвник|, парфюмерні аромати і ін.

Основними операціями у виробництві пудри є|з'являються,являються| підсушування і подрібнення сипких матеріалів, складання суміші (підбір і дозування), перемішування, просіювання і упаковка. Асортимент пудри класифікують по консистенції, призначенню, кольору|цвіту| і якості.

По консистенції пудра буває порошкоподібною, компактною, рідкою, кремоподібною і в листочках.

Порошкоподібна (розсипчаста) пудра є тонко подрібненою сумішшю основних компонентів пудри (Балет, Фантазія).

Компактна пудра — це порошкоподібна пудра, змішана з|із| декстрином, патокою, агар-агаром і спресована у вигляді пігулок|таблеток| або пластинок|платівок|. Така пудра зручна в користуванні, оскільки|тому що| займає|позичає,посідає| менший об'єм|обсяг| і не розсипається (Нова Зоря, Олена, Уральські самоцвіти).

Рідка пудра — це суспензія порошкоподібної пудри у водно-гліцериновому розчині, що іноді|інколи| містить|утримує| небагато|трохи| спирту. Таку пудру наносять|завдають| тампоном, а після|потім| випаровування рідких складових частин вона залишає рівний, тонкий шар, що добре утримується|стримується| на шкірі особи|обличчя,лиця|.

Кремоподібна пудра (крем-пудра) поєднує|сполучає| властивість пудри і густого емульсивного крему. Вона легко наноситься|завдається| на шкіру, володіє високою криючою здатністю|здібністю|, додає|наділяє,надає| шкірі різні відтінки, а також пом'якшує шкіру і захищає її від атмосферних впливів (Юність, Валет, Тональна).

Пудра в кульках (так звані «метеорити») — є кульками декількох кольорів|цвіту| в одній коробці. «Метеорітову» пудру наносять|завдають| пензликом|китичкою|. Вся гамма кольорів|цвіту| найдрібнішими порошинками розподіляється по обличчю і за рахунок цього воно як би світиться зсередини.

Характеристики

Тип файла
Документ
Размер
915,64 Kb
Тип материала
Предмет
Учебное заведение
Неизвестно

Список файлов курсовой работы

Свежие статьи
Популярно сейчас
Зачем заказывать выполнение своего задания, если оно уже было выполнено много много раз? Его можно просто купить или даже скачать бесплатно на СтудИзбе. Найдите нужный учебный материал у нас!
Ответы на популярные вопросы
Да! Наши авторы собирают и выкладывают те работы, которые сдаются в Вашем учебном заведении ежегодно и уже проверены преподавателями.
Да! У нас любой человек может выложить любую учебную работу и зарабатывать на её продажах! Но каждый учебный материал публикуется только после тщательной проверки администрацией.
Вернём деньги! А если быть более точными, то автору даётся немного времени на исправление, а если не исправит или выйдет время, то вернём деньги в полном объёме!
Да! На равне с готовыми студенческими работами у нас продаются услуги. Цены на услуги видны сразу, то есть Вам нужно только указать параметры и сразу можно оплачивать.
Отзывы студентов
Ставлю 10/10
Все нравится, очень удобный сайт, помогает в учебе. Кроме этого, можно заработать самому, выставляя готовые учебные материалы на продажу здесь. Рейтинги и отзывы на преподавателей очень помогают сориентироваться в начале нового семестра. Спасибо за такую функцию. Ставлю максимальную оценку.
Лучшая платформа для успешной сдачи сессии
Познакомился со СтудИзбой благодаря своему другу, очень нравится интерфейс, количество доступных файлов, цена, в общем, все прекрасно. Даже сам продаю какие-то свои работы.
Студизба ван лав ❤
Очень офигенный сайт для студентов. Много полезных учебных материалов. Пользуюсь студизбой с октября 2021 года. Серьёзных нареканий нет. Хотелось бы, что бы ввели подписочную модель и сделали материалы дешевле 300 рублей в рамках подписки бесплатными.
Отличный сайт
Лично меня всё устраивает - и покупка, и продажа; и цены, и возможность предпросмотра куска файла, и обилие бесплатных файлов (в подборках по авторам, читай, ВУЗам и факультетам). Есть определённые баги, но всё решаемо, да и администраторы реагируют в течение суток.
Маленький отзыв о большом помощнике!
Студизба спасает в те моменты, когда сроки горят, а работ накопилось достаточно. Довольно удобный сайт с простой навигацией и огромным количеством материалов.
Студ. Изба как крупнейший сборник работ для студентов
Тут дофига бывает всего полезного. Печально, что бывают предметы по которым даже одного бесплатного решения нет, но это скорее вопрос к студентам. В остальном всё здорово.
Спасательный островок
Если уже не успеваешь разобраться или застрял на каком-то задание поможет тебе быстро и недорого решить твою проблему.
Всё и так отлично
Всё очень удобно. Особенно круто, что есть система бонусов и можно выводить остатки денег. Очень много качественных бесплатных файлов.
Отзыв о системе "Студизба"
Отличная платформа для распространения работ, востребованных студентами. Хорошо налаженная и качественная работа сайта, огромная база заданий и аудитория.
Отличный помощник
Отличный сайт с кучей полезных файлов, позволяющий найти много методичек / учебников / отзывов о вузах и преподователях.
Отлично помогает студентам в любой момент для решения трудных и незамедлительных задач
Хотелось бы больше конкретной информации о преподавателях. А так в принципе хороший сайт, всегда им пользуюсь и ни разу не было желания прекратить. Хороший сайт для помощи студентам, удобный и приятный интерфейс. Из недостатков можно выделить только отсутствия небольшого количества файлов.
Спасибо за шикарный сайт
Великолепный сайт на котором студент за не большие деньги может найти помощь с дз, проектами курсовыми, лабораторными, а также узнать отзывы на преподавателей и бесплатно скачать пособия.
Популярные преподаватели
Добавляйте материалы
и зарабатывайте!
Продажи идут автоматически
6683
Авторов
на СтудИзбе
290
Средний доход
с одного платного файла
Обучение Подробнее